Ohjelma Haslev Vinter Cup 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Start |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 56.46 | |
2 | 175 | Tietze Linda Lund | 1984 | HASLEV | 8442AA | 25 m | 56.76 | |
3 | 9 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 59.78 | |
4 | 94 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:00.63 | |
5 | 112 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:01.03 | |
6 | 120 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:03.07 | |
7 | 158 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:03.31 | |
8 | 262 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:04.26 | |
9 | 258 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:04.84 | |
10 | 264 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:05.36 | |
11 | 117 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:07.58 | |
12 | 126 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:07.84 | |
13 | 108 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:07.86 | |
14 | 265 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:08.74 | |
15 | 60 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:10.52 | |
16 | 256 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:11.25 | |
17 | 173 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 1:12.93 | |
18 | 211 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:13.69 | |
19 | 218 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:15.22 | |
20 | 242 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 1:17.17 | |
21 | 229 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 1:17.52 | |
22 | 98 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:18.95 | |
23 | 156 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:19.76 | |
24 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:19.91 | |
25 | 197 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:20.16 | |
26 | 243 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 1:20.50 | |
27 | 228 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:25.55 | |
28 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:26.20 | |
29 | 235 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 1:27.25 | |
30 | 79 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:28.04 | |
31 | 166 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 1:28.09 | |
32 | 80 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 1:29.05 | |
33 | 185 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 1:30.71 | |
34 | 70 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:30.76 | |
35 | 186 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:35.51 | |
36 | 33 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 1:37.90 | |
37 | 182 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 1:38.24 | |
38 | 66 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 1:38.41 | |
39 | 100 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:38.47 | |
40 | 71 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 1:38.66 | |
41 | 248 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 1:38.85 | |
42 | 36 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:39.05 | |
43 | 17 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 1:39.35 | |
44 | 181 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 1:39.84 | |
45 | 178 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:41.15 | |
46 | 73 | Cour Josefine Frigast la | 2010 | KØGE | 1012AB | 25 m | 1:41.38 | |
47 | 67 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:43.76 | |
48 | 64 | Novak Anna | 2010 | KØGE | 1032AB | 25 m | 1:44.79 | |
49 | 233 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 1:45.97 | |
50 | 18 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | 1:46.51 | |
51 | 39 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:46.69 | |
52 | 254 | Dahl Sarah | 2007 | SHS-STEVNS | 0792AV | 25 m | 1:48.01 | |
53 | 77 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 1:48.87 | |
54 | 63 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 1:51.55 | |
55 | 72 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | 1:52.19 | |
56 | 49 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:53.33 | |
57 | 81 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | 1:54.39 | |
58 | 74 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 1:54.66 | |
59 | 31 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:54.89 | |
60 | 65 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 1:58.33 | |
61 | 177 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 2:00.89 | |
62 | 183 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 2:01.64 | |
63 | 68 | Bas Ela Narin | 2010 | KØGE | 1094AH | 25 m | 2:12.43 | |
64 | 21 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | ||
65 | 189 | Johansson Isabella | 2007 | HASLEV | 0718BA | 25 m | ||
66 | 252 | Warberg Sahra | 2008 | SHS-STEVNS | 0850AT | 25 m | ||
67 | 253 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | ||
68 | 259 | Wojciechowska Wiktoria | 2006 | SHS-STEVNS | 0696AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 52.95 | |
2 | 161 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 56.18 | |
3 | 168 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 56.88 | |
4 | 116 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 57.38 | |
5 | 202 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 58.72 | |
6 | 118 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 59.30 | |
7 | 283 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 59.35 | |
8 | 88 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 59.48 | |
9 | 204 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:00.10 | |
10 | 257 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:00.18 | |
11 | 99 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:03.29 | |
12 | 208 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:04.52 | |
13 | 205 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:05.30 | |
14 | 3 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | SLAGELSE | 0379AN | 25 m | 1:05.90 | |
15 | 169 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:06.97 | |
16 | 105 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:07.22 | |
17 | 207 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:07.41 | |
18 | 130 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:07.49 | |
19 | 157 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:14.51 | |
20 | 27 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:14.87 | |
21 | 171 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:17.04 | |
22 | 176 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:18.51 | |
23 | 107 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:18.84 | |
24 | 200 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:19.39 | |
25 | 210 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:20.71 | |
26 | 244 | Kærdal Mads Emil | 2005 | SHS-STEVNS | 0589AG | 25 m | 1:21.06 | |
27 | 277 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:24.14 | |
28 | 184 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:24.23 | |
29 | 78 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:27.93 | |
30 | 270 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:28.21 | |
31 | 249 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 1:29.73 | |
32 | 237 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 1:30.84 | |
33 | 187 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:31.51 | |
34 | 12 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | 1:33.52 | |
35 | 82 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 1:37.78 | |
36 | 43 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:38.42 | |
37 | 69 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 1:41.82 | |
38 | 75 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 1:45.48 | |
39 | 83 | Beck Villads | 2009 | KØGE | 0967AF | 25 m | 1:48.37 | |
40 | 53 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:57.35 | |
41 | 19 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 1:58.16 | |
42 | 76 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 2:02.14 | |
43 | 42 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
44 | 84 | Fruergaard William | 2009 | KØGE | 0949AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 32.77 | |
2 | 85 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 33.65 | |
3 | 10 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 36.35 | |
4 | 128 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.83 | |
5 | 7 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 37.24 | |
6 | 160 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
7 | 194 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 39.29 | |
8 | 90 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 39.44 | |
9 | 111 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 39.48 | |
10 | 212 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 39.93 | |
11 | 115 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 39.99 | |
12 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 40.61 | |
13 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 41.58 | |
14 | 198 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 41.99 | |
15 | 155 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 42.62 | |
16 | 216 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 42.68 | |
17 | 260 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 43.06 | |
18 | 266 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 43.29 | |
19 | 239 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 43.63 | |
20 | 38 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 44.98 | |
21 | 192 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 47.24 | |
22 | 228 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 48.15 | |
23 | 274 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 48.34 | |
24 | 215 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 48.40 | |
25 | 106 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 50.34 | |
26 | 37 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 51.77 | |
27 | 199 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 51.78 | |
28 | 285 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 53.63 | |
29 | 233 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 54.46 | |
30 | 30 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 55.18 | |
31 | 235 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 56.04 | |
32 | 29 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 56.33 | |
33 | 97 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 56.33 | |
34 | 26 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 57.01 | |
35 | 14 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 57.08 | |
36 | 50 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 1:00.07 | |
37 | 62 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 1:02.00 | |
38 | 231 | Heinsen Cecilie | 2008 | SHS-STEVNS | 0816AT | 25 m | 1:08.45 | |
39 | 49 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:09.34 | |
40 | 18 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | 1:14.35 | |
41 | 40 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:15.33 | |
42 | 41 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 1:16.39 | |
43 | 54 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | 1:28.32 | |
44 | 13 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 1:37.56 | |
45 | 15 | Fodge Freja | 2008 | SLAGELSE | 0814AW | 25 m | ||
46 | 39 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | ||
47 | 44 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
48 | 48 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | ||
49 | 51 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | ||
50 | 52 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | ||
51 | 56 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
52 | 148 | Højer Clara Vesti | 2008 | HOLBÆK | 0806AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 28.90 | |
2 | 159 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 31.59 | |
3 | 1 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 33.29 | |
4 | 203 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 34.28 | |
5 | 119 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 34.79 | |
6 | 127 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 37.27 | |
7 | 250 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 37.74 | |
8 | 219 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 38.07 | |
9 | 59 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 38.17 | |
10 | 224 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 39.56 | |
11 | 110 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 43.85 | |
12 | 273 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 43.92 | |
13 | 129 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 48.30 | |
14 | 153 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 53.44 | |
15 | 12 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | 54.14 | |
16 | 133 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 56.00 | |
17 | 43 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 57.13 | |
18 | 170 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 58.51 | |
19 | 179 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:00.83 | |
20 | 35 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:01.15 | |
21 | 28 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:01.18 | |
22 | 142 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:04.84 | |
23 | 53 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:05.07 | |
24 | 287 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 1:06.06 | |
25 | 25 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | 1:10.96 | |
26 | 20 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | ||
27 | 42 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
28 | 46 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | ||
29 | 47 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | ||
30 | 55 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | ||
31 | 144 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | ||
32 | 249 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | ||
33 | 286 | Christensen Albert | 2009 | HOLBÆK | 0919BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:15.11 | |
2 | 193 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:15.41 | |
3 | 194 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 1:16.22 | |
4 | 261 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:16.45 | |
5 | 269 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:18.57 | |
6 | 221 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:21.10 | |
7 | 232 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 1:25.27 | |
8 | 278 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:26.12 | |
