Program for Regionsmesterskaber på langbane, Region Syddanmark
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 31, 100m Crawlsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 57.33 | |
2 | 59 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | 1:00.30 | |
3 | 65 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 1:01.16 | |
4 | 39 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:01.42 | |
5 | 3 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 50 m | 1:01.74 | |
6 | 37 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:02.44 | |
7 | 35 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:02.62 | |
8 | 112 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 1:02.63 | |
9 | 127 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:03.87 | |
10 | 134 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 1:04.08 | |
11 | 38 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:04.13 | |
12 | 167 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:04.27 | |
13 | 125 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 1:04.38 | |
14 | 78 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 1:04.49 | |
15 | 81 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:05.24 | |
16 | 41 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:06.05 | |
17 | 104 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 1:06.40 | |
18 | 138 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | 1:06.69 | |
19 | 63 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 50 m | 1:09.61 | |
20 | 149 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 1:09.67 | |
21 | 126 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 1:10.11 | |
22 | 40 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:13.71 | |
23 | 26 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 50 m | 1:14.24 | |
24 | 148 | Bøttiger Gustav | 2008 | ODENSE | 0849AI | 50 m | 1:15.31 | |
25 | 19 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | 1:16.47 | |
26 | 66 | Nielsen Felix | 2006 | ERRITSØ | 0683AQ | 50 m | 1:16.71 | |
27 | 10 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 1:16.73 | |
28 | 86 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | 1:17.43 | |
29 | 18 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 50 m | 1:19.36 | |
30 | 161 | Kjeldsen Martin | 2007 | ODENSE | 0705AO | 50 m | 1:19.90 | |
31 | 170 | Selaci Besian | 2007 | ODENSE | 0735AO | 50 m | 1:22.06 | |
32 | 27 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 50 m | 1:22.27 | |
33 | 160 | Lunden Hjalmer | 2008 | ODENSE | 0821AK | 50 m | 1:24.01 | |
34 | 164 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | ODENSE | 0811AK | 50 m | 1:24.01 | |
35 | 165 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | 1:24.39 | |
36 | 53 | Hesse Tobias | 2007 | KOLDING | 0797AO | 50 m | 1:25.00 | |
37 | 171 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | ODENSE | 0851AK | 50 m | 1:26.56 | |
38 | 50 | Piihl Alexander Fræhr | 2008 | KOLDING | 0815AM | 50 m | 1:27.58 | |
39 | 145 | Beier Anders | 2007 | ODENSE | 0703AO | 50 m | 1:29.10 | |
40 | 163 | Gram Phillip | 2006 | ODENSE | 0671AR | 50 m | 2:00.00 | |
41 | 64 | Thy Rasmus | 2007 | ERRITSØ | 0741AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 marts 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:41 |