Ohjelma Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4x100m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:44.61 |
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
|
Maribor (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
116 |
|
OL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:51.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
TK I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
236 |
|
RR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
IL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
LL I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
NC I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
261 |
|
RL I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
285 |
|
PAK I. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
FR I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
OL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
LL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
IL II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
KA I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
5:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
TK II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
237 |
|
RR II. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
6:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
262 |
|
RL II. (deklice) |
2000 |
Športno društvo Riba |
SLO |
6:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
26 |
|
TK III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
LL III. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
BM I. (deklice) |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|