Startliste for FynRundt 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
FynRundt 3 |
|
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:23 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Luna Tanggaard |
2006 |
0602AX |
FREM |
|
25m |
|
241 |
3 |
Tilde Lundsgaard Rov Andreasen |
2009 |
0918AJ |
NYBORG |
|
25m |
|
206 |
4 |
Ella Krogshede |
2009 |
0920AJ |
NYBORG |
|
25m |
|
207 |
5 |
Ellen Gramstrup Madsen |
2010 |
1098AB |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Maya Grøntved Gilling |
2006 |
0616AT |
H2Odense |
|
25m |
1:04.24 |
217 |
2 |
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
1040AF |
NYBORG |
|
25m |
54.41 |
218 |
3 |
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
0852AT |
NYBORG |
|
25m |
52.57 |
252 |
4 |
Amalie Jørgensen |
2010 |
1018AB |
FREM |
|
25m |
52.90 |
320 |
5 |
Luna Gilling |
2008 |
0836AL |
H2Odense |
|
25m |
54.49 |
203 |
6 |
Caroline B. Guldborg |
2009 |
0908BA |
NYBORG |
|
25m |
1:15.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Liv Emilie Poulsen |
2007 |
0776AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
52.30 |
305 |
2 |
Rebekka Elholm |
2009 |
0916AI |
H2Odense |
|
25m |
49.94 |
254 |
3 |
Trine Larsen |
2009 |
0954AF |
FREM |
|
25m |
47.90 |
311 |
4 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2Odense |
|
25m |
48.75 |
314 |
5 |
Cornelia Gardias |
2008 |
0864AH |
H2Odense |
|
50m |
51.47 |
226 |
6 |
Luka Rose Svabo |
2008 |
0834AU |
NYBORG |
|
25m |
52.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
25m |
46.56 |
315 |
2 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
|
50m |
43.27 |
324 |
3 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
H2Odense |
|
25m |
42.91 |
223 |
4 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
50m |
42.99 |
276 |
5 |
Helena Bett Andersen |
2007 |
0768AG |
FREM |
|
25m |
44.18 |
312 |
6 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2Odense |
|
25m |
46.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Emma Christensen |
2002 |
0248BB |
TOMMERUP |
|
25m |
40.50 |
296 |
2 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
25m |
39.37 |
322 |
3 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2Odense |
|
25m |
39.15 |
264 |
4 |
Maya Kirstine Alstrup-Lop |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
39.33 |
260 |
5 |
Frederikke Wood |
2007 |
0762AX |
FREM |
|
25m |
40.50 |
239 |
6 |
Sille Grønfeldt |
2008 |
0808AD |
NYBORG |
|
50m |
42.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
25m |
38.09 |
265 |
2 |
Monica Munkebjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
|
25m |
37.00 |
295 |
3 |
Karoline Jørgensen |
2007 |
0774AG |
TOMMERUP |
|
25m |
35.37 |
178 |
4 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
25m |
36.93 |
180 |
5 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
37.68 |
275 |
6 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
25m |
39.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|