2022-08-15   20:55:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Holdturnering 2020 Trin 2, 4. division, Esbjerg

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

14/11-2020

# Løb Runde Deltagerliste Startliste
1 400m Frisvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
2 400m Frisvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
3 50m Butterfly Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
4 50m Butterfly Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
5 200m Brystsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
6 200m Brystsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
7 100m Rygsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
8 100m Rygsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
9 200m Butterfly Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
10 200m Butterfly Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
11 50m Brystsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
12 50m Brystsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
13 200m Medley Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
14 200m Medley Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
15 100m Frisvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
16 100m Frisvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
17 50m Rygsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
18 50m Rygsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
19 100m Brystsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
20 100m Brystsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
21 50m Frisvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
22 50m Frisvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
23 200m Rygsvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
24 200m Rygsvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
25 100m Medley Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
26 100m Medley Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
27 100m Butterfly Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
28 100m Butterfly Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
29 200m Frisvømning Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
30 200m Frisvømning Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste
31 4X50m Medley Damer Direkte finale Deltagerliste Startliste
32 4X50m Medley Herrer Direkte finale Deltagerliste Startliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner