Program för Roslagsmästerskapen 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim 08:00-08:50
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
|
Julia Eriksson |
2005 |
ÅSF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
4 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
ÅSF |
1:34.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
5 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
TÄBY SIM |
1:36.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
1 |
|
Ella Bäckman |
2005 |
ÅSF |
1:30.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
|
Alice Davies |
2004 |
TÄBY SIM |
1:27.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
|
Louise Franks |
2005 |
TÄBY SIM |
1:24.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
4 |
|
Ellen Woivalin |
2001 |
ÅSF |
1:22.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:22.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Signe Kling |
2005 |
ÅKERSBERGA |
1:26.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
7 |
|
Nora Lundberg |
2003 |
ÅKERSBERGA |
1:29.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
8 |
|
Tindra Sjöström |
2005 |
ÅSF |
1:34.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
1:21.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Emma Pettersson |
2001 |
NORRTÄLJE |
1:18.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
1:15.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:07.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:11.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
1:17.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
1:19.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
1:21.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 08:40:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|