Program for Gant ÅSK Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Perhosuinti Naiset, T-10 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Asianajajatoimisto Aura Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 10 vuotta |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
Porin Uimaseura |
|
56.07 |
|
|
|
49 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
FIN |
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
88 |
|
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Ida Konkka |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Raision Urheilijat |
FIN |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.13 |
|
|
|
5 |
|
|
|
|
Raision Urheilijat |
|
30.18 |
|
|
|
64 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
FIN |
|
|
6 |
|
|
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
30.62 |
|
|
|
4 |
|
Lotta Partanen |
2001 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Åbo Simklubb |
|
31.50 |
|
|
|
98 |
|
Hilda Helo |
2003 |
FIN |
|
|
8 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
31.54 |
|
|
|
27 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
32.37 |
|
|
|
261 |
|
Minea Kumlander |
2007 |
FIN |
|
|
10 |
|
|
|
|
Åbo Simklubb |
|
32.95 |
|
|
|
103 |
|
Aino Laine |
2007 |
FIN |
|
|
11 |
|
|
|
|
Raision Urheilijat |
|
33.29 |
|
|
|
80 |
|
Veera Hautamäki |
2006 |
FIN |
|
|
12 |
|
|
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
34.68 |
|
|
|
13 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
FIN |
|
|
13 |
|
|
|
|
Porin Uimaseura |
|
35.60 |
|
|
|
41 |
|
Ronja Rantanen |
2005 |
FIN |
|
|
14 |
|
|
|
|
Kampuksen Plaani |
|
36.24 |
|
|
|
368 |
|
Amanda Ahinko |
2007 |
FIN |
|
|
15 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
39.10 |
|
|
|
262 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
FIN |
|
|
16 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
40.84 |
|
|
|
256 |
|
Aino-Maija Grönholm |
2006 |
FIN |
|
|
17 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
41.50 |
|
|
|
248 |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
FIN |
|
|
18 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
45.36 |
|
|
|
264 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
FIN |
|
|
19 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
46.10 |
|
|
|
298 |
|
Elsi Tuominen |
2005 |
FIN |
|
|
20 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
57.43 |
|
|
|
265 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
FIN |
|
|
21 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
308 |
|
Veera Kiukkonen |
2008 |
FIN |
|
|
22 |
323 |
|
Tarrah Bickford |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-02 20.35.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|