Program för Skomakardoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Ryggsim po.C-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
131 |
|
Tom Larsson |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Emil Jörstad |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Gustav Fager |
2007 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
262 |
|
Adam Straubhaar |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Erik Bailey |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Kasper Glawing |
2008 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Anton Holmgren |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
139 |
|
Algot Finnäs |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
274 |
|
Sam Shehadeh |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
135 |
|
Vinston Åsén |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
264 |
|
Eldin Sakambet |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
19 |
|
Oliver Sjöberg |
2007 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
30 |
|
Liam Gustafsson |
2009 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:39.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
221 |
|
Boris Fernandez |
2010 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Gustaf Dalqvist |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Joel Andersson |
2007 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Måns Eriksson |
2009 |
Örebro Simallians |
SWE |
2:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
42 |
|
Milton Karlsson Linander |
2008 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
2:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Jino Atiwit Osman |
2010 |
Simklubben Ena |
SWE |
2:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
226 |
|
Jonatan Sundström Sjöholm |
2009 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
269 |
|
Samuel Tachezy |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-20 12:13:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|