2021-05-06   00:01:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danish Open 2021 - Stævne 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Torsdag 09.30

Document
Tilmeldings liste
Danish Open 2021 Stævne 2
Placering: Taastrup Svømmehal Arrangør Dansk Svømmeunion
50m Stævne dato: 22. apr  2021 to 25. apr  2021
6 50m Brystsvømning Herrer
27.08 Tobias B. Bjerg 1998 Gwangju, Sydkorea 23-07-2019
27.97 Tobias B. Bjerg 1998 Hódmezovásárhely, Un 08-07-2016
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 138 Robert E Falborg Pedersen 2005 Gladsaxe Svømmeklub DEN 30.00
2 226 Antoine Montier 1993 Svømmeklubben MK31 DEN 30.17
3 16 Bastian Løve Høegh 2000 Silkeborg Svømmeklub DEN 30.23
4 235 Jacob Christensen 2002 Vejle Svømmeklub DEN 30.38
5 62 Martin Vennick Haugbølle 2001 Hørsholm Svømmeforening DEN 30.46
6 18 Oliver Christensen 2003 Silkeborg Svømmeklub DEN 30.46
7 267 Victor Nygaard 2003 H2Odense DEN 30.58
8 165 Jonas Gaur 2005 Agfs Svømmeafdeling DEN 30.62
9 229 Mads Ørsted Nielsen 1999 Svømmeklubben MK31 DEN 30.66
10 227 Carl Terp Larsen 2001 Svømmeklubben MK31 DEN 30.72
11 167 Mathias Lindberg Laursen 2003 Aalborg Svømmeklub DEN 30.93
12 197 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 30.99
13 234 Emil Kragh 2001 Vejle Svømmeklub DEN 31.19
14 99 Morten Lindblom Andersen 2005 Hillerød Svømmeklub DEN 31.19
15 185 Ferdinand Wahl 2000 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 31.23
16 236 Jeppe Vestergaard Jensen 2001 Vejle Svømmeklub DEN 31.29
17 266 Casper Bang Clausen 2003 H2Odense DEN 31.39
18 265 Christoffer R.S. Pedersen 2004 H2Odense DEN 31.42
19 2 Anders K. Kortegaard 2004 A6 JGI-Swim DEN 31.54
20 103 Harald Wiehe Struberg 2003 Herlev Svømning DEN 31.60
21 257 David Kilsgaard Andersen 2005 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 31.60
22 153 Jonas Krammer Knudsen 2003 Esbjerg Svømmeklub DEN 31.66
23 180 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 31.69
24 277 Elias Rought 2003 Svøm Slagelse Korsør DEN 31.73
25 126 Alexander Marcus Englev 2004 GTI - Greve DEN 31.74
26 108 Victor Bendix Beiter 2001 Herlev Svømning DEN 31.86
27 44 Gustav Nissen 2001 Næstved Svømmeklub DEN 31.96
28 66 Mads Haugård Hansen 2000 Hvidovre Svømmeklub DEN 32.06
29 249 Casper Davidsen 1999 Vest-Brøndby DEN 32.13
30 133 Marcus Hiort 2003 Gladsaxe Svømmeklub DEN 32.14
31 63 Sebastian Hviid Larsen 2004 Hørsholm Svømmeforening DEN 32.17
32 119 Christopher Vejlbo Hansen 2005 Haslev Svømmeklub DEN 32.19
33 193 Gustav Hjerrild-Jensen 2003 Svømmeklubben Nord DEN 32.48
34 246 Asbjørn Floor-Bøjden 2002 Vest-Brøndby DEN 32.65
35 241 Peter Kvorning Mikkelsen 2004 Vejle Svømmeklub DEN 33.10
36 150 Tobias Svenningsen 2003 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.37
21-04-2021 10:43.17 Datahandling: WinGrodan 2.7 Licens til: Dansk Svømmeunion

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner