Startliste for Herning Grandprix 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 466 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:04.05 | |
2 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 2:05.26 | |
3 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 2:10.29 | |
4 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 2:10.62 | |
5 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:10.81 | |
6 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:11.22 | |
7 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 2:11.52 | |
8 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:13.01 | |
9 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:14.37 | |
10 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | 2:18.24 | |
11 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:22.13 | |
12 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:22.35 | |
13 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | 2:22.59 | |
14 | 396 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:23.61 | |
15 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:24.79 | |
16 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 2:26.01 | |
17 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 2:26.38 | |
18 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:26.84 | |
19 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:31.07 | |
20 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 2:34.07 | |
21 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 2:35.96 | |
22 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 2:36.00 | |
23 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 2:36.66 | |
24 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 2:37.19 | |
25 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 2:40.66 | |
26 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 2:41.13 | |
27 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 2:41.17 | |
28 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 2:42.52 | |
29 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 2:43.34 | |
30 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 2:45.87 | |
31 | 480 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 2:49.35 | |
32 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 2:49.52 | |
33 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:53.14 | |
34 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 2:55.17 | |
35 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 2:57.54 | |
36 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 3:02.70 | |
37 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:03.36 | |
38 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 3:04.71 | |
39 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 3:07.20 | |
40 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 3:07.67 | |
41 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 3:07.92 | |
42 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | 3:12.81 | |
43 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 3:14.77 | |
44 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 3:16.90 | |
45 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 3:19.98 | |
46 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 3:21.83 | |
47 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 3:22.76 | |
48 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 3:29.93 | |
49 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 3:32.87 | |
50 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 4:19.13 | |
51 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | ||
52 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
53 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | ||
54 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
55 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 2, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:09.57 | |
2 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 2:15.67 | |
3 | 668 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VIBORG | 0346AT | 25 m | 2:16.23 | |
4 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 2:19.42 | |
5 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:20.02 | |
6 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:21.23 | |
7 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:22.03 | |
8 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:23.49 | |
9 | 665 | Heise Line | 2003 | VIBORG | 0356AX | 25 m | 2:23.97 | |
10 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 2:27.78 | |
11 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 2:28.81 | |
12 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:28.93 | |
13 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 2:30.59 | |
14 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 2:31.40 | |
15 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 2:32.38 | |
16 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 2:32.90 | |
17 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 2:35.25 | |
18 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:36.35 | |
19 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 2:36.74 | |
20 | 412 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 2:37.11 | |
21 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 2:37.48 | |
22 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:37.99 | |
23 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:38.47 | |
24 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 2:39.05 | |
25 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 2:39.44 | |
26 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 2:39.65 | |
27 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 2:41.30 | |
28 | 407 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 2:41.44 | |
29 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 2:41.94 | |
30 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 2:43.81 | |
31 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 2:43.82 | |
32 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 2:44.87 | |
33 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 2:47.00 | |
34 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 2:48.23 | |
35 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 2:49.46 | |
36 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 2:50.84 | |
37 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 2:52.21 | |
38 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 2:52.82 | |
39 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 2:54.31 | |
40 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 2:54.89 | |
41 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 2:55.60 | |
42 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 2:56.18 | |
43 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 2:56.23 | |
44 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 2:56.38 | |
45 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 2:57.97 | |
46 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 2:58.17 | |
47 | 691 | Madsen Thea Dahl | 2005 | VILDBJERG | 0586AY | 25 m | 2:58.83 | |
48 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | 2:58.89 | |
49 | 429 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 2:58.94 | |
50 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 3:00.16 | |
51 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:00.78 | |
52 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 3:02.58 | |
53 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | 3:02.96 | |
54 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 3:05.43 | |
55 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 3:05.94 | |
56 | 378 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 3:07.34 | |
57 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 3:08.57 | |
58 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:10.37 | |
59 | 689 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 3:13.44 | |
60 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 3:13.63 | |
61 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 3:14.39 | |
62 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 3:14.94 | |
63 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:19.68 | |
64 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 3:22.48 | |
65 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 3:30.01 | |
66 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 3:31.66 | |
67 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 3:31.97 | |
68 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 3:35.00 | |
69 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 3:37.11 | |
70 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 3:46.33 | |
71 | 358 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | ||
72 | 359 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | ||
73 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | ||
74 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
75 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | ||
76 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
77 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
78 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | ||
79 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | ||
80 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | ||
81 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 3, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 27.75 | |
2 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 28.02 | |
3 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 28.22 | |
4 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 28.72 | |
5 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.78 | |
6 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 28.84 | |
7 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 28.91 | |
8 | 663 | Forsbæk Johannes | 2004 | VIBORG | 0483AP | 25 m | 29.11 | |
9 | 466 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 29.26 | |
10 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 29.45 | |
11 | 571 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 29.46 | |
12 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 29.66 | |
13 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 29.83 | |
14 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 29.84 | |
15 | 351 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 30.24 | |
16 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 30.46 | |
17 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 30.54 | |
18 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 30.87 | |
19 | 527 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 30.94 | |
20 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 31.13 | |
21 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 31.23 | |
22 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 31.76 | |
23 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 32.09 | |
24 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | 32.21 | |
25 | 353 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 32.23 | |
26 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 32.36 | |
27 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.42 | |
28 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 32.94 | |
29 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 33.01 | |
30 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | 33.01 | |
31 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 33.21 | |
32 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 33.22 | |
33 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 33.40 | |
34 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 33.42 | |
35 | 579 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 33.42 | |
36 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 33.81 | |
37 | 572 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 33.94 | |
38 | 577 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 34.64 | |
39 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 35.11 | |
40 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 36.35 | |
41 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 36.37 | |
42 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 36.61 | |
43 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 36.66 | |
44 | 658 | Therkildsen Jonas | 2007 | VIBORG | 0783AI | 25 m | 37.44 | |
45 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | 37.97 | |
46 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 38.09 | |
47 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 38.21 | |
48 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 38.34 | |
49 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 39.15 | |
50 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 39.48 | |
51 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 39.56 | |
52 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 39.62 | |
53 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 40.25 | |
54 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.25 | |
55 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 40.28 | |
56 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 42.56 | |
57 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 43.00 | |
58 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 43.93 | |
59 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 44.30 | |
60 | 420 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 45.47 | |
61 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 45.52 | |
62 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 45.91 | |
63 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 46.42 | |
64 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 46.59 | |
65 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 47.06 | |
66 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 49.47 | |
67 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 51.41 | |
68 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 53.16 | |
69 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 54.05 | |
70 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 55.02 | |
71 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 55.61 | |
72 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 58.46 | |
73 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 59.33 | |
74 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 1:02.19 | |
75 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | ||
76 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | ||
77 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 29.36 | |
2 | 667 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 29.69 | |
3 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 30.26 | |
4 | 668 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VIBORG | 0346AT | 25 m | 30.61 | |
5 | 666 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 30.64 | |
6 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 30.75 | |
7 | 671 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 30.82 | |
8 | 423 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 31.01 | |
9 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 31.07 | |
10 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 31.16 | |
11 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 31.41 | |
12 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 31.47 | |
13 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 31.63 | |
14 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 31.73 | |
15 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 31.82 | |
16 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 31.86 | |
17 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 31.95 | |
18 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 32.11 | |
19 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 32.25 | |
20 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 32.41 | |
21 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 32.85 | |
22 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 33.13 | |
23 | 409 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 33.19 | |
24 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.35 | |
25 | 408 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 33.38 | |
26 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 33.81 | |
27 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 33.97 | |
28 | 405 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 33.98 | |
29 | 434 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 34.00 | |
30 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 34.33 | |
31 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 34.48 | |
32 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 34.65 | |
33 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 34.69 | |
34 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 35.09 | |
35 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 35.11 | |
36 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 35.46 | |
37 | 574 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 35.82 | |
38 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 35.91 | |
39 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 36.14 | |
40 | 523 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 36.35 | |
41 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 36.45 | |
42 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 36.45 | |
43 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 36.91 | |
44 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 36.95 | |
45 | 427 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 37.00 | |
46 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 37.02 | |
47 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 37.03 | |
48 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 37.46 | |
49 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 38.02 | |
50 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 38.19 | |
