Program för DM (25 m) Skåne Blekinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 söndag 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Skånesim/Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 17 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Kunskapsporten/Vattnets Hus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Ida Andersson Wulf |
22 |
VELLINGE-N |
1:45.57 |
|
|
SM7 - A, 12 |
|
215 |
4 |
|
Alice Skoglund |
17 |
VELLINGE-N |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Lina Nilsson |
18 |
OSBY SS |
1:21.37 |
|
SM14 |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
1 |
|
Zinna Bengtsson Nimander |
15 |
SK TRITON |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Amanda Persson |
15 |
MKK |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
3 |
|
Alicia Sjögren |
15 |
VELLINGE-N |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Nina Podric |
16 |
HS |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
5 |
|
Johanna Ingner |
18 |
MKK |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
6 |
|
Johanna Andersson |
18 |
MKK |
1:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
7 |
|
Isabella Lagnerup |
20 |
SK SYDSIM |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
8 |
|
Isabel Smideberg |
16 |
LANDSKRONA |
1:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Louise Ranevi |
21 |
SK LÖDDE |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
|
Anna Grahovac |
21 |
MKK |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
|
Clara Steen |
17 |
SJÖBO SS |
1:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
|
Emilia Rönningdal |
18 |
S 71 |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Tea Winblad |
16 |
MKK |
1:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
6 |
|
Stina Lindberg |
20 |
POSEIDON |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Kajsa Gustavsson |
19 |
HS |
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Thea Dahlqvist |
17 |
SK HAJEN |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-17 19:34:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|