Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:11.99 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:48.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
223 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
4:53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
241 |
|
Tim Škulj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
249 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
5:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
205 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
243 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
248 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
33 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
5:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
40 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
276 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
5:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
5:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
104 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
182 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
5:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
87 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
5:48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
78 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
6:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
6:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:23.88 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
5:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Lara Naglič |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
5:21.46 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
14 |
50 |
|
Kaja Kovač |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
5:22.53 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
15 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
5:25.04 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
16 |
167 |
|
Klara Petrič |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
5:28.79 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
45 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
155 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
83 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
254 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:00.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
6:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
6:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
49 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
111 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
6:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
281 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
6:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:27.77 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
2:44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:56.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
240 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
40 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
248 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Svit Oberč |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
243 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
133 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
250 |
|
Jane Jelovšek |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
15 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
179 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
3:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
197 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
78 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
54 |
|
Mai Borković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
114 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
36 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:32.89 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
80 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
101 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
251 |
|
Klea Kršmanc |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
203 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
107 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
221 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
52 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
202 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
11 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
228 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
3:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
61 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
149 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:01.40 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:07.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
269 |
|
Grega Ritonja |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
104 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
227 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
213 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:26.97 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:27.15 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
129 |
|
Nik Vrabl |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:27.69 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
15 |
|
Žan Gradišek |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:32.93 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
288 |
|
Matevž Vocovnik |
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:33.10 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:33.10 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
114 |
|
Vid Stražišar |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:37.29 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:39.07 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
187 |
|
Mark Oberstar |
|
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:05.50 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
6. 12. 2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
224 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
277 |
|
Kaja Arko |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
80 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
253 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
130 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
283 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
252 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
49 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
185 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
17 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
46 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
246 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
234 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
228 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
284 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
135 |
|
Naja Novak |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:36.39 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:36.50 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
281 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
107 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
89 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
204 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:59.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
274 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
52 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
272 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
186 |
|
Sara Povšič |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:12.61 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
5. 06. 2021 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
2:30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
153 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
2:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
72 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
241 |
|
Tim Škulj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
147 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
86 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
215 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:59.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:00.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:00.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Marko Sever |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
3:00.76 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
25 |
222 |
|
Teo Starc |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
3:00.84 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
26 |
226 |
|
Jaka Petek |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
3:01.12 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
197 |
|
Liam Negodič |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
3:14.69 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
3:16.37 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
29 |
219 |
|
Miha Polutnik |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
3:27.37 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
30 |
175 |
|
Matija Rupreht |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:20.05 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
144 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:54.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:58.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
167 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
268 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
3:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
152 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
19 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
3:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
221 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
83 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
246 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
149 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
11 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
203 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
202 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
130 |
|
Naja Zorec |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
26.36 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
9. 10. 2020 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
223 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
249 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
276 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Nik Vučko |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
31.29 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
14 |
182 |
|
Amadej Fink |
|
Plavalni klub Koper |
|
31.36 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
15 |
99 |
|
Maj Zalar |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
31.45 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
16 |
41 |
|
Lun Ilar |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
31.53 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
17 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
|
Športno društvo Delfin |
|
31.64 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
18 |
256 |
|
Mark Frolov |
|
Športno društvo Riba |
|
32.09 |
|
|
|
|
2008 |
RUS |
|
|
19 |
151 |
|
Vid Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
32.11 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
20 |
181 |
|
Tibor Bržan |
|
Plavalni klub Koper |
|
32.13 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
21 |
33 |
|
Anže Lužnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
33.24 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
22 |
269 |
|
Grega Ritonja |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
33.26 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
23 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
33.39 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
24 |
240 |
|
Gal Rogelj |
|
Športno društvo Riba |
|
33.41 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
25 |
147 |
|
Tian Zupanič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
33.44 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
26 |
219 |
|
Miha Polutnik |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
33.51 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
146 |
|
Jakob Brodej |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
33.62 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
28 |
42 |
|
Jure Jurkovič |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