51 | 529 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 38.33 | |
52 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 38.64 | |
53 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 38.84 | |
54 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 39.14 | |
55 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 39.14 | |
56 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 39.44 | |
57 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 39.59 | |
58 | 421 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 39.79 | |
59 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 39.99 | |
60 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 40.16 | |
61 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 40.17 | |
62 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 40.33 | |
63 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 40.42 | |
64 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 40.43 | |
65 | 407 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 40.97 | |
66 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 41.02 | |
67 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 41.10 | |
68 | 359 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 41.19 | |
69 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 41.32 | |
70 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 41.68 | |
71 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 42.74 | |
72 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 42.79 | |
73 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 42.97 | |
74 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 43.91 | |
75 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 44.11 | |
76 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 44.30 | |
77 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 44.36 | |
78 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 44.44 | |
79 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 44.82 | |
80 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 44.97 | |
81 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 45.10 | |
82 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 45.22 | |
83 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 45.37 | |
84 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 45.56 | |
85 | 638 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 45.56 | |
86 | 690 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 46.12 | |
87 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 46.22 | |
88 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 46.41 | |
89 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 46.78 | |
90 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | 47.29 | |
91 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | 47.40 | |
92 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 47.87 | |
93 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 48.09 | |
94 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 48.55 | |
95 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 48.56 | |
96 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 49.67 | |
97 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 49.87 | |
98 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 50.62 | |
99 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 51.54 | |
100 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 51.62 | |
101 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 51.90 | |
102 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 52.43 | |
103 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 52.58 | |
104 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 52.59 | |
105 | 606 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 53.02 | |
106 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | 53.45 | |
107 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 54.19 | |
108 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 54.97 | |
109 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 55.08 | |
110 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 55.38 | |
111 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | 55.51 | |
112 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 59.79 | |
113 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:03.74 | |
114 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:04.39 | |
115 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 1:07.77 | |
116 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | 1:08.62 | |
117 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | ||
118 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | ||
119 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | ||
120 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
121 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | ||
122 | 675 | Johansen Trine Dahl | 2003 | VIBORG | 0322BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 32.07 | |
2 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 32.73 | |
3 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 34.08 | |
4 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 50 m | 34.87 | |
5 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 35.04 | |
6 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 35.11 | |
7 | 351 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 35.44 | |
8 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 35.56 | |
9 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 35.94 | |
10 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 35.96 | |
11 | 576 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 35.97 | |
12 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 36.01 | |
13 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 36.52 | |
14 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 36.58 | |
15 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 38.20 | |
16 | 396 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 39.40 | |
17 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 40.51 | |
18 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 41.00 | |
19 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 41.30 | |
20 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 41.47 | |
21 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 41.70 | |
22 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 41.73 | |
23 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 42.64 | |
24 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 42.66 | |
25 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 45.14 | |
26 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 45.73 | |
27 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 46.80 | |
28 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 46.88 | |
29 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 46.97 | |
30 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 47.08 | |
31 | 480 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 47.26 | |
32 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 47.33 | |
33 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 49.42 | |
34 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 50.17 | |
35 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 50.42 | |
36 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 50.49 | |
37 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 50.54 | |
38 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 51.01 | |
39 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 51.04 | |
40 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 51.36 | |
41 | 420 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 51.82 | |
42 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 51.95 | |
43 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 53.23 | |
44 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 53.58 | |
45 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 50 m | 53.79 | |
46 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 53.86 | |
47 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 53.90 | |
48 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 55.41 | |
49 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 55.73 | |
50 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 55.83 | |
51 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 58.42 | |
52 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 50 m | 58.54 | |
53 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 59.19 | |
54 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 59.23 | |
55 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 1:01.91 | |
56 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:04.60 | |
57 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:06.18 | |
58 | 422 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
59 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 32.79 | |
2 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 34.79 | |
3 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 36.22 | |
4 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 36.56 | |
5 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 36.90 | |
6 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 36.93 | |
7 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 37.14 | |
8 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 37.34 | |
9 | 664 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 37.74 | |
10 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 37.92 | |
11 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 38.30 | |
12 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 38.53 | |
13 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 38.61 | |
14 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 38.66 | |
15 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 38.76 | |
16 | 405 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 38.89 | |
17 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 39.18 | |
18 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 39.22 | |
19 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 39.70 | |
20 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 39.91 | |
21 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 40.07 | |
22 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 40.31 | |
23 | 569 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 40.56 | |
24 | 666 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 40.62 | |
25 | 408 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 41.19 | |
26 | 580 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 41.30 | |
27 | 406 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 41.40 | |
28 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 41.60 | |
29 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 41.99 | |
30 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 42.08 | |
31 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 42.26 | |
32 | 412 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 42.29 | |
33 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 42.49 | |
34 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 42.62 | |
35 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 42.64 | |
36 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 43.25 | |
37 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 43.49 | |
38 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 43.77 | |
39 | 434 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 43.82 | |
40 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 43.82 | |
41 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 44.04 | |
42 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 44.13 | |
43 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 44.56 | |
44 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 44.63 | |
45 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 44.93 | |
46 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 45.43 | |
47 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 45.72 | |
48 | 409 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 45.84 | |
49 | 429 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 45.85 | |
50 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 45.94 | |
51 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 46.25 | |
52 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 46.30 | |
53 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 46.42 | |
54 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 46.58 | |
55 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 46.95 | |
56 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 47.01 | |
57 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 47.07 | |
58 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 47.08 | |
59 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 47.19 | |
60 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 47.42 | |
61 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 47.70 | |
62 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 48.21 | |
63 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | 48.21 | |
64 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 48.61 | |
65 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 49.22 | |
66 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 49.23 | |
67 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 49.34 | |
68 | 358 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 49.51 | |
69 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 49.83 | |
70 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 50.30 | |
71 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 50.51 | |
72 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 50.60 | |
73 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 50.84 | |
74 | 606 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 50.89 | |
75 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 51.13 | |
76 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 51.33 | |
77 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 51.43 | |
78 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 51.71 | |
79 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 51.99 | |
80 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 52.09 | |
81 | 695 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 52.60 | |
82 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 53.15 | |
83 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 53.15 | |
84 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 53.18 | |
85 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 53.34 | |
86 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 53.35 | |
87 | 692 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 53.68 | |
88 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 54.07 | |
89 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 54.09 | |
90 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 54.61 | |
91 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 54.89 | |
92 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 56.14 | |
93 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 56.26 | |
94 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 56.49 | |
95 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 56.86 | |
96 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 57.40 | |
97 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 58.04 | |
98 | 694 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 59.99 | |
99 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:01.18 | |
100 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:01.63 | |
101 | 662 | Melhedegaard Solvei Hjorth | 2008 | VIBORG | 0866AT | 25 m | 1:02.33 | |
102 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 1:02.44 | |
103 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | 1:03.26 | |
104 | 417 | Hatting Dicte | 2009 | SILKEBORG | 0914AF | 25 m | 1:04.36 | |
105 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 1:05.01 | |
106 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 1:09.75 | |
107 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | 1:09.91 | |
108 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:15.01 | |
109 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
110 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | ||
111 | 675 | Johansen Trine Dahl | 2003 | VIBORG | 0322BH | 25 m | ||
112 | 693 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 7, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 5:21.66 | |
2 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 5:23.17 | |
3 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 5:26.15 | |
4 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 5:27.08 | |
5 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 5:27.95 | |
6 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 5:52.47 | |
7 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 5:53.42 | |
8 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 5:55.87 | |
9 | 353 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 6:00.04 | |
10 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 6:08.84 | |
11 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 6:18.07 | |
12 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 6:20.80 | |
13 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 6:24.22 | |
14 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 6:38.90 | |
15 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 6:56.41 | |
16 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 7:14.68 | |
17 | 539 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 7:20.21 | |
18 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | ||
19 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | ||
20 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | ||
21 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 8, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 5:38.10 | |
2 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 6:07.03 | |
3 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 6:09.09 | |
4 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 6:16.36 | |
5 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 6:17.88 | |
6 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 6:18.32 | |
7 | 406 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 6:22.11 | |
8 | 421 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 6:24.71 | |
9 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 6:32.84 | |
10 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 6:39.18 | |
11 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 6:39.64 | |
12 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 6:49.08 | |
13 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 6:58.17 | |
14 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 7:16.05 | |
15 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 7:22.51 | |
16 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
17 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | ||
18 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | ||
19 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | ||
20 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | ||
21 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 2:27.70 | |
2 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:29.08 | |
3 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 2:29.21 | |
4 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 2:29.42 | |
5 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 2:30.05 | |
6 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:32.76 | |
7 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:36.09 | |
8 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:36.91 | |
9 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 2:37.11 | |
10 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 2:37.81 | |
11 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:44.20 | |
12 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 2:48.35 | |
13 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:48.44 | |
14 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 3:04.44 | |
15 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:06.28 | |
16 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:11.74 | |
17 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 3:18.29 | |
18 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
19 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | ||
20 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | ||
21 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 2:29.21 | |
2 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:29.30 | |
3 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:31.20 | |
4 | 668 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VIBORG | 0346AT | 25 m | 2:31.74 | |
5 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:32.67 | |
6 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:36.60 | |
7 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 2:40.60 | |
8 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:44.81 | |
9 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 2:45.12 | |
10 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 2:45.93 | |
11 | 423 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 2:46.29 | |
12 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:48.92 | |
13 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 2:49.72 | |
14 | 405 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 2:50.94 | |
15 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 2:52.28 | |
16 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 2:54.00 | |
17 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 2:56.25 | |
18 | 676 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | VIBORG | 0326BB | 25 m | 2:56.99 | |
19 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 2:58.15 | |
20 | 460 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:59.68 | |
21 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 3:03.20 | |
22 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 3:03.82 | |
23 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 3:03.88 | |
24 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 3:04.45 | |
25 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:05.90 | |
26 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 3:05.90 | |
27 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 3:07.76 | |
28 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:09.38 | |
29 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 3:10.54 | |
30 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:14.64 | |
31 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 3:14.98 | |
32 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 3:15.58 | |
33 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:15.69 | |
34 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:16.48 | |
35 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 3:17.41 | |
36 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:20.92 | |
37 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 3:21.97 | |
38 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:23.65 | |
39 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 3:31.36 | |
40 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 3:36.07 | |
41 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:40.17 | |
42 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 4:30.90 | |
43 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | ||
44 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | ||
45 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | ||
46 | 427 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | ||
47 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
48 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | ||
49 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | ||
50 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 25.14 | |
2 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 25.98 | |
3 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 26.14 | |
4 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 26.17 | |
5 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 26.57 | |
6 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 26.61 | |
7 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 26.80 | |
8 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 26.88 | |
9 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 26.95 | |
10 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 27.17 | |
11 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 27.47 | |
12 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 27.49 | |
13 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 27.85 | |
14 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 27.96 | |
15 | 527 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 28.17 | |
16 | 572 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 28.53 | |
17 | 351 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 28.64 | |
18 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 28.78 | |
19 | 353 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 28.86 | |
20 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | 29.03 | |
21 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.43 | |
22 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 29.49 | |
23 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 29.51 | |
24 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 30.22 | |
25 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 30.31 | |
26 | 539 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 30.38 | |
27 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 30.53 | |
28 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 30.88 | |
29 | 396 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 31.01 | |
30 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 31.09 | |
31 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 31.24 | |
32 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 31.36 | |
33 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 31.39 | |
34 | 670 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 31.53 | |
35 | 658 | Therkildsen Jonas | 2007 | VIBORG | 0783AI | 25 m | 32.51 | |
36 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 32.76 | |
37 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 33.56 | |
38 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 33.61 | |
39 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | 33.97 | |
40 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 34.63 | |
41 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 34.87 | |
42 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 34.99 | |
43 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 35.29 | |
44 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 35.79 | |
45 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 35.82 | |
46 | 420 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 35.88 | |
47 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 36.09 | |
48 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 36.10 | |
49 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 36.54 | |
50 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 36.86 | |
51 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 37.62 | |
52 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 37.65 | |
53 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 37.90 | |
54 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 37.95 | |
55 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 38.27 | |
56 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 38.59 | |
57 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | 38.60 | |
58 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 38.70 | |
59 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 38.84 | |
60 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 39.06 | |
61 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 39.42 | |
62 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 39.61 | |
63 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 39.65 | |
64 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 40.12 | |
65 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 40.36 | |
66 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | 40.58 | |
67 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 40.91 | |
68 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 42.36 | |
69 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 42.63 | |
70 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 48.93 | |
71 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | 50.66 | |
72 | 490 | Svendsen August | 2009 | IKAST | 0951BB | 25 m | 59.37 | |
73 | 422 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
74 | 485 | Thomsen Liam | 2009 | IKAST | 0949AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 28.40 | |
2 | 553 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 28.44 | |
3 | 667 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 28.45 | |
4 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 28.62 | |
5 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 28.83 | |
6 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 28.89 | |
7 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 29.04 | |
8 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 29.16 | |
9 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 29.21 | |
10 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 29.21 | |
11 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 29.24 | |
12 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 29.28 | |
13 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 29.52 | |
14 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 29.61 | |
15 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 29.71 | |
16 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 29.76 | |
17 | 405 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 29.84 | |
18 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 30.22 | |
19 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 30.43 | |
20 | 569 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 30.46 | |
21 | 470 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 30.47 | |
22 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 30.57 | |
23 | 434 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 30.73 | |
24 | 664 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 30.75 | |
25 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 30.78 | |
26 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 30.82 | |
27 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 30.90 | |
28 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 30.91 | |
29 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 31.31 | |
30 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 31.46 | |
31 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 31.59 | |
32 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 31.66 | |
33 | 409 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 31.84 | |
34 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 31.84 | |
35 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 32.36 | |
36 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 32.44 | |
37 | 459 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 32.45 | |
38 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 32.55 | |
39 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 32.59 | |
40 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 32.81 | |
41 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 32.82 | |
42 | 523 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 33.13 | |
43 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 33.28 | |
44 | 412 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 33.37 | |
45 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 33.41 | |
46 | 406 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 33.43 | |
47 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 33.51 | |
48 | 484 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 33.54 | |
49 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 33.63 | |
50 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 33.63 | |
51 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 33.72 | |
52 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | 33.73 | |
53 | 407 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 33.86 | |
54 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 33.87 | |
55 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 33.93 | |
56 | 378 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 33.97 | |
57 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 34.57 | |
58 | 580 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 34.60 | |
59 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 34.74 | |
60 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 34.77 | |
61 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 34.95 | |
62 | 421 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 35.01 | |
63 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 35.20 | |
64 | 359 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 35.23 | |
65 | 529 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 35.27 | |
66 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 35.29 | |
67 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 35.61 | |
68 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 35.79 | |
69 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 35.80 | |
70 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 35.89 | |
71 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 36.20 | |
72 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 36.23 | |
73 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 36.25 | |
74 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 36.55 | |
75 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 36.89 | |
76 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 37.01 | |
77 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 37.06 | |
78 | 690 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 37.18 | |
79 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 37.57 | |
80 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 37.72 | |
81 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 37.84 | |
82 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 37.92 | |
83 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 38.16 | |
84 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 38.26 | |
85 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 38.37 | |
86 | 358 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 38.46 | |
87 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 38.70 | |
88 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 39.03 | |
89 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 39.06 | |
90 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 39.27 | |
91 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 39.28 | |
92 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 39.71 | |
93 | 429 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 39.81 | |
94 | 695 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 39.82 | |
95 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 39.91 | |
96 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 39.93 | |
97 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 40.02 | |
98 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 40.14 | |
99 | 694 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 40.16 | |
100 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 40.19 | |
101 | 692 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 40.28 | |
102 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 40.34 | |
103 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 40.75 | |
104 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 40.92 | |
105 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 41.14 | |
106 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 41.30 | |
107 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 41.54 | |
108 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 43.95 | |
109 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 44.02 | |
110 | 486 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 44.39 | |
111 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 45.01 | |
112 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 45.65 | |
113 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 46.01 | |
114 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 46.77 | |
115 | 662 | Melhedegaard Solvei Hjorth | 2008 | VIBORG | 0866AT | 25 m | 48.19 | |
116 | 417 | Hatting Dicte | 2009 | SILKEBORG | 0914AF | 25 m | 48.46 | |
117 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 49.02 | |
118 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 50.71 | |
119 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 51.62 | |
120 | 414 | Vilsen Sophia | 2009 | SILKEBORG | 0968AJ | 25 m | 52.48 | |
121 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | 53.20 | |
122 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | 53.24 | |
123 | 693 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | 54.66 | |
124 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | 55.46 | |
125 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
126 | 675 | Johansen Trine Dahl | 2003 | VIBORG | 0322BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 13, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:05.63 | |
2 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 1:07.78 | |
3 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:08.32 | |
4 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:09.78 | |
5 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:10.08 | |
6 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:10.91 | |
7 | 576 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 1:11.88 | |
8 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:13.34 | |
9 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:13.95 | |
10 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:14.65 | |
11 | 572 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 1:14.79 | |
12 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:15.92 | |
13 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 1:16.10 | |
14 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:16.12 | |
15 | 579 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 1:16.43 | |
16 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:17.08 | |
17 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:17.10 | |
18 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:20.53 | |
19 | 577 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:22.07 | |
20 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:22.45 | |
21 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 1:22.59 | |
22 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | 1:22.74 | |
23 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:24.15 | |
24 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:24.81 | |
25 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:25.19 | |
26 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:25.28 | |
27 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 1:25.86 | |
28 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 1:28.34 | |
29 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:28.34 | |
30 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:28.61 | |
31 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:28.73 | |
32 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:29.01 | |
33 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 1:29.26 | |
34 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:30.17 | |
35 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:30.72 | |
36 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:30.81 | |
37 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:31.62 | |
38 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:31.80 | |
39 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 1:31.94 | |
40 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 1:32.23 | |
41 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:32.57 | |
42 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:33.54 | |
43 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:34.63 | |
44 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 1:35.46 | |
45 | 420 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:37.15 | |
46 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 1:37.72 | |
47 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:37.73 | |
48 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:38.27 | |
49 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 1:38.75 | |
50 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:39.85 | |
51 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:40.92 | |
52 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:41.26 | |
53 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:41.89 | |
54 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:42.20 | |
55 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:42.71 | |
56 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 1:43.11 | |
57 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:43.65 | |
58 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:44.15 | |
59 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:44.66 | |
60 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:45.16 | |
61 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | 1:46.55 | |
62 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 1:48.51 | |
63 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 1:52.33 | |
64 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:53.95 | |
65 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:54.10 | |
66 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:57.30 | |
67 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 2:29.92 | |
68 | 490 | Svendsen August | 2009 | IKAST | 0951BB | 25 m | ||
69 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | ||
70 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
71 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | ||
72 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | ||
73 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 14, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:10.62 | |
2 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:11.76 | |
3 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:12.61 | |
4 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:12.61 | |
5 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:13.20 | |
6 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:13.77 | |
7 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:14.87 | |
9 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:15.08 | |
10 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:15.51 | |
11 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:17.57 | |
12 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:18.58 | |
13 | 568 | Ginnerup Liva | 2004 | ST-NEPTUN | 0484AM | 25 m | 1:18.63 | |
14 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:19.00 | |
15 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:19.06 | |
16 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:19.46 | |
17 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:19.65 | |
18 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 1:19.67 | |
19 | 460 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:19.72 | |
20 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 1:19.96 | |
21 | 665 | Heise Line | 2003 | VIBORG | 0356AX | 25 m | 1:20.29 | |
22 | 574 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 1:21.98 | |
23 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:23.02 | |
24 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:23.11 | |
25 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 1:23.58 | |
26 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 1:24.12 | |
27 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:24.17 | |
28 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:24.19 | |
29 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 1:24.29 | |
30 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:24.55 | |
31 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:24.73 | |
32 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:24.86 | |
33 | 427 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 1:24.99 | |
34 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:25.35 | |
35 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:25.40 | |
36 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:25.67 | |
37 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 1:26.27 | |
38 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 1:27.06 | |
39 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:27.75 | |
40 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 1:28.04 | |
41 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:28.10 | |
42 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:28.24 | |
43 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 1:28.27 | |
44 | 359 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:28.65 | |
45 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 1:29.69 | |
46 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:29.72 | |
47 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:29.81 | |
48 | 484 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:30.32 | |
49 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:30.53 | |
50 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:30.68 | |
51 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:30.75 | |
52 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:31.88 | |
53 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 1:32.66 | |
54 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:32.80 | |
55 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:32.89 | |
56 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:33.15 | |
57 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:33.58 | |
58 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:33.58 | |
59 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 1:33.63 | |
60 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 1:33.88 | |
61 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:34.07 | |
62 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:34.36 | |
63 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:34.61 | |
64 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:34.80 | |
65 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:35.04 | |
66 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:35.29 | |
67 | 358 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:35.38 | |
68 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:35.59 | |
69 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 1:36.15 | |
70 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 1:36.49 | |
71 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:36.80 | |
72 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 1:37.08 | |
73 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:38.19 | |
74 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:38.67 | |
75 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:39.14 | |
76 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 1:39.53 | |
77 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | 1:40.13 | |
78 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:40.29 | |
79 | 689 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:40.31 | |
80 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:40.80 | |
81 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:41.10 | |
82 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 1:41.53 | |
83 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:42.64 | |
84 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | 1:42.73 | |
85 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:42.81 | |
86 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:42.86 | |
87 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:43.13 | |
88 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 1:43.19 | |
89 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 1:43.26 | |
90 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:43.85 | |
91 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:44.03 | |
92 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:44.26 | |
93 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 1:44.55 | |
94 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:44.69 | |
95 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 1:45.08 | |
96 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 1:46.53 | |
97 | 606 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 1:47.46 | |
98 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:48.41 | |
99 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | 1:49.21 | |
100 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:50.01 | |
101 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:50.01 | |
102 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 1:50.30 | |
103 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 1:50.87 | |
104 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:51.09 | |
105 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:52.68 | |
106 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | 1:55.04 | |
107 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 1:56.38 | |
108 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 1:56.52 | |
109 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 1:56.97 | |
110 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:59.71 | |
111 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 2:01.01 | |
112 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 2:02.55 | |
113 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:03.43 | |
114 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:08.84 | |
115 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 2:09.76 | |
116 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | 2:11.83 | |
117 | 414 | Vilsen Sophia | 2009 | SILKEBORG | 0968AJ | 25 m | ||
118 | 417 | Hatting Dicte | 2009 | SILKEBORG | 0914AF | 25 m | ||
119 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
120 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 15, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:05.18 | |
2 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 1:05.71 | |
3 | 663 | Forsbæk Johannes | 2004 | VIBORG | 0483AP | 25 m | 1:06.32 | |
4 | 571 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:07.30 | |
5 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:08.99 | |
6 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:09.90 | |
7 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:10.59 | |
8 | 353 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:11.98 | |
9 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:12.13 | |
10 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 1:12.49 | |
11 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 1:13.50 | |
12 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:14.23 | |
13 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:15.85 | |
14 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 1:16.92 | |
15 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | 1:17.77 | |
16 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 1:18.94 | |
17 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:26.67 | |
18 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | 1:32.91 | |
19 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:37.83 | |
20 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 1:45.01 | |
21 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:45.28 | |
22 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:46.14 | |
23 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
24 | 579 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 16, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 1:08.99 | |
2 | 470 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:09.64 | |
3 | 666 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:09.64 | |
4 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:10.45 | |
5 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:11.03 | |
6 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 1:11.95 | |
7 | 671 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:12.00 | |
8 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:12.03 | |
9 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 1:13.66 | |
10 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:16.89 | |
11 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 1:21.24 | |
13 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:23.12 | |
14 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:23.49 | |
15 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 1:23.81 | |
16 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:24.97 | |
17 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 1:27.94 | |
18 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:29.53 | |
19 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:31.62 | |
20 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 1:34.14 | |
21 | 676 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | VIBORG | 0326BB | 25 m | 1:34.31 | |
22 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:34.99 | |
23 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:35.35 | |
24 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:37.52 | |
