2022-05-25   03:45:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2019-2020, Motala

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP2 2019-2020
Plats: Motala Arrangör: Motala SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
9 200m Medley Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 11 Markus Malm Jönköpings Simsällskap 1997 AE7397 25m 2:07.27
2 157 Elliot Fielder Motala Simsällskap 2003 AD2303 25m 2:12.18
3 15 Anton Hegmegi Jönköpings Simsällskap 2005 AA2105 25m 2:12.55
4 22 Job Sanders Jönköpings Simsällskap 2003 AF2703 25m 2:12.85
5 89 Ruben Staaf Linköpings Allmänna SS 2002 AI2702 25m 2:16.89
6 116 Markus Stahre Linköpings Allmänna SS 2004 AR0904 25m 2:17.80
7 101 Gustav Edlund Linköpings Allmänna SS 2004 AG7504 25m 2:19.82
8 17 Felix Wrakén Jönköpings Simsällskap 2003 AB8903 25m 2:20.86
9 24 David Bergqvist Jönköpings Simsällskap 2005 AA7505 25m 2:21.41
10 32 Max Grubesic Jönköpings Simsällskap 2004 AH8104 25m 2:21.44
11 92 Lucas Humling Linköpings Allmänna SS 2005 AA8305 25m 2:22.88
12 158 Henrik Eriksson Motala Simsällskap 2002 AJ6902 25m 2:22.98
13 85 Naevid Kiasat Linköpings Allmänna SS 2001 AF6501 25m 2:23.55
14 97 William Barkehed Linköpings Allmänna SS 2003 AH3903 25m 2:23.57
15 44 Peter Jivanov Jönköpings Simsällskap 2002 AV8902 25m 2:23.67
16 191 Jacob Hellman Norrköpings
Kappsimningsklubb
2006 AF0506 25m 2:23.69
17 209 Anton Bäckman Värnamo Simsällskap 2003 AD7103 25m 2:24.06
18 19 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap 2002 AG3702 25m 2:24.06
19 93 Olle Almén Linköpings Allmänna SS 2003 AH3503 25m 2:24.65
20 43 Leopold Grinnemo Jönköpings Simsällskap 2005 AG9105 25m 2:24.83
21 110 Elvis Ericson Linköpings Allmänna SS 2005 AG0105 25m 2:26.35
22 188 David Ullstrand Norrköpings
Kappsimningsklubb
2005 AB2505 25m 2:26.89
23 94 David Axelsson Linköpings Allmänna SS 2004 AC3704 25m 2:27.00
24 214 Albin Tallbäck Värnamo Simsällskap 2005 AG3705 25m 2:29.59
25 45 Theo Nordholm Jönköpings Simsällskap 2006 AE0906 25m 2:29.66
26 33 Jakob Starkenberg Jönköpings Simsällskap 2004 AI8104 25m 2:30.64
27 50 Tobias  Karlsson Jönköpings Simsällskap 2002 AX2902 25m 2:34.46
28 129 Justin Rineholm Linköpings Allmänna SS 2006 AK2306 25m 2:36.07
29 38 Melker Åkesson Jönköpings Simsällskap 2006 AB8306 25m 2:36.71
30 207 Amir Pehlivanovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 BW3704 25m 2:38.13
31 1 Oskar Glawing Finspångs Simklubb 2005 AC2305 25m 2:38.48
32 134 Linus Isaksson Linköpings Allmänna SS 2005 AR4505 25m 2:38.80
33 169 Arthur Forsfält Motala Simsällskap 2008 AB8508 25m 2:40.91
34 46 Felix Sandstedt Jönköpings Simsällskap 2007 AB7307 25m 2:42.23
35 201 Wilmer Jakobsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AD5308 25m 2:44.17
36 40 Jacob Lindström Jönköpings Simsällskap 2005 AE6105 25m 2:44.84
37 144 Kevin Sixtensson Linköpings Allmänna SS 2006 AS6506 25m 2:52.87
38 60 Vilgot Westman Jönköpings Simsällskap 2006 AM2506 25m 2:54.17
39 103 Olof Karlsson Linköpings Allmänna SS 2008 AA0108 25m 2:57.05
40 64 Theodor Grinnemo Jönköpings Simsällskap 2008 AC6908 25m 2:58.15
41 170 Troy Eriksson Motala Simsällskap 2006 AL2306 25m 3:00.76
42 131 Milo Forsberg Linköpings Allmänna SS 2007 AE2307 25m 3:01.59
43 224 Emil Jörstad Örebro Simallians 2008 AB7508 25m 3:01.93
44 133 Simón Perez Linköpings Allmänna SS 2007 AF7507 50m 3:06.23
45 106 Gustav  Kardfall Linköpings Allmänna SS 2006 AB0506 25m 3:06.65
46 175 Lukas Svensson Motala Simsällskap 2006 AR2306 25m 3:11.92
47 139 Max König Linköpings Allmänna SS 2008 AD0708 25m 3:13.26
48 67 Viktor Leo Jönköpings Simsällskap 2007 AJ0107 25m 3:14.27
49 59 Joel Johansson Jönköpings Simsällskap 2006 AM8306 25m 3:20.84
50 177 Lucas Ramberg Motala Simsällskap 2006 AR9706 25m 3:26.84
51 31 Viggo  Stjärnås Jönköpings Simsällskap 2006 AA9506 25m 3:32.04
52 203 Axel Sköld Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AJ3707 25m 3:33.61
53 56 Adis Nukovic Jönköpings Simsällskap 2007 AD9307 25m 3:40.31
54 61 Felix Falk Jönköpings Simsällskap 2007 AG5107 25m 3:47.15
55 79 Olof Johansson Jönköpings Simsällskap 2009 AE3709 25m
56 143 Elliot Eldh Linköpings Allmänna SS 2008 AG4308 25m
57 6 Eric Aidun Finspångs Simklubb 2005 AR6505 25m
58 9 Oliver Sjöberg Finspångs Simklubb 2007 AP5907 25m
2020-01-24 19:18:29 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Motala Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner