2021-05-17   03:06:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danish Open 2021 - Stævne 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Torsdag 09.30

Document
Tilmeldings liste
Danish Open 2021 Stævne 2
Placering: Taastrup Svømmehal Arrangør Dansk Svømmeunion
50m Stævne dato: 22. apr  2021 to 25. apr  2021
3 100m Frisvømning Damer
52.69 Pernille Blume 1994 Budapest Ungarn 30-07-2017
55.10 Mie Østergaard Nielsen 1996 Bellahøj, Danmark 23-03-2012
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 129 Karoline Barrett 2002 GTI - Greve DEN 57.24
2 251 Louise D. Liboriussen 2002 Viborg Svømme Klub DEN 58.57
3 80 Coco Li Fuhrmann 2006 Hovedstadens Svømmeklub DEN 58.80
4 32 Caroline Buhl Schrøder 2003 Sigma Swim Allerød DEN 58.96
5 87 Stine Bendixen Nissen 2004 Horsens Svømmeklub DEN 59.06
6 273 My Phuong Bui 2003 H2Odense DEN 59.10
7 128 Julie Liv Madsen 2006 GTI - Greve DEN 59.34
8 110 Anna Wrist-Elkjær 2003 Helsingør Svømmeklub DEN 59.41
9 222 Anna Andersen 2007 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 59.49
10 67 Isabella Pedersen 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 59.54
11 124 Pernille Thastrup Hansen 2003 Haderslev Svømme Klub DEN 59.64
12 10 Naya Høi Greve 2007 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 59.69
13 192 Tine Petersen 2003 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 59.71
14 184 Emilia C. R. Olsen 2004 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 59.79
15 187 Martine Damborg 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 59.83
16 121 Anne Thastrup-Hansen 2006 Haderslev Svømme Klub DEN 59.92
17 60 Marina Nissen Jakobsen 2000 Hørsholm Svømmeforening DEN 1:00.14
18 127 Emilie Meng 2003 GTI - Greve DEN 1:00.32
19 27 Andrea Lindberg Vedøe 2006 Sigma Swim Allerød DEN 1:00.43
20 208 Julie Darlem Brandt 2001 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:00.50
21 155 Tiana Mescher 2004 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:00.57
22 191 Sofie Ravn Herche 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:00.65
23 51 Laura Borre Jacobsen 2004 Lyngby Svømmeklub DEN 1:01.21
24 157 Sofie Sjøgren 2002 Erritsø Gymnastik Og IF DEN 1:01.37
25 233 Ella Christiansen 2003 Vejle Svømmeklub DEN 1:01.39
26 35 Wilma Anker 2004 Ringsted Svømme Klub DEN 1:01.73
27 179 Freja Romanski 2003 Aalborg Svømmeklub DEN 1:02.04
28 271 Naja Færgemann 2006 H2Odense DEN 1:02.28
29 152 Amalie Staghøj Andersen 2004 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:02.32
30 144 Alba Mantoni 2006 Gentofte Svømme Klub DEN 1:02.62
31 91 Ida Maria Nielsen 2000 Holbæk Svømme Klub DEN 1:03.10
32 280 Silje Mathiasen 2006 Svøm Slagelse Korsør DEN 1:03.44
33 237 Kristine Hülsen 2002 Vejle Svømmeklub DEN 1:03.60
34 269 Sophie E. Modeweg-Hansen 1997 H2Odense DEN 1:04.50
35 281 Camilla Bitz Witt 2003 Erritsø Gymnastik Og IF DEN 1:16.68
21-04-2021 10:43.15 Datahandling: WinGrodan 2.7 Licens til: Dansk Svømmeunion

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner