Ohjelma Sum-Sim riksfinal 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 riksfinal
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Umeå Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 dec 2019 till den 8 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100m bröstsim pojkar 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
84 Grams |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-16 |
1:01.20 |
|
|
Johannes Skagius |
1995 |
Sundsvalls SS |
SWE |
Helsingborg |
SWE |
2011-12-18 |
|
|
FM: Julius Gustavsson (2002) 1:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
125 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
2 |
510 |
|
Lucas Sterling |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AC6704 |
25m |
1:05.65 |
|
|
|
|
|
3 |
1232 |
|
Elliot Fielder |
Motala Simsällskap |
2003 |
AD2303 |
25m |
1:05.96 |
|
|
|
|
|
4 |
1566 |
|
Alvin Välkki |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AE3504 |
25m |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
916 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
25m |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
6 |
2311 |
|
Linus Forsgren |
Simklubben Triton |
2003 |
AA1103 |
25m |
1:06.46 |
|
|
|
|
|
7 |
673 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
25m |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
8 |
1901 |
|
Hannes Wrenne |
Karlskrona Simsällskap |
2004 |
AC4304 |
25m |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
9 |
348 |
|
Ludvig Mathisen |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AD7903 |
25m |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
10 |
764 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
25m |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
11 |
2366 |
|
Hugo Stenskepp |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AI6303 |
25m |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
12 |
1528 |
|
Måns Evertsson |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AR2103 |
25m |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
762 |
|
Jakub Majta |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AV9703 |
25m |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
161 |
|
Iyas Kalash |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AO4304 |
25m |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
25m |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
201 |
|
Martin Schön |
Bollnäs Simsällskap |
2003 |
AJ9703 |
25m |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
841 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
25m |
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1174 |
|
Gustav Edlund |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AG7504 |
25m |
1:07.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
589 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
25m |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
489 |
|
Tom Dijkhuizen |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH5703 |
25m |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1801 |
|
Oliver Kock |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AK1903 |
25m |
1:08.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1016 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
25m |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1136 |
|
Felix Wrakén |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AB8903 |
25m |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1796 |
|
Alan Jovic |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AG5904 |
25m |
1:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2124 |
|
Hugo Lennartsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AE0904 |
25m |
1:09.23 |
RES |
|
26 |
1876 |
|
Simon Persson |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
25m |
1:09.26 |
RES |
|
|
2003 |
AA1703 |
|
27 |
2505 |
|
Oscar Sjöström |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
1:09.55 |
RES |
|
|
2003 |
AA2103 |
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-07 08:03:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|