9 | 195 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:27.34 | |
10 | 138 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:32.14 | |
11 | 165 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:33.03 | |
12 | 147 | Christiansen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0610AZ | 25 m | 1:34.11 | |
13 | 101 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:34.22 | |
14 | 280 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:34.31 | |
15 | 32 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:36.53 | |
16 | 180 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:38.86 | |
17 | 276 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:39.67 | |
18 | 281 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:43.65 | |
19 | 45 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:52.96 | |
20 | 141 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 2:01.59 | |
21 | 137 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 2:04.76 | |
22 | 22 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | ||
23 | 23 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | ||
24 | 54 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | ||
25 | 191 | Sancho Estefi | 2003 | HASLEV | 0328BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:09.06 | |
2 | 2 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.28 | |
3 | 227 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:13.21 | |
4 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:13.44 | |
5 | 267 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:24.34 | |
6 | 271 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:25.22 | |
7 | 226 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:25.94 | |
8 | 184 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:31.31 | |
9 | 171 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:35.96 | |
10 | 136 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:46.23 | |
11 | 132 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:46.87 | |
12 | 34 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:56.16 | |
13 | 139 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:59.45 | |
14 | 12 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | ||
15 | 25 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 4:34.97 | |
2 | 95 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 4:40.25 | |
3 | 86 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:40.75 | |
4 | 151 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 4:53.07 | |
5 | 90 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 5:04.23 | |
6 | 163 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 5:07.58 | |
7 | 125 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 5:14.76 | |
8 | 174 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 5:26.38 | |
9 | 275 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 5:59.75 | |
10 | 164 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 5:59.83 | |
11 | 57 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 6:15.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 4:00.20 | |
2 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 4:13.10 | |
3 | 236 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 4:13.24 | |
4 | 251 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 4:17.05 | |
5 | 11 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 4:23.10 | |
6 | 89 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 4:29.97 | |
7 | 5 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 4:55.58 | |
8 | 222 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 4:56.50 | |
9 | 241 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 4:59.09 | |
10 | 167 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 5:29.00 | |
11 | 110 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 5:50.09 | |
12 | 109 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | ||
13 | 172 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | ||
14 | 238 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | ||
15 | 272 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:07.67 | |
2 | 120 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:09.06 | |
3 | 158 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:11.31 | |
4 | 262 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:12.88 | |
5 | 216 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:14.46 | |
6 | 61 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:18.92 | |
7 | 265 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:21.54 | |
8 | 213 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:31.88 | |
9 | 181 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 57.61 | |
2 | 114 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 58.27 | |
3 | 87 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.98 | |
4 | 168 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:02.24 | |
5 | 88 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:04.13 | |
6 | 283 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:07.37 | |
7 | 118 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:07.38 | |
8 | 206 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:08.97 | |
9 | 127 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:09.89 | |
10 | 205 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:10.30 | |
11 | 116 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:12.28 | |
12 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:12.37 | |
13 | 263 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:14.83 | |
14 | 152 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:15.34 | |
15 | 58 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:16.21 | |
16 | 222 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:16.53 | |
17 | 224 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.93 | |
18 | 146 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:19.57 | |
19 | 104 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:24.85 | |
20 | 210 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:41.03 | |
21 | 134 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:50.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 10 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:19.29 | |
3 | 112 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:20.24 | |
4 | 128 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:22.27 | |
5 | 86 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.24 | |
6 | 90 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:23.56 | |
7 | 217 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:25.00 | |
8 | 122 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:25.09 | |
9 | 117 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:25.76 | |
10 | 193 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:26.68 | |
11 | 212 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:30.60 | |
12 | 198 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:32.47 | |
13 | 216 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:33.73 | |
14 | 266 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:33.73 | |
15 | 38 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:38.19 | |
16 | 276 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:41.38 | |
17 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:41.42 | |
18 | 280 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:42.94 | |
19 | 228 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:45.90 | |
20 | 156 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:47.10 | |
21 | 242 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 1:47.30 | |
22 | 138 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:47.94 | |
23 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:51.68 | |
24 | 247 | Mark Mathilde | 2006 | SHS-STEVNS | 0636AU | 25 m | 1:52.39 | |
25 | 22 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 1:54.58 | |
26 | 180 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:56.44 | |
27 | 36 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 2:00.61 | |
28 | 23 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 2:02.33 | |
29 | 26 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:04.42 | |
30 | 145 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 2:06.60 | |
31 | 45 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 2:11.75 | |
32 | 140 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 2:16.40 | |
33 | 31 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 2:16.71 | |
34 | 17 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | ||
35 | 24 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | ||
36 | 50 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | ||
37 | 231 | Heinsen Cecilie | 2008 | SHS-STEVNS | 0816AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:09.41 | |
2 | 225 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:13.46 | |
3 | 154 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:15.18 | |
4 | 89 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:15.54 | |
5 | 204 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:17.16 | |
6 | 169 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:20.70 | |
7 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:22.01 | |
8 | 209 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:30.81 | |
9 | 27 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:35.45 | |
10 | 105 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:39.35 | |
11 | 157 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:49.60 | |
12 | 270 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:51.36 | |
13 | 179 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:00.96 | |
14 | 249 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:42.90 | |
2 | 197 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 3:25.21 | |
3 | 221 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | ||
4 | 235 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 2:19.17 | |
2 | 1 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:26.30 | |
3 | 99 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 2:38.72 | |
4 | 130 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:50.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Tietze Linda Lund | 1984 | HASLEV | 8442AA | 25 m | 1:02.78 | |
2 | 92 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:06.81 | |
3 | 9 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:08.13 | |
4 | 164 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:13.78 | |
5 | 115 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:13.91 | |
6 | 7 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:14.06 | |
7 | 264 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:14.35 | |
8 | 160 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:15.74 | |
9 | 282 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:16.75 | |
10 | 265 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:17.27 | |
11 | 60 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:20.26 | |
12 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:20.88 | |
13 | 155 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:21.09 | |
14 | 217 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:22.00 | |
15 | 174 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:22.11 | |
16 | 173 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 1:23.28 | |
17 | 211 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
18 | 260 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:26.08 | |
19 | 195 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:26.46 | |
20 | 101 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:26.84 | |
21 | 218 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:27.79 | |
22 | 37 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:28.45 | |
23 | 57 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:28.83 | |
24 | 98 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:30.27 | |
25 | 256 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:30.46 | |
26 | 228 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:34.44 | |
27 | 274 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:36.88 | |
28 | 255 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 1:37.65 | |
29 | 199 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:42.23 | |
30 | 281 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:42.41 | |
31 | 100 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:42.63 | |
32 | 97 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:44.13 | |
33 | 32 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:45.80 | |
34 | 285 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 1:48.73 | |
35 | 186 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:50.07 | |
36 | 141 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:50.23 | |
37 | 36 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:53.92 | |
38 | 30 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:54.76 | |
39 | 137 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 1:57.54 | |
40 | 29 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:57.99 | |
41 | 33 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:02.96 | |
42 | 54 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | ||
43 | 148 | Højer Clara Vesti | 2008 | HOLBÆK | 0806AW | 25 m | ||
44 | 191 | Sancho Estefi | 2003 | HASLEV | 0328BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 58.95 | |
2 | 87 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.84 | |
3 | 91 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:03.62 | |
4 | 93 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:03.92 | |
5 | 59 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:07.13 | |
6 | 172 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:08.10 | |
7 | 3 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | SLAGELSE | 0379AN | 25 m | 1:09.20 | |
8 | 202 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:09.54 | |
9 | 207 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.64 | |
10 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.33 | |
11 | 227 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:15.65 | |
12 | 219 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:15.92 | |
13 | 58 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.99 | |
14 | 241 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 1:19.13 | |
15 | 146 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:19.65 | |
16 | 222 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:19.89 | |
17 | 263 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:19.98 | |
18 | 104 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:20.08 | |
19 | 109 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:20.10 | |
20 | 107 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:22.56 | |
21 | 102 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:24.67 | |
22 | 208 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:25.33 | |
23 | 267 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:26.01 | |
24 | 200 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:29.81 | |
25 | 176 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:30.17 | |
26 | 103 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:32.00 | |
27 | 153 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:32.43 | |
28 | 273 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:33.06 | |
29 | 129 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:33.31 | |
30 | 238 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 1:33.99 | |
31 | 246 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:36.88 | |
32 | 245 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 1:37.00 | |
33 | 277 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:38.52 | |
34 | 142 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:46.68 | |
35 | 133 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:48.38 | |
36 | 170 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 1:56.60 | |
37 | 139 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 2:00.91 | |
38 | 34 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:01.64 | |
39 | 249 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 2:03.44 | |
40 | 143 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | 2:05.93 | |
41 | 144 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 2:07.67 | |
42 | 20 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | ||
43 | 35 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
44 | 149 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
45 | 150 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | ||
46 | 286 | Christensen Albert | 2009 | HOLBÆK | 0919BF | 25 m | ||
47 | 287 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 29.82 | |
2 | 113 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 31.29 | |
3 | 85 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 33.10 | |
4 | 111 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 33.87 | |
5 | 90 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 35.09 | |
6 | 94 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 35.24 | |
7 | 269 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 36.61 | |
8 | 125 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 36.99 | |
9 | 218 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 40.10 | |
10 | 79 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 45.51 | |
11 | 255 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 45.99 | |
12 | 212 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 46.40 | |
13 | 140 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 46.41 | |
14 | 80 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 46.52 | |
15 | 106 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 46.63 | |
16 | 276 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 47.78 | |
17 | 243 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 48.18 | |
18 | 77 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 48.26 | |
19 | 70 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 48.39 | |
20 | 73 | Cour Josefine Frigast la | 2010 | KØGE | 1012AB | 25 m | 48.87 | |
21 | 64 | Novak Anna | 2010 | KØGE | 1032AB | 25 m | 49.15 | |
22 | 67 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 49.40 | |
23 | 284 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 49.56 | |
24 | 13 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 49.63 | |
25 | 185 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 50.84 | |
26 | 71 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 50.92 | |
27 | 48 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | 50.94 | |
28 | 66 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 51.33 | |
29 | 233 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 51.44 | |
30 | 49 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 52.76 | |
31 | 50 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 53.14 | |
32 | 63 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 54.59 | |
33 | 178 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 55.53 | |
34 | 52 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 55.67 | |
35 | 14 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 56.38 | |
36 | 65 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 58.08 | |
37 | 41 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 58.24 | |
38 | 74 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 58.53 | |
39 | 72 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | 58.60 | |
40 | 51 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | 1:00.04 | |
41 | 68 | Bas Ela Narin | 2010 | KØGE | 1094AH | 25 m | 1:00.35 | |
42 | 183 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 1:00.86 | |
43 | 21 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:02.57 | |
44 | 40 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:06.26 | |
45 | 44 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 1:07.84 | |
46 | 24 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 1:10.23 | |
47 | 18 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | 1:12.50 | |
48 | 15 | Fodge Freja | 2008 | SLAGELSE | 0814AW | 25 m | ||
49 | 56 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
50 | 81 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | ||
51 | 166 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | ||
52 | 177 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | ||
53 | 189 | Johansson Isabella | 2007 | HASLEV | 0718BA | 25 m | ||
54 | 190 | Gregersen Rosa Winther | 2009 | HASLEV | 0930BF | 25 m | ||
55 | 252 | Warberg Sahra | 2008 | SHS-STEVNS | 0850AT | 25 m | ||
56 | 253 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 27.20 | |
2 | 5 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 32.44 | |
3 | 272 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 35.62 | |
4 | 121 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 36.59 | |
5 | 110 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 39.25 | |
6 | 129 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 42.48 | |
7 | 103 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 42.83 | |
8 | 78 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 47.96 | |
9 | 69 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 50.44 | |
10 | 82 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 52.30 | |
11 | 244 | Kærdal Mads Emil | 2005 | SHS-STEVNS | 0589AG | 25 m | 52.68 | |
12 | 75 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 52.94 | |
13 | 234 | Anker Christopher riis | 2009 | SHS-STEVNS | 0903BB | 25 m | 53.10 | |
14 | 76 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 54.63 | |
15 | 84 | Fruergaard William | 2009 | KØGE | 0949AD | 25 m | 54.64 | |
16 | 53 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 54.95 | |
17 | 43 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 55.17 | |
18 | 83 | Beck Villads | 2009 | KØGE | 0967AF | 25 m | 57.25 | |
19 | 46 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 59.07 | |
20 | 55 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 59.58 | |
21 | 19 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 1:01.16 | |
22 | 237 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 1:02.10 | |
23 | 42 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:03.03 | |
24 | 47 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | 1:04.48 | |
25 | 188 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 1:06.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:18.48 | |
2 | 264 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:22.79 | |
3 | 122 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:26.92 | |
4 | 261 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:29.36 | |
5 | 266 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 2:31.23 | |
6 | 147 | Christiansen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0610AZ | 25 m | 2:32.59 | |
7 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 2:51.00 | |
8 | 242 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 2:55.22 | |
9 | 98 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 2:55.99 | |
10 | 278 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 2:58.43 | |
11 | 165 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 3:08.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:00.64 | |
2 | 2 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:09.68 | |
3 | 241 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 2:14.72 | |
4 | 121 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:27.00 | |
5 | 102 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:35.56 | |
6 | 134 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 2:41.33 | |
7 | 226 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 2:52.47 | |
8 | 271 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 3:10.09 | |
9 | 132 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 3:10.93 | |
10 | 136 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 3:15.98 | |
11 | 142 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 3:35.62 | |
12 | 34 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 3:38.00 | |
13 | 187 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 29.52 | |
2 | 158 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 29.88 | |
3 | 112 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 30.57 | |
4 | 115 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 31.35 | |
5 | 216 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.20 | |
6 | 193 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 33.39 | |
7 | 160 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 33.71 | |
8 | 122 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 33.75 | |
9 | 282 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 33.76 | |
10 | 126 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 34.20 | |
11 | 173 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 34.75 | |
12 | 211 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 34.80 | |
13 | 125 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 34.82 | |
14 | 213 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 35.25 | |
15 | 108 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 35.28 | |
16 | 265 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 35.99 | |
17 | 195 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 36.11 | |
18 | 194 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 36.25 | |
19 | 260 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 39.34 | |
20 | 217 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.12 | |
21 | 275 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 40.67 | |
22 | 243 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 42.30 | |
23 | 215 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 42.58 | |
24 | 156 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 43.46 | |
25 | 37 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 44.86 | |
26 | 97 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 44.97 | |
27 | 255 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 45.13 | |
28 | 181 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 46.87 | |
29 | 141 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 48.99 | |
30 | 284 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 51.15 | |
31 | 33 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 51.41 | |
32 | 30 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 51.43 | |
33 | 281 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 52.34 | |
34 | 145 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 53.80 | |
35 | 38 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 55.33 | |
36 | 17 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | ||
37 | 26 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | ||
38 | 29 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
39 | 31 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
40 | 182 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | ||
41 | 233 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | ||
42 | 248 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 25.59 | |
2 | 6 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 26.19 | |
3 | 168 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 27.52 | |
4 | 202 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 28.22 | |
5 | 206 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 28.23 | |
6 | 88 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 28.49 | |
7 | 159 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 28.58 | |
8 | 119 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 29.41 | |
9 | 118 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 29.75 | |
10 | 201 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 30.38 | |
11 | 225 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 30.40 | |
12 | 172 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 30.67 | |
13 | 59 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 31.34 | |
14 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.03 | |
15 | 263 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 33.38 | |
16 | 245 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 33.57 | |
17 | 109 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 35.33 | |
18 | 209 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 37.26 | |
19 | 102 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 37.91 | |
20 | 157 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 39.59 | |
21 | 103 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 39.73 | |
22 | 267 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 40.34 | |
23 | 244 | Kærdal Mads Emil | 2005 | SHS-STEVNS | 0589AG | 25 m | 42.35 | |
24 | 273 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 42.42 | |
25 | 176 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 43.38 | |
26 | 184 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 45.46 | |
27 | 246 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 48.83 | |
28 | 133 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:11.22 | |
29 | 28 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
30 | 35 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
31 | 75 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 23, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 27.21 | |
2 | 9 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 27.32 | |
3 | 94 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 27.44 | |
4 | 10 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 27.51 | |
5 | 258 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 28.37 | |
