Program för Åkeshov invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1,Lördag 14dec
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
5:12.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
5:10.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
3 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
5:07.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
5:08.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
5:12.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Josefine Torell |
2002 |
LIDINGÖ SK |
5:01.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
5:07.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
5:05.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Signe Lundh |
2005 |
VÄSBY SS |
5:07.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Ida Nygren |
2004 |
BOTK-RÖNN |
5:07.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
5:11.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Amanda Wensmark |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:03.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
4:58.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
4:52.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Leia Ångman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
4:57.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
5:01.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:03.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
1 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
4:48.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
4:35.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
4:32.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
4 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
SKK |
4:33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
5 |
|
Isabel Nordström |
2001 |
SS04 |
4:41.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Astrid Blomberg |
2000 |
SS04 |
5:01.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Final 13-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
4:50.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
4:46.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SK NEPTUN |
4:40.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
4:45.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
5 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
4:47.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
4:50.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 08:50:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|