Ohjelma Finnish Open Grand Prix 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Suomen Uimaliitto & Oulun Uinti |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Nov 14, 2020 to Nov 15, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SE |
1:00.42 |
|
Mimosa Jallow |
1994 |
Plaani (FIN) |
London, GBR |
22.5.2016 |
|
|
NSE |
1:02.80 |
|
Vilma Oura |
2001 |
HSS (FIN) |
Tampere |
9.7.2017 |
|
|
OA |
1:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OB |
1:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM A |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
EMA |
1:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
314 |
|
Mimosa Jallow |
1994 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Vilma Oura |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
311 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
316 |
|
Mia Pentti |
2002 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
228 |
|
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
67 |
|
Alina Antila |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
188 |
|
Emilie Pärnänen |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
233 |
|
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
259 |
|
Reeta Ollonen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
85 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:06.58 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
261 |
|
Ülle Harjaks |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:06.68 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
47 |
|
Reetta Kanervo |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
230 |
|
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
201 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
282 |
|
Sole Piirainen |
2002 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Iris Hanski |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
190 |
|
Kerttu Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
242 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
306 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
283 |
|
Wilma Lakanen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
163 |
|
Senni Mattila |
2003 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
150 |
|
Henna Känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
93 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
215 |
|
Henna Haipus |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
288 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:09.75 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
191 |
|
Maija Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
241 |
|
Henna Moilanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
173 |
|
Anna Rantanen |
2001 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
296 |
|
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
FIN |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
245 |
|
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
12 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
294 |
|
Sofia Saukko |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
FIN |
1:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
240 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Daniela Degenhardt |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
297 |
|
Emma Issakainen |
2002 |
Uinti Imatra |
FIN |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
229 |
|
Henna Hökkä |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
280 |
|
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
101 |
|
Iida Savulahti |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
20 |
|
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
132 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
285 |
|
Satu Immonen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
1:13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
8 |
|
Ruut Salmi |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
98 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
89 |
|
Lumi-Ellen Luoma |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
148 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
326 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:46.12 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-14 09:54:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|