2021-10-16   04:01:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
4 50m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 193 Helmi Heinonen 2002 Aurajoen Uinti Ry FIN 30.05
2 187 Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura FIN 31.04
3 99 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 31.62
4 6 Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura FIN 31.62
5 98 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 32.29
6 18 Fiona Laakso 2005 Åbo Simklubb FIN 32.91
7 20 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb FIN 33.33
8 96 Anni Hyttinen 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.53
9 100 Ella Alanko 2003 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.82
10 13 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura FIN 34.06
11 168 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura FIN 34.54
12 112 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.17
13 9 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura FIN 36.57
14 128 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.65
15 132 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.85
16 189 mathilda heikiö 2006 Åbo Simklubb FIN 36.89
17 152 Linnea Ström 2003 Uimaseura Kaarina FIN 37.35
18 155 Maikki Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina FIN 37.37
19 129 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 37.76
20 119 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 38.14
21 139 Lotta Luotola 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 38.26
22 156 Alina Vanhatalo 2006 Uimaseura Kaarina FIN 38.41
23 169 Nea Nirhamo 2008 Loimaan Uimaseura FIN 38.46
24 137 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 39.16
25 127 Aino-Maija Grönholm 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 39.84
26 154 Amanda Ruusuvaara 2008 Uimaseura Kaarina FIN 40.21
27 21 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb FIN 40.63
28 138 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 40.85
29 171 Venla Ristimäki 2004 Loimaan Uimaseura FIN 41.38
30 12 Enni Huttunen 2005 Rauman Uimaseura FIN 42.57
31 125 Saara Pakomäki 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 42.84
32 117 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 43.57
33 208 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 44.04
34 219 Ida-Linnea Nelimarkka 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 45.46
35 52 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb FIN 46.13
36 225 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 47.72
37 3 Julia Belov 2007 Porin Uimaseura FIN 47.78
38 176 Netta Kivelä 2008 Loimaan Uimaseura FIN 48.38
39 211 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 48.77
40 222 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 49.81
41 224 Nea Pippola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 50.04
42 2 Helmi Rantala 2010 Porin Uimaseura FIN 50.13
43 191 Aava Salmiosalo 2010 Åbo Simklubb FIN 50.78
44 38 Nea Veiro 2008 Åbo Simklubb FIN 51.25
45 4 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 51.62
46 217 Sofia Ahvas 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 52.01
47 70 Sofia Wigelius 2009 Åbo Simklubb FIN 52.32
48 56 Iida Korpi 2012 Åbo Simklubb FIN 52.75
49 58 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb FIN 54.29
50 158 Ella Ääri 2011 Uimaseura Kaarina FIN 54.48
51 221 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 55.12
52 236 Peppi Viljanen 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 57.12
53 177 Eveliina Salo 2008 Loimaan Uimaseura FIN 57.35
54 75 Aino-Maria Laakso 2010 Åbo Simklubb FIN 59.12
55 65 Janessa Pihlava 2010 Åbo Simklubb FIN 59.27
56 63 Elli Kiviluoto 2011 Åbo Simklubb FIN 1:02.57
57 165 Olivia Vanne 2010 Uimaseura Kaarina FIN 1:03.98
58 76 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN
59 242 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN
60 71 Fanni Blom 2009 Åbo Simklubb FIN
61 77 Edith Syrjänen 2011 Åbo Simklubb FIN
62 82 Tilda Kautto 2009 Åbo Simklubb FIN
63 237 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN
64 64 Josefine Nordman 2011 Åbo Simklubb FIN
65 73 Eva Riquelme Mac Donald 2010 Åbo Simklubb FIN
66 79 Lova Sofia Elisabeth Sandberg 2009 Åbo Simklubb FIN
67 167 Aino Kallio 2003 Loimaan Uimaseura FIN
68 233 Venla Pentikäinen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
69 130 Minea Kumlander 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN
70 81 Thekla Sewón 2009 Åbo Simklubb FIN
71 37 Venla Rauta 2007 Åbo Simklubb FIN
72 234 Hildegard Brozinski 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN
73 72 Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb FIN
74 78 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb FIN
75 239 Emma Hartiala 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
2020-09-12 10.54.12 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner