Program for UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ungdoms GP 2 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Eleanor Fredholm |
2007 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
1:43.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:44.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
FALUN |
1:40.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Emma Dolan |
2006 |
HEDEMORA |
1:34.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:28.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Alice Johansson |
2003 |
BÅLSTA SK |
1:23.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
FAGERSTA |
1:27.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Ida Tengvall Williams |
2005 |
FALUN |
1:34.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
7 |
|
Rosa Söderholm |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:35.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
1:21.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Louise Haglöv |
2003 |
FALUN |
1:20.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
1:14.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:13.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Olivia Nyström |
2006 |
BORLÄNGE |
1:14.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
6 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:15.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
7 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:21.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:11.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
|
Elise Käck |
2006 |
VAIK SK |
1:10.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Frida Florén |
2004 |
GÄVLE SS |
1:09.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
1:04.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:07.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:09.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Emma Larsson |
2002 |
BORLÄNGE |
1:11.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-26 08:16:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|