Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:32.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
3 |
|
Wilma Åberg |
2005 |
ÖSA |
1:28.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Linneá Therus |
2005 |
KARLSKO SF |
1:24.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
5 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
1:26.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
6 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:29.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14 |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:22.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:21.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
3 |
|
Alma Bergqvist |
2005 |
UPSALA S |
1:17.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
4 |
|
Sofia Wennerberg |
2005 |
UPSALA S |
1:15.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
1:17.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
6 |
|
Matilda Holmström |
2005 |
UPSALA S |
1:17.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
7 |
|
Tilde Halldan |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:22.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
8 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
1:23.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14 |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
1 |
|
Joline Bakken |
2005 |
KARLSTAD |
1:15.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Ella Sjöbom |
2005 |
GRUMS SS |
1:14.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Lisen Myrelid |
2005 |
UPSALA S |
1:14.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:12.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
5 |
|
Amanda Johansson |
2005 |
KARLSTAD |
1:13.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
1:14.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Anna Busacca Hjärtquist |
2005 |
GRUMS SS |
1:15.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Alice Johnson |
2005 |
KARLSTAD |
1:15.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m fjärilsim flickor 14 |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Lovisa Laine |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:12.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Sammi Thai |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:11.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Linnea Lindberg |
2005 |
KARLSTAD |
1:09.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
4 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
1:06.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
5 |
|
Alina Borovikova |
2005 |
ÖSA |
1:07.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
6 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
ÖSA |
1:11.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
7 |
|
Tara Klarbo Egan |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:11.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
8 |
|
Agnes Wilde |
2005 |
KARLSTAD |
1:12.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 07:43:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|