33.84 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
29 |
180 |
|
Val Viler |
|
Plavalni klub Koper |
|
33.86 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
30 |
1 |
|
Denis Aljaž |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
33.96 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
10 |
|
Svit Oberč |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
34.41 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
34.49 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
215 |
|
Jan Kiker |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
34.58 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
43 |
|
Marko Sever |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
34.76 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34.95 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
127 |
|
Jani Regvat |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
35.07 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
35.38 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
179 |
|
Danijel Gor |
|
Plavalni klub Koper |
|
35.79 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
36 |
|
Janez Kunčič |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
36.34 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
226 |
|
Jaka Petek |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
36.43 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
129 |
|
Nik Vrabl |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
36.49 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
36.54 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
213 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
21 |
|
Erazem Šmid |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
54 |
|
Mai Borković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
227 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
273 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
28.91 |
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
224 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
145 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
234 |
|
Iza Erjavec |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
37.42 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
26 |
17 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
37.43 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
277 |
|
Kaja Arko |
|
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
37.77 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
284 |
|
Eva Hvalec |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
38.08 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
271 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
268 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
45 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
152 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
252 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
270 |
|
Sara Nemec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
283 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
44.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
46 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
204 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
184 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
135 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
272 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4x50m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:01.07 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
9. 10. 2020 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
118 |
|
OL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
263 |
|
RL I. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
LL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
FR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
238 |
|
RR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
TK I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
95 |
|
IL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
208 |
|
KA I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
LL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
NC I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
OL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
96 |
|
IL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
264 |
|
RL II. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
TK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
239 |
|
RR II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
IL III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
164 |
|
NC II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
69 |
|
LL III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
TK III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
265 |
|
RL III. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
209 |
|
KA II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
165 |
|
NC III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
30 |
|
TK IV. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
141 |
|
BM III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
BM II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
139 |
|
BM I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
190 |
|
KK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
275 |
|
ZR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
30.48 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Julijan Pevec |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.37 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
9 |
151 |
|
Vid Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.48 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
10 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
|
Športno društvo Delfin |
|
35.80 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
11 |
40 |
|
Uroš Bursač |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
36.98 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
12 |
10 |
|
Svit Oberč |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
37.19 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
13 |
82 |
|
Urban Zimic |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
37.82 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
14 |
109 |
|
David Peček Danieli |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
38.28 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
15 |
248 |
|
Črt Grohar |
|
Športno društvo Riba |
|
38.28 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
16 |
243 |
|
Matic Potnik |
|
Športno društvo Riba |
|
38.45 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
17 |
250 |
|
Jane Jelovšek |
|
Športno društvo Riba |
|
38.61 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
18 |
179 |
|
Danijel Gor |
|
Plavalni klub Koper |
|
39.36 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
19 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
39.37 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
20 |
222 |
|
Teo Starc |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
39.75 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
21 |
15 |
|
Žan Gradišek |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
40.29 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
22 |
71 |
|
Blaž Jančar |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
40.59 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
23 |
72 |
|
Tim Kolenko |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
40.92 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
24 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
41.56 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
25 |
133 |
|
Nino Gorišek |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
41.62 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
26 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
41.88 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
197 |
|
Liam Negodič |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
42.31 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
43.01 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
29 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
43.11 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
30 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
43.13 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Janez Kunčič |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
43.63 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
273 |
|
Teo Temlin |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
44.94 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
46.14 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
54 |
|
Mai Borković |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
46.88 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
129 |
|
Nik Vrabl |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
47.72 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
33.61 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7. 06. 2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
183 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
101 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
203 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
11 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
149 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
221 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
107 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
214 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
202 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
186 |
|
Sara Povšič |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
251 |
|
Klea Kršmanc |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
46 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
228 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
52 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
135 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
50.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
192 |
|
Luna Rosso |
2008 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
274 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
53.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
193 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
184 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
89 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
61 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
204 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
272 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:00.42 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
9. 12. 2017 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
249 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Tim Škulj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
182 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
205 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
243 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
147 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
42 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
216 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
248 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
276 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
2:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
146 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
72 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
180 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
87 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
21 |
|
Erazem Šmid |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:56.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
15 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
114 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
257 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
133 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
288 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
3:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
33 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
213 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:03.90 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
167 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Elina Bratina |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:40.50 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
25 |
234 |
|
Iza Erjavec |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
2:40.65 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
26 |
244 |
|
Sara Sever |
|
Športno društvo Riba |
|
2:40.87 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
27 |
60 |
|
