2021-12-08   06:57:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Prisma-uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 200m Rintauinti Naiset Final Systeema Osallistujaluettelo Erälista
2 200m Rintauinti Miehet Final Systeema Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Masters Final Sähköasennus Kuronen Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Vapaauinti Miehet Masters Final Karelian Vahinkopalvelu Osallistujaluettelo Erälista
5 400m Vapaauinti Naiset Final Karelian Talotekniikka Osallistujaluettelo Erälista
6 400m Vapaauinti Miehet Final Vatupassi Osallistujaluettelo Erälista
7 50m Selkäuinti Naiset Final Trekman Osallistujaluettelo Erälista
8 50m Selkäuinti Miehet Final Närhi Oy Osallistujaluettelo Erälista
9 100m Perhosuinti Naiset Final PrimaTimber Osallistujaluettelo Erälista
10 100m Perhosuinti Miehet Final PrimaTimber Osallistujaluettelo Erälista
11 200m Selkäuinti Naiset Final Pihlajalinna Osallistujaluettelo Erälista
12 200m Selkäuinti Miehet Final Pihlajalinna Osallistujaluettelo Erälista
13 50m Rintauinti Naiset Final Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
14 50m Rintauinti Miehet Final Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
15 100m Vapaauinti Naiset Final Nanocomp Osallistujaluettelo Erälista
16 100m Vapaauinti Miehet Final Karelia Sähkö Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Sekauinti Naiset Final ISLO Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Sekauinti Miehet Final ISLO Osallistujaluettelo Erälista
19 100m Selkäuinti Naiset Final Tritanium Osallistujaluettelo Erälista
20 100m Selkäuinti Miehet Final Kerubi Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Perhosuinti Naiset Final Ouneva Group Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Perhosuinti Miehet Final Ouneva Group Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Rintauinti Naiset Final Intersport Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Rintauinti Miehet Final Intersport Osallistujaluettelo Erälista
25 50m Vapaauinti Naiset Final WP-putki Osallistujaluettelo Erälista
26 50m Vapaauinti Miehet Final WP-putki Osallistujaluettelo Erälista
27 4x50m Sekauinti Naiset Final Rakennusliike V. Huovinen Osallistujaluettelo Erälista
28 4x50m Sekauinti Miehet Final Karsikon Talonhuolto Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner