Program for Ungdoms-RM 2021 (Järfälla)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riksmästerskap ungdom (50m) 2021 järfälla
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jul 2021 till den 11 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
157 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:12.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:17.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:17.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:18.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Alva Marhold |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:20.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
143 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:21.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:25.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
80 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:25.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Kamilla Beslekoeva |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
176 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
169 |
|
Fanny Krekula |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:27.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
196 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
181 |
|
Lovisa Burström |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:28.94 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Lisa Kroon |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
23 |
|
Grace Yang |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:29.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
114 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
45 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
131 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:38.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
104 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
162 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:39.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
101 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
18 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
60 |
|
Julia Boman |
2008 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:44.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
110 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
42 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:03.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-07 16:09:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|