6 | 230 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 28.46 | |
7 | 111 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 28.99 | |
8 | 196 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 30.33 | |
9 | 264 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 30.36 | |
10 | 117 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 30.41 | |
11 | 164 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 30.42 | |
12 | 232 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 30.70 | |
13 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 31.44 | |
14 | 61 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 31.54 | |
15 | 266 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 31.66 | |
16 | 155 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 31.86 | |
17 | 174 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 32.04 | |
18 | 221 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 32.63 | |
19 | 213 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 32.98 | |
20 | 256 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 33.39 | |
21 | 192 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 33.81 | |
22 | 198 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 34.08 | |
23 | 197 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 34.44 | |
24 | 229 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 35.18 | |
25 | 228 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 36.88 | |
26 | 166 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 0742AU | 25 m | 37.37 | |
27 | 79 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 37.91 | |
28 | 274 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 38.17 | |
29 | 235 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 38.37 | |
30 | 80 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 38.78 | |
31 | 284 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 39.28 | |
32 | 199 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 39.95 | |
33 | 32 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 40.13 | |
34 | 70 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 40.36 | |
35 | 186 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 40.49 | |
36 | 66 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 40.68 | |
37 | 185 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 41.06 | |
38 | 22 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 41.48 | |
39 | 285 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 41.69 | |
40 | 248 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 42.03 | |
41 | 48 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | 42.22 | |
42 | 178 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 42.55 | |
43 | 13 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 42.84 | |
44 | 71 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 43.06 | |
45 | 182 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | HASLEV | 1092AI | 25 m | 43.50 | |
46 | 137 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 43.94 | |
47 | 73 | Cour Josefine Frigast la | 2010 | KØGE | 1012AB | 25 m | 44.56 | |
48 | 64 | Novak Anna | 2010 | KØGE | 1032AB | 25 m | 45.08 | |
49 | 67 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 45.12 | |
50 | 233 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 45.24 | |
51 | 39 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 46.23 | |
52 | 254 | Dahl Sarah | 2007 | SHS-STEVNS | 0792AV | 25 m | 46.26 | |
53 | 45 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 46.66 | |
54 | 77 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 46.70 | |
55 | 253 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | 47.11 | |
56 | 63 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 47.27 | |
57 | 14 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 47.43 | |
58 | 52 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 48.13 | |
59 | 50 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 49.32 | |
60 | 65 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 50.23 | |
61 | 49 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 50.24 | |
62 | 72 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | 50.43 | |
63 | 23 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 50.53 | |
64 | 40 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 51.21 | |
65 | 51 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | 52.37 | |
66 | 231 | Heinsen Cecilie | 2008 | SHS-STEVNS | 0816AT | 25 m | 52.52 | |
67 | 177 | Badensø Amalie | 2009 | HASLEV | 0984BD | 25 m | 52.84 | |
68 | 183 | Johnsen Ida Hartz | 2008 | HASLEV | 0886AU | 25 m | 54.08 | |
69 | 44 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 56.02 | |
70 | 74 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 56.87 | |
71 | 68 | Bas Ela Narin | 2010 | KØGE | 1094AH | 25 m | 57.07 | |
72 | 24 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 57.33 | |
73 | 21 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:00.65 | |
74 | 41 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 1:05.33 | |
75 | 15 | Fodge Freja | 2008 | SLAGELSE | 0814AW | 25 m | ||
76 | 56 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
77 | 81 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | ||
78 | 148 | Højer Clara Vesti | 2008 | HOLBÆK | 0806AW | 25 m | ||
79 | 189 | Johansson Isabella | 2007 | HASLEV | 0718BA | 25 m | ||
80 | 190 | Gregersen Rosa Winther | 2009 | HASLEV | 0930BF | 25 m | ||
81 | 252 | Warberg Sahra | 2008 | SHS-STEVNS | 0850AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 24, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 24.05 | |
2 | 93 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 24.49 | |
3 | 161 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 25.46 | |
4 | 91 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 25.47 | |
5 | 203 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 26.87 | |
6 | 257 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 27.08 | |
7 | 204 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 27.24 | |
8 | 127 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 27.57 | |
9 | 245 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 28.10 | |
10 | 99 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 28.48 | |
11 | 205 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 28.82 | |
12 | 208 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 28.83 | |
13 | 121 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 29.18 | |
14 | 207 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 29.32 | |
15 | 104 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 29.84 | |
16 | 209 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 29.98 | |
17 | 250 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 30.20 | |
18 | 227 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 30.35 | |
19 | 130 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 31.15 | |
20 | 110 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 31.89 | |
21 | 246 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 34.40 | |
22 | 226 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 34.59 | |
23 | 171 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 34.64 | |
24 | 200 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 34.86 | |
25 | 244 | Kærdal Mads Emil | 2005 | SHS-STEVNS | 0589AG | 25 m | 35.03 | |
26 | 238 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 35.28 | |
