Program for Sandaredssimmet 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 3. Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m Frisim Damer 14-
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Judi Abdelkareem |
2004 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Lisa Karlén |
2005 |
FALKÖPING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Olivia Andersson |
2005 |
SKENE SIM |
3:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
4 |
|
Lovisa Lidén |
2006 |
VARBERG |
3:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Emilia Rantanen |
2006 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
6 |
|
Frida Alfredsson |
2006 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m Frisim Damer 14- |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
1 |
|
Anna-Maria Niemi |
2006 |
S02 |
3:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Enna Karanovic |
2006 |
ELFSBORG |
2:55.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
2:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
4 |
|
Saga Bengtsson |
2006 |
SK LAXEN |
2:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Sofia Siversjö |
2004 |
ALINGSÅS |
3:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Rieke Johannsmeyer |
2006 |
ELFSBORG |
3:11.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m Frisim Damer 14- |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
1 |
|
Lilly Axelsson |
2006 |
LIDKÖPING |
2:46.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Saga Nikumaa |
2004 |
ELFSBORG |
2:40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Amalia Ödman |
2005 |
ELFSBORG |
2:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Melina Eksell |
2005 |
ELFSBORG |
2:39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Svea Klasson |
2006 |
ELFSBORG |
2:45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
6 |
|
Juliette Erixon |
2005 |
SK ALINGSÅ |
2:49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m Frisim Damer 14- |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
1 |
|
Nicol Bertic |
2006 |
SK LAXEN |
2:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Hannah Lilja |
2004 |
ELFSBORG |
2:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
3 |
|
Filippa Fritzson |
2005 |
SK 1970 |
2:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Sarah Nilsson |
2003 |
ELFSBORG |
2:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
5 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
2:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Nirvana Cavka |
2004 |
ELFSBORG |
2:37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m Frisim Damer 14- |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
1 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
2:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
2:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
3 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
SK 1970 |
2:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
4 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
2:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Francesca Clark |
2001 |
FALKÖPING |
2:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Elly Sjöberg |
2005 |
ELFSBORG |
2:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 17:45:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|