Program for Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
200m ryggsim flickor 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
31 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
25m |
2:15.70 |
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
2:17.13 |
|
|
|
|
|
3 |
326 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
25m |
2:22.08 |
|
|
|
|
|
4 |
387 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
2:22.89 |
|
|
|
|
|
5 |
446 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
2:22.93 |
|
|
|
|
|
6 |
588 |
|
Elvira Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
AS3804 |
25m |
2:25.18 |
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Isabel Teglöf |
Simklubben Neptun |
2003 |
AZ3203 |
25m |
2:25.76 |
|
|
|
|
|
8 |
524 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AF7603 |
25m |
2:25.92 |
|
|
|
|
|
9 |
386 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
25m |
2:27.06 |
|
|
|
|
|
10 |
266 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BB4604 |
25m |
2:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
336 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
25m |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
12 |
495 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
25m |
2:31.91 |
|
|
|
|
|
13 |
106 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
25m |
2:32.10 |
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
25m |
2:32.29 |
|
|
|
|
|
15 |
620 |
|
Nicole Papachristou |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW4203 |
25m |
2:34.34 |
|
|
|
|
|
16 |
391 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
25m |
2:34.60 |
|
|
|
|
|
17 |
408 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
25m |
2:38.88 |
|
|
|
|
|
18 |
342 |
|
Maja Frejd |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BL8404 |
25m |
2:40.03 |
|
|
|
|
|
19 |
621 |
|
Emelie Söderström |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW5203 |
25m |
2:40.82 |
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Madicken Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AX8203 |
25m |
2:40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Rebecca Policastro |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AI2403 |
25m |
2:42.07 |
|
|
|
|
|
22 |
447 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
25m |
2:42.21 |
|
|
|
|
|
23 |
310 |
|
Ella Sörensen |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
BO6604 |
25m |
2:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 15:04:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|