Startliste for Kringelsim 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
70 |
|
Sergej Basov |
2003 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
4:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Juan Esbjörnsson |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
4:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
188 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
4:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
4:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
4:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
99 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:47.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
205 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
4:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:54.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
5:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
264 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
415 |
|
Gustaf Färnqvist |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
331 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
376 |
|
Nicholas Benyammine |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
189 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
388 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
286 |
|
Love Sigfelt |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
390 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Melwin Pihlgren |
2006 |
Arvika Simsällskap |
SWE |
5:45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Elliot Sundström |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
5:47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
340 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
341 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
197 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
6:44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
456 |
|
Sam Asaad |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
36 |
|
Lucas Yousef |
2004 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
457 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
31 |
|
Adam Labidi |
2004 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
293 |
|
Felix Westerberg Eriksson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
58 |
|
Erik Mårdh |
2005 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
449 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
304 |
|
Lowe Lundvall |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-15 18:34:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|