2021-10-21   22:18:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Madwave Challenge Ringsted Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

10_S
Lb 10, 50m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
331  Jrs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  29.89   
388  Rought Elias  2003  SVMSK  0359AF  25 m  29.93   
392  Jrgensen Jannik  2004  SVMSK  0403AM  25 m  30.98   
262  Brnnicke Philip Krogh  2000  STT  0075AI  25 m  31.41   
218  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  31.61   
115  Franck Harald  2003  NSTVED  0345AK  25 m  31.64   
122  Lhr Magnus  2001  NSTVED  0173AJ  25 m  32.03   
21  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  32.13   
265  Knudsen Kalle Gerner  2004  STT  0487AE  25 m  32.19   
10  120  Pedersen Lucas Jul  2003  NSTVED  0387AJ  25 m  32.49   
11  395  Larsen Tobias Daniel  2001  SVMSK  0139AH  25 m  32.78   
12  373  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  32.97   
13  264  Dalgaard Andreas Stampe  2004  STT  0449AD  25 m  33.23   
14  245  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  34.13   
15  248  Hansen Mikkel Brundert  2002  STT  0247AT  25 m  34.28   
16  19  Mlbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  34.64   
17  397  Knudsen Tobias Rehder  2005  SVMSK  0549AB  25 m  35.87   
18  221  Thfner Laurits  2004  HASLEV  0417AM  25 m  35.93   
19  183  Dreyer Magnus Sigmann  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  36.07   
20  179  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  36.66   
21  362  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  36.79   
22  275  Niels Karl-Emil Klinggrd  2007  STT  0703AM  25 m  37.47   
23  285  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  25 m  37.55   
24  125  Svenningsen Sebastian  2006  NSTVED  0641AN  25 m  37.59   
25  374  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  39.08   
26  322  Mller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  39.14   
27  286  Hitlev Lukas  2007  STT  0707AL  25 m  40.39   
28  323  Halberg Jalte Harpse  2008  SK-SYD  0881AI  25 m  41.28   
29  190  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  42.43   
30  258  Gundelach Tobias  2002  STT  0205AV  25 m  45.00   
31  130  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  45.46   
32  406  Prsse-Olsen Mikkel  2009  SVMSK  0931AF  25 m  45.95   
33  359  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m  46.00   
34  278  Bugge William  2008  STT  0899AC  25 m  46.76   
35  358  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m  46.93   
36  281  Gregersen Asger  2008  STT  0859AI  25 m  48.62   
37  29  Larsen Elias Foss  2008  RINGSTED  0857AN  25 m  49.38   
38  30  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  49.89   
39  326  Ebbe Karl Rosenkilde  2007  SK-SYD  0709AR  25 m  51.66   
40  213  Olesen Sune Berg  2009  HASLEV  0951AA  25 m  52.62   
41  150  Meisner Teodor Wichmann  2009  NSTVED  0903AG  25 m  52.84   
42  12  Vilsholm Vitus L.  2009  RNNE  0973AE  25 m  55.27   
43  354  Schou Emil  2007  TRITON B  0765AP  25 m  56.12   
44  145  Nissen Hubert  2011  NSTVED  1137AF  25 m  56.32   
45  177  Hansen Sander Y  2009  KALUNDBORG  0913AC  25 m  56.86   
46  174  Pedersen Sigurd Poulin  2009  KALUNDBORG  0909AE  25 m  57.49   
47  10  Nielsen Filip  2010  RNNE  1057AB  25 m  59.97   
48  148  Bendtsen Lucas  2010  NSTVED  1085AE  25 m  1:00.23   
49  407  Thryse Jonatan  2009  SVMSK  0901AE  25 m  1:01.19   
50  194  Dreyer Villads Sigmann  2010  KALUNDBORG  1031AL  25 m  1:02.26   
51  342  Tingsted Villads Westen  2011  SK-SYD  1197AH  25 m  1:02.50   
52  67  Sukkot Gabriel  2009  RINGSTED  0933BC  25 m  1:03.40   
53  13  Hallberg Bertram  2009  RNNE  0923AE  25 m  1:03.74   
54  31  Larsen Nikolaj Klempar  2010  RINGSTED  1053AF  25 m  1:04.05   
55  341  Nielsen Mikkel Skytte  2010  SK-SYD  1051AE  25 m  1:04.32   
56  333  Ebbe Viggo Rosenkilde  2010  SK-SYD  1009AK  25 m  1:08.30   
57  63  Srensen David  2009  RINGSTED  0923BB  25 m  1:17.76   
58  428  Paustian Linus  2010  RINGSTED  1079AD  25 m  1:29.54   
59  66  Bjerre Mathias William  2008  RINGSTED  0851AR  25 m     
60  70  Sukkot Noah  2011  RINGSTED  1161AH  25 m     
61  175  Ditlefsen Matti Mejlby  2011  KALUNDBORG  1113AD  25 m     
62  415  Koska Rajmund  2003  SVMSK  0339AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 september 2021 
Licens til Ringsted Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  19:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner