Ohjelma Swedish Grand Prix 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Friday 6 March 2020 17:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Hylliebadet |
Organizer: |
Svensk Simidrott & Malmö KK |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 6, 2020 to Mar 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 400m Individual Medley Women
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
4:38.46 |
|
Stina Gardell |
1990 |
Spårvägen SF (SWE) |
Debrecen |
2012-05-21 |
|
|
SJ |
4:42.71 |
|
Stina Gardell |
1990 |
Spårvägen SF (SWE) |
Rome |
2009-08-02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Lovisa Laine |
2005 |
ESKILSTUNA |
5:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
|
Anna Wermuth |
1996 |
HOVEDSTAD |
5:00.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
JÖNKÖPING |
4:55.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
4 |
|
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
HOVEDSTAD |
5:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Cornelia Johansson |
2003 |
JÖNKÖPING |
5:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
6 |
|
Hanna Bergman |
2001 |
POSEIDON |
4:56.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
7 |
|
Liv Bexell |
2005 |
HS |
5:03.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 400m Individual Medley Women |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Kajsa G. Christensen |
2004 |
BIRKERØD |
5:17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
HOVEDSTAD |
5:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
3 |
|
Esther Else Grubert |
2003 |
HOVEDSTAD |
5:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
392 |
4 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
UDDEVALLA |
5:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
5 |
|
Marit Cuperus |
2002 |
UDDEVALLA |
5:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
6 |
|
Tova Andersson |
2001 |
VÄSBY SS |
5:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
7 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
5:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
8 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
VÄSBY SS |
5:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 400m Individual Medley Women |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Victoria Vorm |
2001 |
HOVEDSTAD |
5:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
2 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
5:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
|
Emilie Krog |
2002 |
HOVEDSTAD |
5:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
HELSINGFORS |
4:52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
5 |
|
Tea Winblad |
2004 |
MKK |
5:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
6 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
HOVEDSTAD |
5:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
7 |
|
Luna Donde Feilberg |
2000 |
HOVEDSTAD |
5:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
8 |
|
Ella Laurén |
2001 |
SK HAJEN |
5:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 15:02:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|