Ohjelma Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 51.44 | |
2 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 51.95 | |
3 | 17 | Cavka Anes | 1999 | TEAM WEST | AG9799 | 50 m | 52.15 | |
4 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 52.28 | |
5 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 52.46 | |
6 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 52.61 | |
7 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 52.96 | |
8 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 53.21 | |
9 | 214 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 0055AA | 50 m | 53.45 | |
10 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 53.72 | |
11 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 53.90 | |
12 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 53.91 | |
13 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 53.95 | |
14 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 53.99 | |
15 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 53.99 | |
16 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 54.28 | |
17 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 54.48 | |
18 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 54.55 | |
19 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 54.61 | |
20 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 54.72 | |
21 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 54.76 | |
22 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 54.87 | |
23 | 113 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 54.93 | |
24 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 55.00 | |
25 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 55.07 | |
26 | 177 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 55.29 | |
27 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 55.44 | |
28 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 55.46 | |
29 | 220 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 55.53 | |
30 | 268 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 55.62 | |
31 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 55.73 | |
32 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 55.74 | |
33 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 55.84 | |
34 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 55.95 | |
35 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 56.01 | |
36 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 56.20 | |
37 | 216 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 56.23 | |
38 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 56.26 | |
39 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 56.31 | |
40 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 56.31 | |
41 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 56.42 | |
42 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 56.59 | |
43 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 56.68 | |
44 | 96 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 56.76 | |
45 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 56.82 | |
46 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 57.10 | |
47 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 57.18 | |
48 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 57.33 | |
49 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 57.33 | |
50 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 57.36 | |
51 | 178 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 57.37 | |
52 | 112 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 57.40 | |
53 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 57.40 | |
54 | 138 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 57.41 | |
55 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 57.45 | |
56 | 184 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 57.56 | |
57 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 57.60 | |
58 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 57.75 | |
59 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 57.83 | |
60 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 57.96 | |
61 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 57.99 | |
62 | 207 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 58.10 | |
63 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 58.28 | |
64 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 58.39 | |
65 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 58.61 | |
66 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 58.64 | |
67 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 59.43 | |
68 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 59.59 | |
69 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 59.74 | |
70 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 59.95 | |
71 | 101 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 59.97 | |
72 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:00.03 | |
73 | 382 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 50 m | 1:00.26 | |
74 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:00.39 | |
75 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:00.45 | |
76 | 180 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:00.70 | |
77 | 385 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 1:00.99 | |
78 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:01.02 | |
79 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:01.08 | |
80 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 1:01.22 | |
81 | 163 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:01.52 | |
82 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 1:01.63 | |
83 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:01.71 | |
84 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 1:01.72 | |
85 | 264 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 1:01.86 | |
86 | 165 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 50 m | 1:01.97 | |
87 | 102 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:02.47 | |
88 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:02.60 | |
89 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 1:02.98 | |
90 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:03.79 | |
91 | 139 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:04.22 | |
92 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:04.33 | |
93 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:05.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |