Program for RM Varberg
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 6 Söndag 11/7
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 Varberg
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Simstadion |
Arrangör: |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 jul 2021 till den 11 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Frisim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Alice Killius |
2007 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Anna-Maria Al Khoury |
2008 |
S02 |
7:00.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
|
Elin Hillström |
2007 |
MASS |
6:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Gresa Hasi |
2008 |
SMÅLANDSST |
5:54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Elin Linders |
2007 |
KUNGSBACKA |
5:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Lilian Werner |
2008 |
S02 |
6:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
7 |
|
Filippa Halvardsson |
2007 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Frisim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Agnes Sjöström |
2006 |
MASS |
5:44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Edith Fredriksson |
2007 |
ELFSBORG |
5:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Moa Johansson |
2006 |
UDDEVALLA |
5:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Freja Håkansson |
2007 |
KUNGSBACKA |
5:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Alma Strömberg |
2007 |
ELFSBORG |
5:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
6 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
5:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Isabelle Gereonsson |
2007 |
SKÖVDE SS |
5:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
8 |
|
Felicia Haugland |
2007 |
KUNGÄLV |
5:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 400m Frisim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Saga Sillerström |
2006 |
S02 |
5:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
ELFSBORG |
4:59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Klara Torén |
2006 |
LIDKÖPING |
4:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
KARLSTAD |
4:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Kerstin Landahl |
2008 |
SKÖVDE SS |
4:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Tova Axelsson |
2007 |
S02 |
4:57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
7 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
5:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
8 |
|
Maja Borg |
2006 |
UDDEVALLA |
5:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-18 16:19:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|