Program för UGP 3 2021 med Falu Sprinten, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 16/10 Klockan 10.00 (Insimning 08.30-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
UNGDOMS-GP 3 (25M) 2021 MED FALU SPRINTEN 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
UGP 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Liv Glumoff |
2008 |
HARNÄS SKU |
2:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Amanda Häll |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Julia Allard |
2008 |
UPSALA S |
1:45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Lova Jonasson |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:48.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
UPSALA S |
1:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
7 |
|
Alma Hellqvist |
2008 |
FALUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:42.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Wilma Danielsson |
2007 |
UPSALA S |
1:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Alva Svallin |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Arabella Kidwell |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:38.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Alice Persson |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:39.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Maja Sundvik |
2006 |
SANDVIKEN |
1:40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
UPSALA S |
1:37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Clara Strand |
2006 |
VÄSTERÅS |
1:36.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Vesta Zukauskaite |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
4 |
|
Emma Henriksson |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
UPSALA S |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Lisa Holfve |
2005 |
GÄVLE SS |
1:35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
7 |
|
Elin Rimskog |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Stella Malm |
2006 |
BORLÄNGE |
1:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
1:32.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Elsa Karls |
2008 |
BORLÄNGE |
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Klara Appelgren |
2007 |
SANDVIKEN |
1:32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
6 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
1:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
7 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
UPSALA S |
1:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Ebba Axelsson |
2006 |
BORLÄNGE |
1:29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
SK ENA |
1:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Melina Abrishami |
2006 |
BORLÄNGE |
1:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
7 |
|
Enya Söderlund |
2006 |
SANDVIKEN |
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Monica Zhan |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Alma Mühr |
2005 |
ÖSA |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Moa Sjödin |
2007 |
BORLÄNGE |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Sara Högdin |
2007 |
UPSALA S |
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 09:06:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|