Tara Ivanović |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:41.96 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
101 |
|
Pika Babič |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:42.17 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
29 |
55 |
|
Marija Grm |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:42.61 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
30 |
145 |
|
Nina Tomše |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
2:45.74 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
152 |
|
Zala Valek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:46.63 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
268 |
|
Lara Pavlič |
|
Športno društvo Aqua |
|
2:47.12 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Maja Maletić |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
2:47.79 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
83 |
|
Tanja Čusak |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:49.87 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:50.24 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
254 |
|
Metka Seifert |
|
Športno društvo Riba |
|
2:51.76 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
|
Športno društvo Riba |
|
2:54.74 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
246 |
|
Katja Marolt |
|
Športno društvo Riba |
|
2:55.28 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
49 |
|
Neja Breznik |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:55.38 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:56.89 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
281 |
|
Mia Jovanović |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
3:05.02 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
11 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
58.51 |
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
240 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
215 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:03.90 |
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 06. 2015 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Zoja Mele |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:31.51 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
15 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:31.67 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
16 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:31.98 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
17 |
17 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:34.32 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
18 |
231 |
|
Hana Adamič |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:34.42 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
19 |
271 |
|
Luna Bobič |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
1:34.52 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
20 |
270 |
|
Sara Nemec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
21 |
284 |
|
Eva Hvalec |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:10.59 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7. 08. 2015 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
153 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
227 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
210 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:20.20 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
1. 08. 2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
80 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
144 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:54.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:58.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:04.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
46 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
283 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
246 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
203 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
24.93 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
5. 06. 2021 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
249 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
223 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
182 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
99 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
210 |
|
Miha Princl |
|
Plavalni klub Velenje |
|
28.53 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
14 |
276 |
|
Vid Batagelj |
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
28.59 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
15 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
28.64 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
16 |
269 |
|
Grega Ritonja |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
28.70 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
17 |
151 |
|
Vid Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
28.93 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
18 |
240 |
|
Gal Rogelj |
|
Športno društvo Riba |
|
28.96 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
19 |
10 |
|
Svit Oberč |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
29.14 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
20 |
33 |
|
Anže Lužnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
29.27 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
21 |
241 |
|
Tim Škulj |
|
Športno društvo Riba |
|
29.47 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
22 |
39 |
|
Matic Babnik |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
29.47 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
23 |
42 |
|
Jure Jurkovič |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
29.57 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
24 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
29.86 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
25 |
86 |
|
Blaž Peršin |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
29.90 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
26 |
179 |
|
Danijel Gor |
|
Plavalni klub Koper |
|
30.21 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
205 |
|
Mark Anej Lapuh |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
30.41 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
28 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
30.56 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
29 |
1 |
|
Denis Aljaž |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30.79 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
30 |
146 |
|
Jakob Brodej |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.85 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
180 |
|
Val Viler |
|
Plavalni klub Koper |
|
30.93 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
85 |
|
Nik Kocjan |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
30.93 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
43 |
|
Marko Sever |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
31.16 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
227 |
|
Tobija Čampa |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
31.25 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
|
Športno društvo Riba |
|
31.29 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
31.38 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
31.38 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
215 |
|
Jan Kiker |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
31.61 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
31.69 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
129 |
|
Nik Vrabl |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
31.71 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
127 |
|
Jani Regvat |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
31.75 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
31.80 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
87 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
216 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
213 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
175 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
250 |
|
Jane Jelovšek |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
219 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
36 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
273 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
257 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
21 |
|
Erazem Šmid |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
222 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
20 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
54 |
|
Mai Borković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
288 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
197 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
187 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
114 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
26.87 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
6. 12. 2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
224 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
283 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Karin Korelc |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
32.51 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
22 |
234 |
|
Iza Erjavec |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
32.57 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
23 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
32.65 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
24 |
130 |
|
Naja Zorec |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
32.87 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
25 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
32.89 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
26 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
33.06 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
19 |
|
Taja Aljaž |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
33.10 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
83 |
|
Tanja Čusak |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
33.25 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
29 |
167 |
|
Klara Petrič |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
33.41 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
268 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
185 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
45 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
145 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
186 |
|
Sara Povšič |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
253 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
111 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
183 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
214 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
49 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
221 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
143 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
284 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
135 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
149 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
107 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
252 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
184 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
202 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
281 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
270 |
|
Sara Nemec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
52 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
228 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
204 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
192 |
|
Luna Rosso |
2008 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
89 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
193 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
274 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
61 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
272 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
271 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:47.34 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
5:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
5:50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
6:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
6:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:47.34 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
5:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
5:50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
6:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
6:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:54.96 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
9. 06. 2001 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
7:47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:54.96 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
9. 06. 2001 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
7:47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4x100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:26.88 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
118 |
|
OL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
LL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
TK I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
263 |
|
RL I. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
178 |
|
FR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
238 |
|
RR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
4:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
NC I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
LL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
IL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
OL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
208 |
|
KA I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
264 |
|
RL II. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
96 |
|
IL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
TK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
69 |
|
LL III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
265 |
|
RL III. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
164 |
|
NC II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
239 |
|
RR II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
165 |
|
NC III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
TK III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
30 |
|
TK IV. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
209 |
|
KA II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
BM II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
139 |
|
BM I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
190 |
|
KK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
BM III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:06.36 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
1:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:20.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
240 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Jane Jelovšek |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
72 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
109 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Svit Oberč |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
248 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
243 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
276 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
15 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
179 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
33 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
86 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
197 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
36 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
219 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
200 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
54 |
|
Mai Borković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
273 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:13.15 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
144 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Laura Krušec |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:34.50 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
23 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:35.45 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
24 |
185 |
|
Zarja Jagodnik |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:35.45 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
25 |
268 |
|
Lara Pavlič |
|
Športno društvo Aqua |
|
1:35.94 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
26 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:38.67 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
19 |
|
Taja Aljaž |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:38.83 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
149 |
|
Taja Pecelj |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:38.93 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
29 |
202 |
|
Tajda Spruk |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:39.09 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
30 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:39.29 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:39.79 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
203 |
|
Ana Avbelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:40.52 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
107 |
|
Ayla Babić |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:41.20 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
252 |
|
Sandra Vovk |
|
Športno društvo Riba |
|
1:42.13 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
221 |
|
Tia Novak |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:42.62 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
11 |
|
Tijana Šutić |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:43.35 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
83 |
|
Tanja Čusak |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:43.61 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
214 |
|
Ana Črepinko |
|
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
1:43.77 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
52 |
|
Tijana Janković |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:45.58 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
46 |
|
Julija Puškarič |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:46.27 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:47.05 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:48.30 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
61 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
89 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
271 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
272 |
|
Maša Štefanec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
274 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
53.96 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
249 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
223 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
182 |
|
Amadej Fink |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:02.54 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
12 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:02.57 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
13 |
210 |
|
Miha Princl |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:02.98 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
14 |
38 |
|
Ian Franko |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:03.19 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
15 |
151 |
|
Vid Čujež |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:03.50 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
16 |
212 |
|
Matic Založnik |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:03.85 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
17 |
73 |
|
Nik Vučko |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:04.30 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
18 |
241 |
|
Tim Škulj |
|
Športno društvo Riba |
|
1:04.35 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
19 |
269 |
|
Grega Ritonja |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
1:04.82 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
20 |
33 |
|
Anže Lužnik |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:05.13 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
21 |
85 |
|
Nik Kocjan |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:05.62 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
22 |
10 |
|
Svit Oberč |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:06.40 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
23 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:06.53 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
24 |
42 |
|
Jure Jurkovič |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:06.91 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
25 |
205 |
|
Mark Anej Lapuh |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:07.00 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
26 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
|
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
1:07.07 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
27 |
146 |
|
Jakob Brodej |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:07.27 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
28 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
1:07.55 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
29 |
276 |
|
Vid Batagelj |
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
1:07.57 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
30 |
86 |
|
Blaž Peršin |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:07.68 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
179 |
|
Danijel Gor |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:07.95 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
147 |
|
Tian Zupanič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:08.20 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
104 |
|
Anžej Sedej |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:08.45 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:08.52 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:08.64 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
248 |
|
Črt Grohar |
|
Športno društvo Riba |
|
1:09.18 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
127 |
|
Jani Regvat |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:09.26 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
43 |
|
Marko Sever |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:09.81 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Denis Aljaž |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:10.36 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
|
Športno društvo Riba |
|
1:10.53 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:10.58 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
227 |
|
Tobija Čampa |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
1:11.04 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
72 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
180 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
129 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
87 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
36 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
250 |
|
Jane Jelovšek |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
219 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
218 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
216 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
21 |
|
Erazem Šmid |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
15 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
257 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
273 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
20 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
125 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
113 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
213 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
175 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
288 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
187 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
114 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:24.35 |
|
|
|
71 |
54 |
|
Mai Borković |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:25.77 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
57.55 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
5. 12. 2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
224 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
247 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
198 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
124 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
234 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
57 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
101 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