25 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:40.33 | |
26 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:44.69 | |
27 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:46.07 | |
28 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 1:49.47 | |
29 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 2:01.91 | |
30 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | ||
31 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:37.42 | |
2 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:52.13 | |
3 | 576 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 2:52.92 | |
4 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 2:54.78 | |
5 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:11.44 | |
6 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 3:11.84 | |
7 | 528 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 3:15.53 | |
8 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:23.81 | |
9 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:32.49 | |
10 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 3:43.16 | |
11 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 3:43.61 | |
12 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 3:57.39 | |
13 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:57.51 | |
14 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 4:05.60 | |
15 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 4:42.60 | |
16 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | ||
17 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | ||
18 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | ||
19 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:41.17 | |
2 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 2:47.11 | |
3 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 2:55.81 | |
4 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 2:57.74 | |
5 | 664 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 2:58.76 | |
6 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 2:59.30 | |
7 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 3:00.60 | |
8 | 423 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 3:03.19 | |
9 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 3:04.32 | |
10 | 406 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 3:05.02 | |
11 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 3:05.10 | |
12 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 3:08.31 | |
13 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 3:09.25 | |
14 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 3:10.73 | |
15 | 580 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 3:11.67 | |
16 | 459 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:14.01 | |
17 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 3:16.41 | |
18 | 569 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 3:16.97 | |
19 | 568 | Ginnerup Liva | 2004 | ST-NEPTUN | 0484AM | 25 m | 3:17.06 | |
20 | 429 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:17.68 | |
21 | 638 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 3:18.72 | |
22 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 3:20.03 | |
23 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:24.10 | |
24 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:27.04 | |
25 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 3:27.64 | |
26 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 3:30.82 | |
27 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 3:32.53 | |
28 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 3:32.66 | |
29 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:33.90 | |
30 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:38.45 | |
31 | 358 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 3:39.55 | |
32 | 484 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 3:41.93 | |
33 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 3:45.96 | |
34 | 355 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 3:46.26 | |
35 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 3:49.95 | |
36 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 3:50.76 | |
37 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:51.99 | |
38 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 3:52.68 | |
39 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:54.38 | |
40 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 3:56.41 | |
41 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 3:59.63 | |
42 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 4:01.76 | |
43 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 4:05.17 | |
44 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 4:05.23 | |
45 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 4:05.98 | |
46 | 606 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 4:07.22 | |
47 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 4:07.86 | |
48 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 4:08.16 | |
49 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 4:17.50 | |
50 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 4:28.06 | |
51 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | 4:39.95 | |
52 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 4:57.82 | |
53 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
54 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | ||
55 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | ||
56 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | ||
57 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | ||
58 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | ||
59 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 28.84 | |
2 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.94 | |
3 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 30.14 | |
4 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 30.29 | |
5 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 31.26 | |
6 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 31.55 | |
7 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 31.66 | |
8 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 31.95 | |
9 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 32.33 | |
10 | 527 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 32.36 | |
11 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 32.44 | |
12 | 351 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 33.00 | |
13 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 33.55 | |
14 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 34.43 | |
15 | 663 | Forsbæk Johannes | 2004 | VIBORG | 0483AP | 25 m | 34.43 | |
16 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 35.41 | |
17 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | 36.16 | |
18 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 36.18 | |
19 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 36.29 | |
20 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 36.30 | |
21 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 36.56 | |
22 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 36.80 | |
23 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 37.00 | |
24 | 539 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 37.05 | |
25 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 37.38 | |
26 | 528 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 37.78 | |
27 | 658 | Therkildsen Jonas | 2007 | VIBORG | 0783AI | 25 m | 37.85 | |
28 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 38.13 | |
29 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 38.36 | |
30 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 38.54 | |
31 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 39.07 | |
32 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 39.27 | |
33 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 39.31 | |
34 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 39.49 | |
35 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 39.61 | |
36 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.15 | |
37 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 40.40 | |
38 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 40.58 | |
39 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 40.82 | |
40 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 41.08 | |
41 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 41.86 | |
42 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | 42.27 | |
43 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 42.38 | |
44 | 629 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 42.38 | |
45 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 42.48 | |
46 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | 42.57 | |
47 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 42.58 | |
48 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 42.89 | |
49 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 43.15 | |
50 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 43.20 | |
51 | 577 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 43.29 | |
52 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 43.97 | |
53 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 44.23 | |
54 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 44.55 | |
55 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 45.69 | |
56 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 45.76 | |
57 | 442 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 45.99 | |
58 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 46.07 | |
59 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 46.68 | |
60 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 46.73 | |
61 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 47.51 | |
62 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 48.43 | |
63 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 49.15 | |
64 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 49.52 | |
65 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 49.67 | |
66 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 50.80 | |
67 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 51.57 | |
68 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 51.79 | |
69 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 53.16 | |
70 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 56.67 | |
71 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | 58.47 | |
72 | 422 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
73 | 485 | Thomsen Liam | 2009 | IKAST | 0949AG | 25 m | ||
74 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 470 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 31.17 | |
2 | 668 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VIBORG | 0346AT | 25 m | 31.26 | |
3 | 667 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 31.84 | |
4 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.26 | |
5 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 32.40 | |
6 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 32.55 | |
7 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 32.61 | |
8 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 33.17 | |
9 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 33.45 | |
10 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 33.52 | |
11 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 33.54 | |
12 | 666 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 33.61 | |
13 | 409 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 33.75 | |
14 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.99 | |
15 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 34.18 | |
16 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 34.54 | |
17 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 34.68 | |
18 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 34.95 | |
19 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 35.26 | |
20 | 423 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 35.28 | |
21 | 676 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | VIBORG | 0326BB | 25 m | 35.45 | |
22 | 671 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 35.78 | |
23 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 36.03 | |
24 | 419 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 36.05 | |
25 | 408 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 36.08 | |
26 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 36.16 | |
27 | 434 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 36.19 | |
28 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 36.23 | |
29 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 36.54 | |
30 | 427 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 36.73 | |
31 | 421 | Mølgaard Mia Borup | 2006 | SILKEBORG | 0626AM | 25 m | 37.05 | |
32 | 460 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 37.20 | |
33 | 523 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 37.22 | |
34 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 37.24 | |
35 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 37.39 | |
36 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 37.57 | |
37 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 37.62 | |
38 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 37.68 | |
39 | 407 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 37.88 | |
40 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 38.24 | |
41 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 38.31 | |
42 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 38.43 | |
43 | 412 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 38.53 | |
44 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 38.54 | |
45 | 574 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 38.60 | |
46 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 38.62 | |
47 | 459 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 39.14 | |
48 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 39.33 | |
49 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 39.39 | |
50 | 359 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 39.45 | |
51 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 39.52 | |
52 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 39.87 | |
53 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 40.13 | |
54 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 40.21 | |
55 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 40.32 | |
56 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 40.43 | |
57 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 40.93 | |
58 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 41.09 | |
59 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 41.13 | |
60 | 378 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 41.43 | |
61 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 41.43 | |
62 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 41.77 | |
63 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 41.86 | |
64 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 41.94 | |
65 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 42.21 | |
66 | 690 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 42.87 | |
67 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 42.92 | |
68 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 43.19 | |
69 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 43.20 | |
70 | 529 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 43.26 | |
71 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 43.40 | |
72 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 43.43 | |
73 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 43.51 | |
74 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 43.74 | |
75 | 360 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 44.16 | |
76 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 44.51 | |
77 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 44.51 | |
78 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 44.57 | |
79 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 44.57 | |
80 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 44.84 | |
81 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 44.87 | |
82 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 45.28 | |
83 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 45.29 | |
84 | 689 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 45.68 | |
85 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 46.00 | |
86 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 46.24 | |
87 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 46.24 | |
88 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 46.25 | |
89 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 46.67 | |
90 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 46.68 | |
91 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 47.24 | |
92 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 48.72 | |
93 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 48.98 | |
94 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 49.66 | |
95 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 49.73 | |
96 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 49.93 | |
97 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 50.03 | |
98 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 50.11 | |
99 | 695 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 50.31 | |
100 | 486 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 50.35 | |
101 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 51.24 | |
102 | 606 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 51.69 | |
103 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 51.95 | |
104 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 52.76 | |
105 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 52.94 | |
106 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 53.27 | |
