Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Selkäuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
210 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
41.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
41.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
447 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
42.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
574 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.65 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
16 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
43.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
450 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
43.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
82 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
43.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
44.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
542 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
44.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
308 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
96 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
44.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
306 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.16 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
325 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
259 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
522 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
FIN |
45.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
46.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
365 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
46.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
288 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
307 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
282 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
562 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.19 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
35 |
315 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
577 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.57 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
37 |
267 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
546 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
48.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
548 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
48.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
86 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
49.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
314 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
320 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
327 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
297 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
576 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.27 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
46 |
336 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
581 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.68 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
48 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
51.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
286 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
309 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
585 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
233 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
294 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
298 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
416 |
|
EMILIA HAVIA |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
54.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
319 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
453 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
57.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
332 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
305 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
351 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
311 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
346 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
334 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
339 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
347 |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
348 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
337 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
451 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
583 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
71 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
354 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
582 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
74 |
349 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
341 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|