152 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
283 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:13.91 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
90 |
|
Nastja Slanovec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:14.11 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Zoja Mele |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:14.24 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
167 |
|
Klara Petrič |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:14.40 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
155 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
83 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
225 |
|
Dorotea Vlahov |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
132 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
130 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
284 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
246 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
253 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
49 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
268 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
145 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
271 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
186 |
|
Sara Povšič |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
16 |
|
Nika Mali |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
34 |
|
Marcela Lužnik |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
281 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
135 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
221 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
143 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
183 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
214 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:22.44 |
|
|
|
71 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:22.52 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
72 |
107 |
|
Ayla Babić |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:23.98 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
73 |
270 |
|
Sara Nemec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
1:24.24 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
74 |
184 |
|
Ula Konec |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:24.44 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
75 |
134 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:24.80 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
76 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:26.81 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
77 |
202 |
|
Tajda Spruk |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:31.54 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
78 |
11 |
|
Tijana Šutić |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:33.16 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
79 |
52 |
|
Tijana Janković |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:36.11 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
80 |
204 |
|
Maja Manojlović |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:37.23 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
81 |
203 |
|
Ana Avbelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:39.38 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
82 |
61 |
|
Ela Biasizzo |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:47.00 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
83 |
274 |
|
Neža Gabor |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
84 |
272 |
|
Maša Štefanec |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:12.13 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
2:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:12.13 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
123 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
2:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
82 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:22.87 |
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Košice (SVK) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Ina Sekne |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
3:08.04 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
10 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
11 |
17 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:22.87 |
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Košice (SVK) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Ina Sekne |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
3:08.04 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
10 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
11 |
17 |
|
Meta Ankele |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
28.52 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
210 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
266 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
267 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
191 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
269 |
|
Grega Ritonja |
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
34.46 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
16 |
153 |
|
Julijan Pevec |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
34.70 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
17 |
99 |
|
Maj Zalar |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
34.77 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
18 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34.82 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
19 |
146 |
|
Jakob Brodej |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.19 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
20 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
35.20 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
21 |
278 |
|
Žiga Pfajfar |
|
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
35.25 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
22 |
127 |
|
Jani Regvat |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
35.55 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
23 |
159 |
|
Filip Bratina |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.67 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
24 |
182 |
|
Amadej Fink |
|
Plavalni klub Koper |
|
35.70 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
25 |
147 |
|
Tian Zupanič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.70 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
26 |
104 |
|
Anžej Sedej |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
35.87 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
27 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
36.00 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
28 |
227 |
|
Tobija Čampa |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
36.44 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
29 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
36.46 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
30 |
126 |
|
Maks Podlesnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
36.76 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
256 |
|
Mark Frolov |
|
Športno društvo Riba |
|
36.92 |
|
|
|
|
2008 |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
215 |
|
Jan Kiker |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
37.03 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
213 |
|
Domen Lamot |
|
Plavalni klub Velenje |
|
37.20 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
37.68 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
37.76 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
245 |
|
Kristjan Smrkolj |
|
Športno društvo Riba |
|
37.78 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
199 |
|
Andraž Cencelj |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
37.89 |
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
38.00 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
216 |
|
Maksim Luskar |
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
38.04 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Matija Rupreht |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
38.11 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
129 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
112 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
197 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
43 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
180 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
20 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
35 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
106 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
222 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
288 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
21 |
|
Erazem Šmid |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
114 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
187 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
30.87 |
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
2. 06. 2011 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
211 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
224 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
287 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
128 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
79 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
280 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
172 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
253 |
|
Katarina Mandić |
|
Športno društvo Riba |
|
37.42 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
17 |
80 |
|
Manca Dolenc |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
37.44 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
18 |
201 |
|
Nina Vrhovnik |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
37.75 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
19 |
144 |
|
Ema Menoni |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
37.82 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
20 |
131 |
|
Lia Krivec Pukšič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
38.70 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
21 |
150 |
|
Hanna Naya Hušić |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
38.84 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
22 |
59 |
|
Doris Ljubinković |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
39.00 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
23 |
84 |
|
Aleksandra Godec |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
39.22 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
24 |
283 |
|
Eli Kumer |
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
39.28 |
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
230 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
234 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
155 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Ana Veronika Klemenčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
49 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
108 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
233 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
19 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
167 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
17 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
196 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
111 |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
252 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
186 |
|
Sara Povšič |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
145 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
246 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
51 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
46 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
135 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
158 |
|
Lea Marzidovšek |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
185 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
157 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
284 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
152 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
184 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
48 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
77 |
|
Lucija Nemec Križmančič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
281 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
45.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
204 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
149 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4x50m Freestyle Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
1:48.52 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
263 |
|
RL I. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
118 |
|
OL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
FR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
LL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
238 |
|
RR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
TK I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
95 |
|
IL I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
LL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
208 |
|
KA I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
NC I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:02.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
IL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
OL II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
264 |
|
RL II. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
TK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
69 |
|
LL III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
164 |
|
NC II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
IL III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
TK III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
RR II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
265 |
|
RL III. (MIX dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
165 |
|
NC III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
TK IV. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
209 |
|
KA II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
190 |
|
KK II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
BM II. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
BM III. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
139 |
|
BM I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
275 |
|
ZR I. (MIX dečki) |
2000 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
9:00.72 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Pitesti (ROU) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
10:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
10:51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
10:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
11:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
12:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
254 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
12:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
12:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
9:00.72 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Pitesti (ROU) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
10:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
88 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
10:51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
286 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
10:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Karin Korelc |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
244 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
11:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
55 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
12:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
254 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
12:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
12:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
231 |
|
Hana Adamič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4x200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
8:35.14 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Trbovlje (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
259 |
|
RL I. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
9:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
LL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
9:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
IL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
9:28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
160 |
|
NC I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
9:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
OL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
RL II. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
10:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
FR I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
10:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
LL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
TK I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
IL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
10:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
206 |
|
KA I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
10:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
RR I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
10:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
TK II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
220 |
|
PC I. (dečki) |
2000 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
136 |
|
BM I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4x200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
9:17.15 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
9. 10. 2020 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
116 |
|
OL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
FR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
9:56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
TK I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
9:59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
LL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
IL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
10:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
236 |
|
RR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
10:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
161 |
|
NC I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
10:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
261 |
|
RL I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
10:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
TK II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
10:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
OL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
10:48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
LL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:06.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
207 |
|
KA I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
11:34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
237 |
|
RR II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
11:36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
262 |
|
RL II. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
11:42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
26 |
|
TK III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
11:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
LL III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
162 |
|
NC II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
BM I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4x100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
3:51.83 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
259 |
|
RL I. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
LL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
OL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
IL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
NC I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
RL II. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
LL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
TK I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
FR I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
IL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
206 |
|
KA I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
PC I. (dečki) |
2000 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
4:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
TK II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
137 |
|
BM II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
188 |
|
KK I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
BM I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4x100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:12.51 |
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
116 |
|
OL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
LL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
TK I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
IL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
236 |
|
RR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
4:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
177 |
|
FR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
261 |
|
RL I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
NC I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
TK II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
285 |
|
PAK I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
4:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
LL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
OL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
94 |
|
IL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
237 |
|
RR II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
207 |
|
KA I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
262 |
|
RL II. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
162 |
|
NC II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
TK III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
LL III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
BM I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
KK I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4x100m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:14.45 |
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
62 |
|
LL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
OL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
NC I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
259 |
|
RL I. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
TK I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
IL I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
235 |
|
RR I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:02.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
260 |
|
RL II. (dečki) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
LL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
176 |
|
FR I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
206 |
|
KA I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
23 |
|
TK II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
220 |
|
PC I. (dečki) |
2000 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
5:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
IL II. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
136 |
|
BM I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
KK I. (dečki) |
2000 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4x100m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:44.61 |
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
|
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
116 |
|
OL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:51.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
TK I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
236 |
|
RR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
IL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
LL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
NC I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
261 |
|
RL I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
285 |
|
PAK I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
FR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
OL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
LL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
IL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
KA I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
TK II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
237 |
|
RR II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
6:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
262 |
|
RL II. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
6:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
26 |
|
TK III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
LL III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
BM I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|