2021-05-14   13:31:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Masters SM (25m) 2020 (inställd.)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Fredag den 20/11 Klockan 18:00 (Insim kl. 17:00 - 17:55)

Document
Heatlista
Sum-Sim regionfinal Mellansvenska
Plats: Gustavsvik Arrangör: Örebro Simallians
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 nov 2020 till den 8 nov 2020
Gren 1, 200m medley flickor 15-16 år
Final 1 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:00
Anm tid
Start ca:
258 1 Terese Lundberg 2004 VÄSTERÅS 3:18.91
283 2 Tyra Jacobsson 2005 ÖSA 3:05.59
151 3 Rosa Söderholm 2005 LUDVIKA SS 3:04.94
79 4 Lisa Holfve 2005 GÄVLE SS 3:02.97
21 5 Tilde Svegårdh 2005 SK ENA 3:03.38
253 6 Emilia Romberg 2005 VÄSTERÅS 3:05.13 L
302 7 Stina Westerlund 2005 ÖSA 3:17.87
150 8 Hanna Skogbergs 2005 LUDVIKA SS 3:23.51
Gren 1, 200m medley flickor 15-16 år Final 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:04
132 1 Ellen Lindner 2005 KARLSTAD 3:01.34
254 2 Soobin Åkerlund 2004 VÄSTERÅS 2:56.23
62 3 Ida Tengvall Williams 2005 FALUN 2:48.35
188 4 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 2:46.83
187 5 Klara Pettersson 2004 UPSALA S 2:47.29
32 6 Frida Karlsson 2005 ESKILSTUNA 2:55.15
193 7 Lovis Lång 2005 UPSALA S 2:59.22
16 8 Emilia Torgén 2005 BÅLSTA SK 3:02.00
Gren 1, 200m medley flickor 15-16 år Final 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:07
197 1 Clara Frykberg 2005 UPSALA S 2:44.07
14 2 Emily Sandberg 2004 BÅLSTA SK 2:41.77
36 3 Maja Björkbacka 2005 ESKILSTUNA 2:38.84
54 4 Tuva Hjemli 2005 FALUN 2:35.84
119 5 Minea Dautbegovic 2004 KARLSTAD 2:38.00
285 6 Linnea Larsson 2005 ÖSA 2:40.27
78 7 Hanna  Stolt 2004 GÄVLE SS 2:42.87
191 8 Sofia Högdin 2004 UPSALA S 2:44.35
Gren 1, 200m medley flickor 15-16 år Final 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:11
185 1 Sofia Wennerberg 2005 UPSALA S 2:34.85
34 2 Sammi Thai 2005 ESKILSTUNA 2:33.76
118 3 Amanda Johansson 2005 KARLSTAD 2:30.29
120 4 Linnea Lindberg 2005 KARLSTAD 2:25.13
183 5 Matilda Holmström 2005 UPSALA S 2:27.25
128 6 Agnes Wilde 2005 KARLSTAD 2:31.91
28 7 My Larsson 2005 ESKILSTUNA 2:34.71
245 8 Matilda Olausson 2004 VÄSTERÅS 2:34.98
2020-11-12 18:41:40 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner