Startliste for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Løveapoteket |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 54.38 | |
2 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 55.49 | |
3 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 55.68 | |
4 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 55.69 | |
5 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 55.74 | |
6 | 214 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 0055AA | 50 m | 55.85 | |
7 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 56.34 | |
8 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
9 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 57.80 | |
10 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 57.82 | |
11 | 227 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 57.90 | |
12 | 305 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 57.95 | |
13 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 58.33 | |
14 | 356 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 58.37 | |
15 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 58.44 | |
16 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 58.90 | |
17 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 58.99 | |
18 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 59.03 | |
19 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 59.04 | |
20 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 59.05 | |
21 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 59.05 | |
22 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 59.16 | |
23 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 59.59 | |
24 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 59.77 | |
25 | 255 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 59.85 | |
26 | 146 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:00.05 | |
27 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:00.05 | |
28 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:00.19 | |
29 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:00.39 | |
30 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:00.42 | |
31 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:00.42 | |
32 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:00.45 | |
33 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 1:00.49 | |
34 | 97 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 50 m | 1:00.51 | |
35 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:00.61 | |
36 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:00.61 | |
37 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
38 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 1:00.80 | |
39 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:00.83 | |
40 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 1:01.02 | |
41 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 1:01.11 | |
42 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:01.26 | |
43 | 267 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:01.53 | |
44 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:01.65 | |
45 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:01.94 | |
46 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:02.03 | |
47 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 1:02.09 | |
48 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 1:02.11 | |
49 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
50 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:02.19 | |
51 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 1:02.39 | |
52 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 1:02.41 | |
53 | 68 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 1:02.46 | |
54 | 335 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 1:02.52 | |
55 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:02.68 | |
56 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 1:02.74 | |
57 | 303 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:02.77 | |
58 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 1:02.97 | |
59 | 296 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
60 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:03.50 | |
61 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:03.59 | |
62 | 98 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 1:04.13 | |
63 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:04.26 | |
64 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:04.97 | |
65 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:05.25 | |
66 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:05.88 | |
67 | 92 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 50 m | 1:06.54 | |
68 | 208 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:06.65 | |
69 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:07.20 | |
70 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:07.44 | |
71 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:07.47 | |
72 | 100 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:07.71 | |
73 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:08.34 | |
74 | 91 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:10.84 | |
75 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 1:10.97 | |
76 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 1:11.13 | |
77 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 1:13.46 | |
78 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:18.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |