Startliste for UGP 1 2020-2021, Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
87 |
|
Tea Winblad |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
Simklubben Hajen |
SWE |
2:39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
208 |
|
Matilda Liljekvist |
2004 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
2:50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
107 |
|
Nora Olsson |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Ella Andersson |
2006 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
3:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
266 |
|
Julia Primetta |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
3:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
348 |
|
Emma Martinsson |
2004 |
Simklubben Lödde |
SWE |
3:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Julia Almquist |
2007 |
SK Triton |
SWE |
3:10.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Ebba Holm |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
3:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Vilma Gajmark |
2006 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
3:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
273 |
|
Lilly Frost |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
3:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
245 |
|
Liv Stalbohm |
2007 |
SK Triton |
SWE |
3:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Emilia Sandström |
2004 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
3:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Cornelia Sjöström |
2007 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
3:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
255 |
|
Linnéa Kamstad |
2008 |
SK Triton |
SWE |
3:46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Maja Kruse |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
115 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Filippa Bremer |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
108 |
|
Charlotte Krüger |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
121 |
|
Frida Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:01:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|