2021-10-16   03:47:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet
Final 1 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.47
Entry time
Start:
1
2
110 3 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 AUi
173 4 Roope Piironen 2007 LUS
150 5 Fedor Nesterov 2009 AUi
6
7
8
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 2 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.49
147 1 Toivo Lumiainen 2012 AUi
123 2 Romeo Maranzani 2006 AUi
230 3 Aatos Rannila 2010 AUi
105 4 Jasper Oikarainen 2005 AUi
80 5 Eemeli Terho 2011 ÅSK
241 6 Alex Pentamo 2011 AUi
118 7 Alex Mukkulainen 2006 AUi
240 8 Lauri Vuori 2010 AUi
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 3 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.52
48 1 Aarne Lehtonen 2009 ÅSK 1:04.93
163 2 Anton Saarinen 2010 UiKaa 1:02.52
66 3 Alex Ailio 2009 ÅSK 58.31
47 4 Eemeli Eloranta 2008 ÅSK 55.99
59 5 Verneri Mäkinen 2009 ÅSK 56.18
144 6 Viktor Hautala 2008 AUi 59.47
149 7 Mikael Haapanen 2009 AUi 1:03.58
67 8 Joona-Oskar Ikonen 2010 ÅSK 1:07.64
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 4 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.55
43 1 Kasper Snickars 2008 ÅSK 54.44
231 2 Eino Kytöjoki 2010 AUi 54.05
175 3 Tuomas Lumme 2008 LUS 51.50
235 4 Venni Alho 2010 AUi 50.83
148 5 Elmeri Hauninen 2008 AUi 51.23
174 6 Matias Holma 2011 LUS 52.45
61 7 Max Grimbaum 2010 ÅSK 54.10
178 8 Renne Piironen 2010 LUS 55.75
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 5 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.58
Entry time
Start:
120 1 Aleksi Nurmi 2006 AUi 50.09
164 2 Veikko Mikander 2009 UiKaa 49.15
69 3 Eloi Norrman 2008 ÅSK 48.53
62 4 Frans Friman 2011 ÅSK 48.15
161 5 Topi Heinonen 2008 UiKaa 48.39
74 6 Leevi Suna 2008 ÅSK 49.01
146 7 Veikka Kiukkonen 2009 AUi 49.82
227 8 Eino Marela 2010 AUi 50.66
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 6 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.01
116 1 Max Yli-Salomäki 2006 AUi 46.62
205 2 IAN GONZALEZ CATON 2008 AUi 45.48
213 3 Wille Vantala 2009 AUi 44.98
210 4 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 AUi 44.38
256 5 Thanh Kiet Lam 2008 AUi 44.72
41 6 Taito Aaltonen 2009 ÅSK 45.15
136 7 Urho Lumiainen 2008 AUi 46.16
218 8 Otto Anttila 2007 AUi 47.51
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 7 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.04
226 1 Sisu Tikka 2009 AUi 44.08
26 2 Nicoló Manzone 2005 ÅSK 42.86
31 3 Niklas Honkanen 2008 ÅSK 42.76
214 4 Erik Constable 2008 AUi 42.37
223 5 Jan Virransuo 2008 AUi 42.41
220 6 Wili Sauhula 2010 AUi 42.80
200 7 Niilo Lehtinen 2009 AUi 43.38
159 8 Eetu Ääri 2010 UiKaa 44.37
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 8 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.06
124 1 Linus Korin 2006 AUi 42.04
190 2 Matias Seppä 2006 ÅSK 38.11
101 3 Einari Palmu 2004 AUi 37.22
15 4 Vilho Okkonen 2006 RaUS 35.14
197 5 Romeo Manner 2008 AUi 36.96
115 6 Alex Yli-Salomäki 2006 AUi 38.03
199 7 Oliver Jokinen 2005 AUi 38.78
204 8 Oiva Saarinen 2008 AUi 42.13
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet Final 9 (9)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
12.09
135 1 Nardi Orenshtein 2005 AUi 33.11
113 2 Joonatan Davie 2006 AUi 31.38
102 3 Tuomas Toppinen 2005 AUi 30.00
254 4 Ajjuub Ezzat 2005 AUi 28.23
253 5 Mohamed Ezzat 2001 AUi 28.46
95 6 Mikael Hirsiniemi 2004 AUi 30.19
10 7 Joonas Arponen 2005 RaUS 31.91
89 8 Leevi Saarinen 2006 Ui-Va 33.69
2020-09-12 11.03.16 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner