Program för KnatteCup2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, lördag 5/10 kl 9:00 (insim 07:30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Djupadalsbadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim po. A,B,C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Viggo Sjöberg |
2011 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Oliver Rydell |
2009 |
FINSPÅNG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Vilmer Ledenius |
2010 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim po. A,B,C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
August Thulin |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Casper Hagberg |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Marius Heidenpeter |
2010 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Leo Groth |
2009 |
VÄSTERÅS |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Jakov Zoric |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
8 |
|
Arvid Wiik Ekebergh |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim po. A,B,C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
FINSPÅNG |
57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Jonatan Sundström Sjöholm |
2009 |
ÖSA |
54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
VÄSTERÅS |
56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
VÄSTERÅS |
59.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Lukas Andersson |
2009 |
SÄFFLE SS |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
8 |
|
Christian Georges |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim po. A,B,C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Aaron Fadl |
2009 |
ÖSA |
51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Vilgot Eriksson |
2010 |
FINSPÅNG |
50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
|
Lukas Ramsten |
2010 |
VÄSTERÅS |
49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Boris Fernandez |
2010 |
ÖSA |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
44.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Charles Kidwell |
2009 |
VÄSTERÅS |
50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
7 |
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
VÄSTERÅS |
51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
8 |
|
Sebastian Eriksson |
2010 |
ÖSA |
52.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 08:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|