Program för Masters SM (25m) 2020 (inställd.)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Lördag den 21/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 08:30 - 09:45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 nov 2020 till den 8 nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m ryggsim flickor 15-16 år
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Rosa Söderholm |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Hanna Skogbergs |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Alice Bergström |
2004 |
KARLSKO SF |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Lovisa Leonardsson |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
6 |
|
Stina Westerlund |
2005 |
ÖSA |
1:32.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m ryggsim flickor 15-16 år |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
1 |
|
Ellen Lindner |
2005 |
KARLSTAD |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
SK ENA |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
5 |
|
Emilia Romberg |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
6 |
|
Terese Lundberg |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
8 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m ryggsim flickor 15-16 år |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
1 |
|
Felicia Sobotka |
2005 |
ÖSA |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2 |
|
Vera Romin |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Alice Johnson |
2005 |
KARLSTAD |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
4 |
|
Linneá Therus |
2005 |
KARLSKO SF |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
5 |
|
Erika Svennberg |
2005 |
ÖSA |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
6 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
7 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
8 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
ÖSA |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m ryggsim flickor 15-16 år |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
6 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
8 |
|
Erica Segerström |
2004 |
KARLSTAD |
1:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m ryggsim flickor 15-16 år |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
1 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
ÖSA |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
3 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
1:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Joline Bakken |
2005 |
KARLSTAD |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
My Larsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
8 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-12 18:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|