Program för Neptunmästerskapen 2021 - Testlopp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, Insim 08:00 start 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Neptunmästerskapen (NM) 2021 - Testlopp
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 13 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Sofia Said |
2011 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
3 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
SK NEPTUN |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
SK NEPTUN |
55.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
SK NEPTUN |
54.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Lisen Skott-Storheden |
2008 |
SK NEPTUN |
57.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
1 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
SK NEPTUN |
54.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Frida Pernbrandt |
2008 |
SK NEPTUN |
53.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
SK NEPTUN |
52.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
SK NEPTUN |
53.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
SK NEPTUN |
51.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
Lovis Carltoft |
2008 |
SK NEPTUN |
49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
49.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
50.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
48.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Fanny Lidegran |
2008 |
SK NEPTUN |
47.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
45.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Sonja Walter |
2010 |
SK NEPTUN |
47.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Clara Högqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
45.66 |
S |
SB6 - A, 12, + |
|
47 |
2 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
42.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
40.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
44.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
Saga Lööf |
2005 |
SK NEPTUN |
39.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
SK NEPTUN |
31.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
SK NEPTUN |
31.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Alva Hagström |
2003 |
SK NEPTUN |
35.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 08:29:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|