107 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 55.14 | |
108 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 55.68 | |
109 | 692 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 55.85 | |
110 | 693 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 1046AD | 25 m | 56.26 | |
111 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | 56.92 | |
112 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 57.48 | |
113 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 59.39 | |
114 | 417 | Hatting Dicte | 2009 | SILKEBORG | 0914AF | 25 m | 1:00.10 | |
115 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | 1:01.19 | |
116 | 694 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 1:03.72 | |
117 | 414 | Vilsen Sophia | 2009 | SILKEBORG | 0968AJ | 25 m | 1:08.20 | |
118 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | ||
119 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
120 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | ||
121 | 662 | Melhedegaard Solvei Hjorth | 2008 | VIBORG | 0866AT | 25 m | ||
122 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 4:41.32 | |
2 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 4:48.21 | |
3 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 4:50.67 | |
4 | 571 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 4:51.88 | |
5 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 4:52.64 | |
6 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 4:56.13 | |
7 | 396 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 4:57.89 | |
8 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 5:01.12 | |
9 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 5:02.54 | |
10 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 5:07.69 | |
11 | 670 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 5:09.09 | |
12 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 5:14.69 | |
13 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 5:14.77 | |
14 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 5:19.52 | |
15 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 5:19.80 | |
16 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | 5:40.57 | |
17 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 5:51.02 | |
18 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 5:52.52 | |
19 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 6:19.07 | |
20 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 6:34.81 | |
21 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 6:35.28 | |
22 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 6:51.73 | |
23 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 7:05.58 | |
24 | 357 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | ||
25 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | ||
26 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | ||
27 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | ||
28 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | ||
29 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 22, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 4:47.73 | |
2 | 668 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VIBORG | 0346AT | 25 m | 4:50.02 | |
3 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 4:52.86 | |
4 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 4:54.61 | |
5 | 681 | Dige Anne Katrine | 2006 | SKOVBAKKEN | 0654AF | 25 m | 4:56.27 | |
6 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 5:00.59 | |
7 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 5:08.91 | |
8 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 5:09.15 | |
9 | 665 | Heise Line | 2003 | VIBORG | 0356AX | 25 m | 5:14.58 | |
10 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 5:16.44 | |
11 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 5:18.33 | |
12 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 5:20.97 | |
13 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 5:33.61 | |
14 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 5:38.81 | |
15 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 5:41.92 | |
16 | 676 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | VIBORG | 0326BB | 25 m | 5:42.83 | |
17 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 6:08.21 | |
18 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 6:08.24 | |
19 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 6:10.14 | |
20 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 6:12.07 | |
21 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 6:16.13 | |
22 | 638 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 6:29.19 | |
23 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 6:29.94 | |
24 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 6:31.88 | |
25 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 6:40.30 | |
26 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 7:27.87 | |
27 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 8:13.06 | |
28 | 356 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
29 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | ||
30 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | ||
31 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | ||
32 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
33 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | ||
34 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | ||
35 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | ||
36 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | ||
37 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | ||
38 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
39 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | ||
40 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | ||
41 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 23, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 18:22.16 | |
2 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 18:52.77 | |
3 | 353 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 19:48.43 | |
4 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 20:13.23 | |
5 | 350 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 23:58.54 | |
6 | 354 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | ||
7 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 24, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 17:59.15 | |
2 | 405 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 20:29.07 | |
3 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 25:00.60 | |
4 | 408 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | ||
5 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | ||
6 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 56.46 | |
2 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 56.76 | |
3 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 57.12 | |
4 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 57.50 | |
5 | 565 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 57.82 | |
6 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 58.10 | |
7 | 466 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 58.20 | |
8 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 58.82 | |
9 | 400 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 58.85 | |
10 | 663 | Forsbæk Johannes | 2004 | VIBORG | 0483AP | 25 m | 59.08 | |
11 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 59.22 | |
12 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 59.22 | |
13 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 59.41 | |
14 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 59.60 | |
15 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:00.73 | |
16 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:01.37 | |
17 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:01.41 | |
18 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 1:01.60 | |
19 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:01.72 | |
20 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 1:02.07 | |
21 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:02.11 | |
22 | 572 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 1:04.15 | |
23 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:04.66 | |
24 | 527 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:04.97 | |
25 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 1:05.21 | |
26 | 670 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:05.51 | |
27 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:06.86 | |
28 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:09.11 | |
29 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:09.88 | |
30 | 539 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:09.92 | |
31 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:09.93 | |
32 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:10.07 | |
33 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:10.49 | |
34 | 528 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:11.04 | |
35 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 1:11.40 | |
36 | 577 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:11.58 | |
37 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:12.65 | |
38 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:12.70 | |
39 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:13.18 | |
40 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:14.46 | |
41 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | 1:14.47 | |
42 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:14.61 | |
43 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:14.62 | |
44 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 1:14.87 | |
45 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:15.05 | |
46 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | 1:15.42 | |
47 | 480 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:15.96 | |
48 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 1:16.17 | |
49 | 658 | Therkildsen Jonas | 2007 | VIBORG | 0783AI | 25 m | 1:17.18 | |
50 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:17.59 | |
51 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:17.81 | |
52 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:18.07 | |
53 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:19.14 | |
54 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:19.24 | |
55 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:20.19 | |
56 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:21.28 | |
57 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:21.80 | |
58 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 1:22.29 | |
59 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 1:22.33 | |
60 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 1:23.26 | |
61 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:23.28 | |
62 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:24.32 | |
63 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 1:25.02 | |
64 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:27.68 | |
65 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:28.18 | |
66 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:28.29 | |
67 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | 1:28.53 | |
68 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:28.74 | |
69 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:28.77 | |
70 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:28.84 | |
71 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:28.90 | |
72 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:29.98 | |
73 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:30.29 | |
74 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:30.35 | |
75 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 1:30.40 | |
76 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:30.45 | |
77 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:30.81 | |
78 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:31.68 | |
79 | 563 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 1:33.01 | |
80 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 1:38.47 | |
81 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:41.82 | |
82 | 490 | Svendsen August | 2009 | IKAST | 0951BB | 25 m | 2:13.28 | |
83 | 485 | Thomsen Liam | 2009 | IKAST | 0949AG | 25 m | 2:36.69 | |
84 | 422 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
85 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
86 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 26, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:01.62 | |
2 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:02.58 | |
3 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:03.04 | |
5 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 1:03.25 | |
6 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:03.37 | |
7 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:03.77 | |
8 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:04.17 | |
9 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:04.44 | |
10 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:05.12 | |
11 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:05.49 | |
12 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:05.62 | |
13 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:05.81 | |
14 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:06.03 | |
15 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 1:06.21 | |
16 | 505 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:06.35 | |
17 | 665 | Heise Line | 2003 | VIBORG | 0356AX | 25 m | 1:06.36 | |
18 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:06.46 | |
19 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:06.47 | |
20 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 1:06.76 | |
21 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:06.81 | |
22 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 1:06.96 | |
23 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:07.10 | |
24 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:07.34 | |
25 | 568 | Ginnerup Liva | 2004 | ST-NEPTUN | 0484AM | 25 m | 1:08.00 | |
26 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:08.10 | |
27 | 700 | Erdmann Cheyenne | 2004 | VIBORG | 0482BA | 25 m | 1:08.32 | |
28 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:08.91 | |
29 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 1:09.19 | |
30 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:09.43 | |
31 | 574 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 1:09.79 | |
32 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:09.91 | |
33 | 569 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 1:10.33 | |
34 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:10.78 | |
35 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:11.30 | |
36 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 1:11.49 | |
37 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:11.57 | |
38 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:12.75 | |
39 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:12.91 | |
40 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:12.99 | |
41 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 1:13.25 | |
42 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:13.44 | |
43 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:13.51 | |
44 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:13.67 | |
45 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:13.68 | |
46 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:13.90 | |
47 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:14.36 | |
48 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:14.67 | |
49 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 1:14.78 | |
50 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:14.88 | |
51 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:15.01 | |
52 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:15.43 | |
53 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 1:15.90 | |
54 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 1:16.35 | |
55 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | 1:16.44 | |
56 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:16.52 | |
57 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:16.75 | |
58 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:17.00 | |
59 | 378 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:17.05 | |
60 | 484 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:17.31 | |
61 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:17.89 | |
62 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:18.10 | |
63 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:18.19 | |
64 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:19.13 | |
65 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:19.26 | |
66 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 1:19.76 | |
67 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 1:19.96 | |
68 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:20.26 | |
69 | 529 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:20.38 | |
70 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:20.47 | |
71 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:20.58 | |
72 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:20.72 | |
73 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 1:20.75 | |
74 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 1:20.80 | |
75 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:21.17 | |
76 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 1:21.43 | |
77 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 1:22.79 | |
78 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:23.11 | |
79 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:23.18 | |
80 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:23.63 | |
81 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:24.04 | |
