Program för Malmö TYR Invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Malmö TYR invitational |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2020 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
12:46 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2020 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
Alicia Ekelund |
2007 |
AG8407 |
MKK |
|
25m |
2:48.22 |
245 |
4 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
2:46.04 |
110 |
5 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
2:46.44 |
343 |
6 |
Mimmi Cassé |
2002 |
BR6202 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Nora Olsson |
2005 |
AW9805 |
MKK |
|
25m |
2:44.47 |
133 |
2 |
Alma Palmö |
2006 |
BL9606 |
HS |
|
25m |
2:43.99 |
341 |
3 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:43.63 |
321 |
4 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:42.26 |
385 |
5 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:43.43 |
170 |
6 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
2:43.75 |
281 |
7 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:44.00 |
102 |
8 |
Johanna Hofvendahl |
2004 |
AO6804 |
HS |
|
25m |
2:45.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
266 |
1 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:41.75 |
261 |
2 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:39.91 |
107 |
3 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
25m |
2:38.75 |
118 |
4 |
Ella Berg |
2006 |
AQ0606 |
HS |
|
25m |
2:36.72 |
328 |
5 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:36.82 |
356 |
6 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:39.89 |
173 |
7 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
25m |
2:41.38 |
338 |
8 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:41.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
2:36.51 |
123 |
2 |
Emma Jönsson |
2006 |
AQ6406 |
HS |
|
25m |
2:35.66 |
248 |
3 |
Agnes Alm |
2006 |
AA0806 |
S 71 |
|
25m |
2:33.38 |
101 |
4 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
2:32.21 |
115 |
5 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
2:33.22 |
370 |
6 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:35.18 |
121 |
7 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
2:35.82 |
169 |
8 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
MKK |
|
25m |
2:36.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
2:28.50 |
296 |
2 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:28.06 |
379 |
3 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:27.00 |
119 |
4 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
2:26.24 |
93 |
5 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
2:26.58 |
151 |
6 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
2:27.04 |
246 |
7 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
S 71 |
|
25m |
2:28.23 |
380 |
8 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:29.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
25m |
2:25.18 |
257 |
2 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:22.76 |
70 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
2:20.91 |
201 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
2:12.94 |
158 |
5 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
MKK |
|
25m |
2:19.70 |
147 |
6 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
2:21.96 |
216 |
7 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
2:24.74 |
88 |
8 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
2:25.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2020 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:46 |
|