Program för UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 Söndag 26/1 kl. 15.00 (Insim kl. 13.50-14.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ungdoms GP 2 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
1 |
|
Isac Forsman |
2006 |
VAIK SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Samuel Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
7:00.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Eduards Drozdovs |
2007 |
BORLÄNGE |
5:51.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Axel Pagard |
2006 |
HARNÄS SKU |
5:42.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
HARNÄS SKU |
5:45.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Jean Mir Hassan |
2006 |
BORLÄNGE |
7:00.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
7 |
|
Nils Skogbergs |
2007 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Oliver Axelsson |
2007 |
BORLÄNGE |
5:37.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Oscar Westman |
2005 |
FALUN |
4:58.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Samuel Sjökvist |
2005 |
GÄVLE SS |
4:51.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Hugo Swanson |
2006 |
GÄVLE SS |
4:22.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
Martin Schön |
2003 |
BOLLNÄS SS |
4:37.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
4:52.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Erik Sjökvist |
2007 |
GÄVLE SS |
5:29.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-26 13:35:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|