82 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:24.35 | |
83 | 689 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:24.39 | |
84 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | 1:24.41 | |
85 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:24.52 | |
86 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:24.95 | |
87 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 1:24.99 | |
88 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 1:25.34 | |
89 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:25.58 | |
90 | 690 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 1:25.65 | |
91 | 615 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 1:25.92 | |
92 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:25.94 | |
93 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:26.18 | |
94 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:28.11 | |
95 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:28.40 | |
96 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:29.44 | |
97 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:29.64 | |
98 | 692 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 1:30.52 | |
99 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:30.79 | |
100 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:31.02 | |
101 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:31.12 | |
102 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:31.85 | |
103 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:31.86 | |
104 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 1:32.48 | |
105 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:32.52 | |
106 | 695 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | 1:32.74 | |
107 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | 1:33.33 | |
108 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:33.41 | |
109 | 694 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 0864AO | 25 m | 1:33.97 | |
110 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:34.69 | |
111 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 1:34.72 | |
112 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 1:35.80 | |
113 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:35.90 | |
114 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | 1:36.95 | |
115 | 621 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 1:37.37 | |
116 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:38.30 | |
117 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | 1:38.38 | |
118 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:40.50 | |
119 | 486 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 1:41.10 | |
120 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:42.77 | |
121 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | 1:43.75 | |
122 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 1:44.33 | |
123 | 662 | Melhedegaard Solvei Hjorth | 2008 | VIBORG | 0866AT | 25 m | 1:48.64 | |
124 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | 1:49.31 | |
125 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 1:59.37 | |
126 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | 2:02.36 | |
127 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:04.64 | |
128 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | 2:06.39 | |
129 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:06.82 | |
130 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
131 | 675 | Johansen Trine Dahl | 2003 | VIBORG | 0322BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:06.66 | |
2 | 500 | Boest Casper Lind | 2005 | HEI | 0585AK | 25 m | 1:07.18 | |
3 | 575 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | ST-NEPTUN | 0503AN | 25 m | 1:08.54 | |
4 | 466 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:10.12 | |
5 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 1:11.36 | |
6 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 1:16.56 | |
8 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:18.40 | |
9 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 1:19.87 | |
10 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:21.04 | |
11 | 476 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:22.78 | |
12 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:23.08 | |
13 | 571 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:23.45 | |
14 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:23.99 | |
15 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 1:25.52 | |
16 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 1:28.20 | |
17 | 479 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:28.91 | |
18 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:30.08 | |
19 | 481 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:31.30 | |
20 | 487 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 1:33.63 | |
21 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:35.11 | |
22 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:35.46 | |
23 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:36.07 | |
24 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | 1:37.35 | |
25 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:39.40 | |
26 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:39.68 | |
27 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:40.38 | |
28 | 482 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 1:43.09 | |
29 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:45.13 | |
30 | 699 | Jensen Mads Peter | 2008 | JARL | 0883AG | 25 m | 1:49.85 | |
31 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 1:56.99 | |
32 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | 1:57.09 | |
33 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 2:00.37 | |
34 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | ||
35 | 422 | Mensbjerg Luca Stammose | 2009 | SILKEBORG | 0907BB | 25 m | ||
36 | 485 | Thomsen Liam | 2009 | IKAST | 0949AG | 25 m | ||
37 | 498 | Studsgaard Mikkel | 2008 | JARL | 0875AM | 25 m | ||
38 | 632 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 1:09.79 | |
2 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:10.82 | |
3 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:11.57 | |
4 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:13.36 | |
5 | 510 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:13.71 | |
6 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:15.36 | |
7 | 573 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:15.56 | |
8 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:15.80 | |
9 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:16.78 | |
10 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 1:19.89 | |
11 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:20.15 | |
12 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:20.57 | |
13 | 523 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:21.07 | |
14 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 1:21.53 | |
15 | 460 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:21.81 | |
16 | 467 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:22.15 | |
17 | 566 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:22.31 | |
18 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:22.47 | |
19 | 491 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | IHF | 0476AU | 25 m | 1:22.68 | |
20 | 567 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:23.16 | |
21 | 593 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:24.23 | |
22 | 381 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:25.31 | |
23 | 664 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:26.10 | |
24 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:28.51 | |
25 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:28.63 | |
26 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:28.72 | |
27 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:28.79 | |
28 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:31.00 | |
29 | 376 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:31.89 | |
30 | 478 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:32.51 | |
31 | 378 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:32.90 | |
32 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:35.21 | |
33 | 685 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | SKOVBAKKEN | 0706AN | 25 m | 1:35.93 | |
34 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:36.10 | |
35 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:36.62 | |
36 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:36.70 | |
37 | 690 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 1:36.74 | |
38 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:37.16 | |
39 | 660 | Svenstrup Lærke | 2008 | VIBORG | 0858AK | 25 m | 1:37.34 | |
40 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:37.36 | |
41 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:37.44 | |
42 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:37.71 | |
43 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:39.02 | |
44 | 638 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 1:39.02 | |
45 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 1:39.42 | |
46 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | 1:39.69 | |
47 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 1:40.00 | |
48 | 689 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:40.30 | |
49 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | 1:40.78 | |
50 | 374 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:42.03 | |
51 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:42.65 | |
52 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | 1:43.31 | |
53 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:43.72 | |
54 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:46.40 | |
55 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 1:47.19 | |
56 | 486 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 1:47.67 | |
57 | 526 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:48.42 | |
58 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:49.42 | |
59 | 428 | Jensen Anna Bang | 2008 | SILKEBORG | 0846AK | 25 m | 1:49.89 | |
60 | 633 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 1:51.05 | |
61 | 612 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:57.07 | |
62 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:00.84 | |
63 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:02.16 | |
64 | 618 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 2:02.52 | |
65 | 627 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 2:07.28 | |
66 | 518 | Pedersen Karoline | 2009 | HERNING | 0906AJ | 25 m | 2:22.55 | |
67 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
68 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
69 | 488 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | ||
70 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | ||
71 | 592 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | ||
72 | 672 | Fechter Mille | 2008 | VIBORG | 0864AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 29, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:21.86 | |
2 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 2:23.52 | |
3 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 2:27.15 | |
4 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 2:27.21 | |
5 | 397 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:28.68 | |
6 | 514 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:30.35 | |
7 | 682 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | SKOVBAKKEN | 0567AM | 25 m | 2:31.58 | |
8 | 468 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:31.63 | |
9 | 576 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 2:35.59 | |
10 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:36.23 | |
11 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:36.28 | |
12 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 2:36.50 | |
13 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 2:38.16 | |
14 | 639 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 2:40.92 | |
15 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 2:42.11 | |
16 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:42.35 | |
17 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 2:44.76 | |
18 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | 2:45.18 | |
19 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 2:45.39 | |
20 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 2:46.33 | |
21 | 508 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 2:46.71 | |
22 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 2:46.73 | |
23 | 534 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:46.82 | |
24 | 579 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 2:53.79 | |
25 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 2:56.32 | |
26 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 3:01.02 | |
27 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 3:01.16 | |
28 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 3:02.57 | |
29 | 432 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 3:07.07 | |
30 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | 3:09.80 | |
31 | 608 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:11.59 | |
32 | 637 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 3:13.34 | |
33 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 3:13.66 | |
34 | 555 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 3:14.22 | |
35 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:14.87 | |
36 | 653 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 3:15.22 | |
37 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 3:16.17 | |
38 | 658 | Therkildsen Jonas | 2007 | VIBORG | 0783AI | 25 m | 3:17.12 | |
39 | 636 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:17.28 | |
40 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 3:19.92 | |
41 | 572 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 3:20.56 | |
42 | 431 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 3:22.96 | |
43 | 420 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 3:24.51 | |
44 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | 3:26.72 | |
45 | 383 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 3:39.77 | |
46 | 598 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:43.24 | |
47 | 390 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 3:43.93 | |
48 | 611 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 3:43.99 | |
49 | 389 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 3:50.15 | |
50 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:56.12 | |
51 | 522 | Thygesen Sander | 2009 | HERNING | 0949AB | 25 m | 4:09.06 | |
52 | 391 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 4:09.91 | |
53 | 517 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 4:12.03 | |
54 | 384 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 4:19.33 | |
55 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | ||
56 | 519 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | ||
57 | 520 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | ||
58 | 525 | Peca Emil Valters | 2008 | HERNING | 0869AN | 25 m | ||
59 | 546 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | ||
60 | 548 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | ||
61 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | ||
62 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | ||
63 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 30, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 2:36.91 | |
2 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 2:37.36 | |
3 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 2:38.03 | |
4 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 2:38.84 | |
5 | 443 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:39.16 | |
6 | 404 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:39.69 | |
7 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 2:40.13 | |
8 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:40.25 | |
9 | 459 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:48.55 | |
10 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 2:48.64 | |
11 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 2:48.91 | |
12 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 2:50.55 | |
13 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:50.61 | |
14 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:51.75 | |
15 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 2:52.30 | |
16 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 2:53.04 | |
17 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 2:53.97 | |
18 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:55.08 | |
19 | 451 | Long Emmelina | 2004 | LYSENG | 0406BE | 25 m | 2:55.12 | |
20 | 402 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 2:57.96 | |
21 | 452 | Sejr Nikoline | 2006 | LYSENG | 0604AJ | 25 m | 2:58.12 | |
22 | 684 | Thorsell Frida Damm | 2007 | SKOVBAKKEN | 0716AN | 25 m | 2:59.29 | |
23 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:59.86 | |
24 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 3:01.69 | |
25 | 501 | Gunnlaugsdóttir Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | 3:05.18 | |
26 | 457 | Jørgensen Clara Cavo | 2007 | LYSENG | 0752AE | 25 m | 3:07.83 | |
27 | 392 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 3:09.25 | |
28 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 3:09.27 | |
29 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 3:09.54 | |
30 | 557 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 3:09.94 | |
31 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 3:10.88 | |
32 | 652 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 3:11.13 | |
