Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 13, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
3 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
146 |
4 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
|
136 |
5 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Cecilie Grave |
2010 |
1002AH |
BIRKERØD |
|
25m |
|
128 |
3 |
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
BIRKERØD |
|
25m |
|
241 |
4 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
|
238 |
5 |
Annika Skovgren |
2010 |
1054AK |
VI39 |
|
25m |
|
200 |
6 |
Frida Lund Kilen |
2010 |
1098AA |
GLADSAXE |
|
25m |
|
142 |
7 |
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
BIRKERØD |
|
25m |
|
232 |
3 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
|
143 |
4 |
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
ALLERØD |
|
25m |
|
234 |
5 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
|
170 |
6 |
Nia Sommer |
2010 |
1074AA |
KØGE |
|
25m |
|
137 |
7 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
4:45.32 |
217 |
3 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
3:42.47 |
158 |
4 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:29.41 |
139 |
5 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
3:35.06 |
230 |
6 |
Victoria Nørgaard |
2010 |
1046AF |
SØLLERØD |
|
25m |
4:05.33 |
203 |
7 |
Kristina Dragieva |
2010 |
1004AB |
GLADSAXE |
|
25m |
4:55.03 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
Nora Stølsgård |
2010 |
1036AC |
KØGE |
|
25m |
3:28.70 |
140 |
3 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
3:27.02 |
173 |
4 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:24.53 |
148 |
5 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
NÆSTVED |
|
25m |
3:26.45 |
180 |
6 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:28.54 |
191 |
7 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
3:28.88 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:17.36 |
154 |
3 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
3:12.76 |
218 |
4 |
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
1032AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.73 |
163 |
5 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:06.54 |
178 |
6 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:14.87 |
165 |
7 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:19.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim |
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|