27 | 153 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 35.50 | |
28 | 277 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 37.09 | |
29 | 210 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 37.89 | |
30 | 249 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 38.63 | |
31 | 237 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 38.67 | |
32 | 78 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 39.16 | |
33 | 187 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 39.93 | |
34 | 139 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 40.70 | |
35 | 170 | Olesen Sune Berg | 2009 | HASLEV | 0951AA | 25 m | 41.19 | |
36 | 179 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 43.32 | |
37 | 69 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 43.48 | |
38 | 82 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 43.87 | |
39 | 76 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 43.96 | |
40 | 43 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 44.00 | |
41 | 234 | Anker Christopher riis | 2009 | SHS-STEVNS | 0903BB | 25 m | 44.61 | |
42 | 20 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | 46.10 | |
43 | 83 | Beck Villads | 2009 | KØGE | 0967AF | 25 m | 46.16 | |
44 | 19 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 47.19 | |
45 | 144 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 50.06 | |
46 | 287 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 50.32 | |
47 | 84 | Fruergaard William | 2009 | KØGE | 0949AD | 25 m | 50.66 | |
48 | 47 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | 50.96 | |
49 | 53 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 54.18 | |
50 | 55 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 54.57 | |
51 | 46 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 55.60 | |
52 | 42 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 55.99 | |
53 | 25 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | 57.76 | |
54 | 188 | Schou William | 2009 | HASLEV | 0951BA | 25 m | 1:08.25 | |
55 | 143 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
56 | 240 | Buch Gustav | 2007 | SHS-STEVNS | 0733AP | 25 m | ||
57 | 286 | Christensen Albert | 2009 | HOLBÆK | 0919BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:24.09 | |
2 | 120 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:34.16 | |
3 | 128 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:36.82 | |
4 | 151 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:37.65 | |
5 | 7 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:37.90 | |
6 | 163 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:41.16 | |
7 | 262 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:46.29 | |
8 | 155 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:57.36 | |
9 | 269 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:59.54 | |
10 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:00.38 | |
11 | 260 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:04.86 | |
12 | 147 | Christiansen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0610AZ | 25 m | 3:06.65 | |
13 | 275 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 3:10.54 | |
14 | 138 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 3:12.60 | |
15 | 280 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 3:22.85 | |
16 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 3:26.90 | |
17 | 165 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 3:32.89 | |
18 | 145 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 3:34.76 | |
19 | 276 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 3:40.39 | |
20 | 140 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 3:49.46 | |
21 | 180 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 3:50.02 | |
22 | 106 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:50.32 | |
23 | 191 | Sancho Estefi | 2003 | HASLEV | 0328BH | 25 m | ||
24 | 278 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:17.75 | |
2 | 2 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:21.77 | |
3 | 116 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:22.83 | |
4 | 89 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:34.01 | |
5 | 3 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | SLAGELSE | 0379AN | 25 m | 2:34.22 | |
6 | 283 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:35.95 | |
7 | 152 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:39.13 | |
8 | 263 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 2:51.02 | |
9 | 58 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:54.21 | |
10 | 105 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 3:01.44 | |
11 | 107 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:02.69 | |
12 | 27 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:03.45 | |
13 | 267 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 3:05.35 | |
14 | 134 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:11.38 | |
15 | 271 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 3:28.65 | |
16 | 136 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 3:57.00 | |
17 | 28 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
18 | 132 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | ||
19 | 169 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | ||
20 | 270 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | ||
21 | 272 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:48.24 | |
2 | 230 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:56.87 | |
3 | 10 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:58.60 | |
4 | 60 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 3:09.33 | |
5 | 215 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:22.54 | |
6 | 239 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 3:29.88 | |
7 | 101 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:31.81 | |
8 | 38 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:34.45 | |
9 | 57 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 4:00.19 | |
10 | 247 | Mark Mathilde | 2006 | SHS-STEVNS | 0636AU | 25 m | 4:11.86 | |
11 | 100 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 4:19.97 | |
12 | 261 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:35.24 | |
2 | 87 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:35.92 | |
3 | 225 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:43.04 | |
4 | 219 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:56.89 | |
5 | 119 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:12.03 | |
6 | 224 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 3:12.82 | |
7 | 146 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:16.67 | |
8 | 273 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 3:24.63 | |
9 | 99 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 3:40.39 | |
10 | 4 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:17.08 | |
2 | 61 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 5:45.67 | |
3 | 108 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | ||
4 | 261 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 4:43.26 | |
2 | 6 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 4:53.69 | |
3 | 11 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 4:56.76 | |
4 | 167 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 5:37.77 | |
5 | 203 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:03 |