Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
18 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
18:14 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
Johan Schrøder |
2008 |
0815AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.69 |
132 |
3 |
Lukas Højfeldt |
2008 |
0805AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:14.18 |
215 |
4 |
Vincent W. Takla |
2008 |
0863AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:12.38 |
207 |
5 |
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
0811AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:12.62 |
186 |
6 |
Anders Koch Jensen |
2008 |
0841AD |
GSK |
|
25m |
1:16.13 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
0873AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:10.90 |
206 |
3 |
Villads Moefelt |
2008 |
0825AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.17 |
208 |
4 |
Aksel Møllenbach |
2008 |
0833AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.46 |
153 |
5 |
Bertram Wagner |
2008 |
0859AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.01 |
130 |
6 |
Joe Hargreaves |
2008 |
0893AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:10.17 |
204 |
7 |
Nicklas Hiort |
2008 |
0891AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:12.24 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
Frey Egholm Høgh |
2008 |
0863AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:09.11 |
192 |
3 |
Tristan Nygaard |
2008 |
0891AD |
GSK |
|
25m |
1:09.05 |
124 |
4 |
Alexander Merl Larsen |
2008 |
0853AA |
A6 JGI |
|
25m |
1:07.69 |
242 |
5 |
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
0853AH |
MK31 |
|
25m |
1:07.85 |
209 |
6 |
Anders Christensen |
2008 |
0891AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.06 |
226 |
7 |
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
0807AI |
SØLLERØD |
|
25m |
1:09.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
0873AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:06.25 |
214 |
3 |
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
0885AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.49 |
233 |
4 |
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
0821AA |
VI39 |
|
25m |
1:02.11 |
169 |
5 |
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
0853AB |
KØGE |
|
25m |
1:03.04 |
197 |
6 |
Damjan Kruc |
2008 |
0823AI |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.34 |
236 |
7 |
Emil Mandsberg |
2008 |
0885AD |
VI39 |
|
25m |
1:06.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim |
Udskriftstidspunkt |
18:14 |
|