Startliste for STT Taastrup Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 4 Søndag Morgen
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STT Taastrup Open 2021 KORTBANE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
18. jun 2021 to 20. jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
238 |
|
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
263 |
|
Freja Søndergaard |
2004 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
271 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
190 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
262 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
255 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
95 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
264 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
22 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
214 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
229 |
|
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
139 |
|
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
272 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
51 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
193 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
9 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
101 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
249 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
114 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
32 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
147 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
267 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
93 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
254 |
|
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
146 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
200 |
|
Ellen Huus Møller |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
104 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
35 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
128 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
194 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
152 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
170 |
|
Clara Lazzaro |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
165 |
|
Lea Pedersen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
168 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
126 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
171 |
|
Aya Kold |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
167 |
|
Kamilla Bacher |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
124 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
207 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-06-2021 21:39.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|