Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
0902BB |
VI39 |
|
25m |
1:53.48 |
245 |
4 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
1:37.36 |
239 |
5 |
Alberte Hansen |
2009 |
0994BA |
VI39 |
|
25m |
1:46.40 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
0968AD |
KØGE |
|
25m |
1:36.76 |
183 |
3 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.57 |
174 |
4 |
Ella Strange |
2009 |
0906AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:33.77 |
176 |
5 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.90 |
189 |
6 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
1:36.09 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
Signe Grynnerup |
2009 |
0946AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:30.55 |
246 |
3 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:28.57 |
181 |
4 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.98 |
177 |
5 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.01 |
243 |
6 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:29.93 |
212 |
7 |
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
0990AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.10 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
Ellen Textor-Broch |
2009 |
0942AA |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.23 |
193 |
3 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
1:26.72 |
175 |
4 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.06 |
129 |
5 |
Anna Staal |
2009 |
0972AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:26.17 |
202 |
6 |
Kamille Løkkegaard Hansen |
2009 |
0936AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.89 |
161 |
7 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
Emma Mollerup |
2009 |
0974AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:25.74 |
125 |
3 |
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
0974AD |
A6 JGI |
|
25m |
1:24.69 |
168 |
4 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
25m |
1:22.87 |
216 |
5 |
Rosa Toft |
2009 |
0972AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.30 |
199 |
6 |
Emma Mcpherran |
2009 |
0986AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.45 |
147 |
7 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.82 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
0948AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.16 |
157 |
3 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:20.54 |
225 |
4 |
Emma Nørskov |
2009 |
0956AC |
SØLLERØD |
|
25m |
1:18.80 |
220 |
5 |
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
0936AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:20.35 |
228 |
6 |
Mia Halskov |
2009 |
0916AC |
SØLLERØD |
|
25m |
1:22.14 |
144 |
7 |
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
0966AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:22.70 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim |
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|