Ohjelma Kringelsim 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
435 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
2:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
425 |
|
Oliver Rasool |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
2:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
108 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
302 |
|
Simon Brunn |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
William Hamilton |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
94 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
147 |
|
Samuel Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
208 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
334 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
189 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
332 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
182 |
|
Emil Berg |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
355 |
|
Jonas Kvist |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
2:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
162 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
44 |
|
Hugo Eriksson |
2006 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
2:41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
270 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
8 |
|
Melwin Pihlgren |
2006 |
Arvika Simsällskap |
SWE |
2:46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
197 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:50.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
153 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:52.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
293 |
|
Felix Westerberg Eriksson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
451 |
|
Ludvig Timen |
2005 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
2:58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
340 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
454 |
|
Daniel Rasool |
2007 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
3:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
316 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
365 |
|
Adrian Eriksson |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
362 |
|
Emanuel Liljestedt |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
446 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
3:15.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
206 |
|
Albin Tetli |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:35:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|