Program for Järfälla Nationella 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 14 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Sands Entreprenad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5:01.17 |
|
|
Edith Jernstedt |
|
|
Järfälla |
2019-02-16 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
205 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
Sala Simsällskap |
SWE |
4:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
562 |
|
Felicia Rogell |
2003 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
5:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
361 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
5:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
334 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
5:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
493 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
337 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
5:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
467 |
|
Maya Wallström |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
5:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
Falu Simsällskap |
SWE |
5:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
425 |
|
Matilda Holmström |
2005 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
354 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
360 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
5:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
5:47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
398 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
375 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
444 |
|
Nike Söderström |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
5:53.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
448 |
|
Ida Svensson |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
508 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
6:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
443 |
|
Alva Stadell |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
436 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
451 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
6:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
54 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:25.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
489 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:33.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
498 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
150 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-14 20:49:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|