33 | 683 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | SKOVBAKKEN | 0698AT | 25 m | 3:11.18 | |
34 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 3:11.44 | |
35 | 638 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 3:12.40 | |
36 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:13.20 | |
37 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:15.16 | |
38 | 661 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 25 m | 3:16.05 | |
39 | 599 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 3:17.28 | |
40 | 654 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 25 m | 3:17.43 | |
41 | 394 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 3:19.96 | |
42 | 484 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 3:20.03 | |
43 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 3:22.01 | |
44 | 619 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 3:23.74 | |
45 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 3:24.53 | |
46 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:25.21 | |
47 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:26.29 | |
48 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 3:26.63 | |
49 | 643 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 3:27.17 | |
50 | 529 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 3:27.21 | |
51 | 388 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 3:27.26 | |
52 | 410 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 3:28.44 | |
53 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:28.52 | |
54 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:30.40 | |
55 | 650 | Schultz Sophie Nørskov | 2006 | VIBORG | 0616AV | 25 m | 3:31.63 | |
56 | 535 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 3:34.20 | |
57 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 3:35.45 | |
58 | 425 | Hansen Emma Kidmose | 2007 | SILKEBORG | 0708AR | 25 m | 3:35.99 | |
59 | 393 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 3:36.69 | |
60 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 3:37.28 | |
61 | 386 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 3:38.26 | |
62 | 603 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:39.60 | |
63 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 3:41.13 | |
64 | 647 | Sørensen Alberte Martiny | 2007 | VIBORG | 0798AR | 25 m | 3:44.94 | |
65 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 3:45.92 | |
66 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:46.39 | |
67 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 3:46.40 | |
68 | 385 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 3:52.18 | |
69 | 580 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 3:52.54 | |
70 | 483 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 3:54.84 | |
71 | 655 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 25 m | 3:56.02 | |
72 | 656 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 25 m | 3:56.42 | |
73 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 3:57.59 | |
74 | 659 | Kibsgaard Laura | 2008 | VIBORG | 0828AK | 25 m | 4:04.68 | |
75 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 4:19.31 | |
76 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 4:30.35 | |
77 | 387 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
78 | 395 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | ||
79 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | ||
80 | 439 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | ||
81 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
82 | 496 | Andersen Eva | 2006 | JARL | 0674AW | 25 m | ||
83 | 521 | Siggard Regitze Timm | 2007 | HERNING | 0792AW | 25 m | ||
84 | 524 | Guldberg Victoria | 2008 | HERNING | 0806AR | 25 m | ||
85 | 547 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 466 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 9:39.70 | |
2 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 10:04.35 | |
3 | 512 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 10:09.71 | |
4 | 570 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 10:11.33 | |
5 | 507 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 11:03.65 | |
6 | 670 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 11:18.14 | |
7 | 623 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 12:39.87 | |
8 | 631 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 12:50.83 | |
9 | 539 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 13:48.38 | |
10 | 396 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | ||
11 | 453 | Viskum Tobias Tranberg | 2006 | LYSENG | 0675AL | 25 m | ||
12 | 687 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 32, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 9:23.21 | |
2 | 444 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 10:00.67 | |
3 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 10:49.02 | |
4 | 509 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 11:26.35 | |
5 | 545 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 12:58.11 | |
6 | 691 | Madsen Thea Dahl | 2005 | VILDBJERG | 0586AY | 25 m | 13:03.48 | |
7 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | 14:21.82 | |
8 | 459 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | ||
9 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | ||
10 | 609 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 571 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 2:36.34 | |
2 | 560 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 2:39.36 | |
3 | 688 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 2:40.23 | |
4 | 448 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:55.95 | |
5 | 369 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 3:10.77 | |
6 | 504 | Staun Hjalte Nederby | 2006 | HEI | 0629AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 469 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:44.77 | |
2 | 399 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 2:44.79 | |
3 | 461 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:56.17 | |
4 | 559 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:59.32 | |
5 | 460 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:03.79 | |
6 | 438 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 3:19.15 | |
7 | 613 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 3:24.95 | |
8 | 578 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 3:28.00 | |
9 | 540 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 3:42.92 | |
10 | 537 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:50.29 | |
11 | 515 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 4:13.21 | |
12 | 536 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | ||
13 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:07.85 | |
2 | 465 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:11.94 | |
3 | 543 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:16.03 | |
4 | 673 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | VIBORG | 0369AF | 25 m | 1:16.49 | |
5 | 364 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:17.39 | |
6 | 561 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:18.36 | |
7 | 657 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:19.70 | |
8 | 365 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:19.88 | |
9 | 361 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:20.14 | |
10 | 576 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 1:20.14 | |
11 | 538 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:20.58 | |
12 | 646 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:21.87 | |
13 | 366 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 1:21.97 | |
14 | 363 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:22.38 | |
15 | 640 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 1:22.51 | |
16 | 541 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:24.21 | |
17 | 585 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:25.12 | |
18 | 663 | Forsbæk Johannes | 2004 | VIBORG | 0483AP | 25 m | 1:25.36 | |
19 | 367 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:25.74 | |
20 | 686 | Gallacher Simon | 2005 | SKOVBAKKEN | 0569AN | 25 m | 1:26.95 | |
21 | 528 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:27.11 | |
22 | 362 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | SLAGELSE | 0239AT | 25 m | 1:30.96 | |
23 | 506 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:31.06 | |
24 | 370 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:31.58 | |
25 | 542 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:32.63 | |
26 | 584 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:32.91 | |
27 | 642 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 1:33.22 | |
28 | 430 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 1:33.50 | |
29 | 503 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 25 m | 1:33.96 | |
30 | 477 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:38.54 | |
31 | 591 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 1:38.64 | |
32 | 645 | Pedersen Aksel K. | 2006 | VIBORG | 0635AL | 25 m | 1:38.90 | |
33 | 634 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:38.92 | |
34 | 475 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:39.07 | |
35 | 436 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:39.55 | |
36 | 415 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 1:41.44 | |
37 | 497 | Beier Sebastian | 2007 | JARL | 0735AM | 25 m | 1:43.53 | |
38 | 587 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | 1:45.34 | |
39 | 368 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 1:47.51 | |
40 | 556 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:47.81 | |
41 | 589 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:49.42 | |
42 | 635 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:49.67 | |
43 | 588 | Holt Tobias | 2006 | GRINDSTED | 0693AN | 25 m | 1:50.57 | |
44 | 480 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:50.96 | |
45 | 411 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:51.61 | |
46 | 610 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:53.04 | |
47 | 626 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:59.31 | |
48 | 433 | Jensen Aske T | 2007 | SILKEBORG | 0739AG | 25 m | ||
49 | 437 | Halle Marcus | 2009 | ODDER | 0975AC | 25 m | ||
50 | 492 | Nørgaard Christoffer | 2006 | JARL | 0669AM | 25 m | ||
51 | 495 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | JARL | 0805AH | 25 m | ||
52 | 616 | Sandal Jonas | 2007 | VEJLE | 0747AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:14.53 | |
2 | 583 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:16.32 | |
3 | 669 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:18.22 | |
4 | 511 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:20.69 | |
5 | 380 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:21.75 | |
6 | 562 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:22.05 | |
7 | 456 | Lysgaard Maria | 2006 | LYSENG | 0682AC | 25 m | 1:22.11 | |
8 | 372 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:22.72 | |
9 | 664 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:23.47 | |
10 | 472 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:24.00 | |
11 | 455 | Bertram Marie | 2006 | LYSENG | 0672AQ | 25 m | 1:24.90 | |
12 | 375 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:25.17 | |
13 | 473 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:25.39 | |
14 | 513 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:26.33 | |
15 | 464 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:26.56 | |
16 | 674 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:27.46 | |
17 | 462 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.55 | |
18 | 441 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:27.69 | |
19 | 463 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:27.74 | |
20 | 586 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 1:28.03 | |
21 | 502 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | 1:28.44 | |
22 | 377 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:28.88 | |
23 | 568 | Ginnerup Liva | 2004 | ST-NEPTUN | 0484AM | 25 m | 1:29.43 | |
24 | 569 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 1:29.50 | |
25 | 446 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:30.42 | |
26 | 382 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:30.67 | |
27 | 471 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:30.90 | |
28 | 641 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:31.21 | |
29 | 680 | Keller Dagmar | 2006 | SKOVBAKKEN | 0672AS | 25 m | 1:32.31 | |
30 | 580 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 1:32.42 | |
31 | 447 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:32.64 | |
32 | 531 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:33.98 | |
33 | 371 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:34.16 | |
34 | 379 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:34.21 | |
35 | 554 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:34.56 | |
36 | 530 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:34.90 | |
37 | 373 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:35.74 | |
38 | 644 | Pind Ida-Marie K. | 2007 | VIBORG | 0778AR | 25 m | 1:36.09 | |
39 | 601 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:36.45 | |
40 | 403 | Ellebye Freya | 2006 | SKIVE | 0612AW | 25 m | 1:37.66 | |
41 | 458 | Ramer Julie Norman | 2007 | LYSENG | 0708AK | 25 m | 1:37.75 | |
42 | 558 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:38.31 | |
43 | 424 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:39.29 | |
44 | 454 | Gad Sofia | 2007 | LYSENG | 0748AE | 25 m | 1:41.10 | |
45 | 494 | Nørgaard Benedicte | 2004 | JARL | 0474BC | 25 m | 1:41.21 | |
46 | 651 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 1:41.45 | |
47 | 544 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:42.33 | |
48 | 648 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 1:43.70 | |
49 | 605 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:43.74 | |
50 | 628 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:44.14 | |
51 | 590 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:45.02 | |
52 | 445 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:45.79 | |
53 | 596 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:46.36 | |
54 | 449 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:47.55 | |
55 | 533 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:47.82 | |
56 | 617 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:47.93 | |
57 | 413 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:48.03 | |
58 | 474 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:48.30 | |
59 | 696 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 0782AV | 25 m | 1:48.62 | |
60 | 516 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:50.99 | |
61 | 692 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 1:51.03 | |
62 | 532 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:51.51 | |
63 | 604 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:51.51 | |
64 | 649 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 25 m | 1:52.30 | |
65 | 440 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 1:52.68 | |
66 | 493 | Primdahl Anne | 2006 | JARL | 0612AT | 25 m | 1:52.77 | |
67 | 622 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 1:53.27 | |
68 | 602 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:53.38 | |
69 | 614 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:53.76 | |
70 | 489 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:53.99 | |
71 | 607 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:56.26 | |
72 | 597 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:58.67 | |
73 | 625 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:58.81 | |
74 | 630 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 2:07.42 | |
75 | 600 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:10.90 | |
76 | 624 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:22.44 | |
77 | 620 | Mammen Lea H | 2008 | VEJLE | 0840AS | 25 m | 2:28.26 | |
78 | 416 | Johansson Lærke Pilgaard | 2009 | SILKEBORG | 0924AE | 25 m | ||
79 | 417 | Hatting Dicte | 2009 | SILKEBORG | 0914AF | 25 m | ||
80 | 426 | Stenholt Anna Friis | 2009 | SILKEBORG | 0926AH | 25 m | ||
81 | 499 | Hjorth Iben | 2008 | JARL | 0836AT | 25 m | ||
82 | 594 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | ||
83 | 662 | Melhedegaard Solvei Hjorth | 2008 | VIBORG | 0866AT | 25 m | ||
84 | 675 | Johansen Trine Dahl | 2003 | VIBORG | 0322BH | 25 m | ||
85 | 695 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 0846AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |
Løb 37, 8x50 Mix Special |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 677 | Viborg Mix 1 | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:51.44 | ||
2 | 549 | Lodahls Disciple | 2002 | HERNING | 25 m | 3:53.41 | ||
3 | 697 | Aarhus Swim Mix 1 | 2005 | AAS | 25 m | 3:55.64 | ||
4 | 595 | Grindsted Mix | 2002 | GRINDSTED | 25 m | 3:57.46 | ||
5 | 581 | Tunmix 1 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | 3:59.18 | ||
6 | 582 | Tunmix 2 | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:02.98 | ||
7 | 564 | Bsk | 2001 | BRÆDSTRUP | 25 m | 4:04.43 | ||
8 | 698 | Aarhus Swim Mix 2 | 2004 | AAS | 25 m | 4:13.47 | ||
9 | 450 | Odder Smileys | 2004 | ODDER | 25 m | 4:14.44 | ||
10 | 552 | Julia Og Victors Disciple | 2005 | HERNING | 25 m | 4:23.87 | ||
11 | 435 | Ssk Mix 1 | 2001 | SILKEBORG | 25 m | 4:28.01 | ||
12 | 679 | Viborg Mix 3 | 2006 | VIBORG | 25 m | 4:38.16 | ||
13 | 551 | Anders´ Disciple | 2007 | HERNING | 25 m | 5:29.42 | ||
14 | 678 | Viborg Mix 2 | 2003 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 07 november 2019 |
Licens til Herning Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:37 |