Program for Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m ryggsim pojkar 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
431 |
|
Gustav Ahlqvist |
Täby Sim |
2003 |
AK6503 |
25m |
2:07.34 |
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Rasmus Skyving |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AB2703 |
25m |
2:07.47 |
|
|
|
|
|
3 |
388 |
|
Ludvig Holfve |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AG5503 |
25m |
2:13.14 |
|
|
|
|
|
4 |
619 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
5 |
324 |
|
Mattias Kvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB5503 |
25m |
2:13.84 |
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
25m |
2:14.15 |
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
2:16.67 |
EFT |
|
8 |
339 |
|
Julius Grell |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AS9903 |
25m |
2:17.00 |
|
|
|
|
|
9 |
590 |
|
Oskar Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AS7503 |
25m |
2:17.21 |
|
|
|
|
|
10 |
637 |
|
Emil Frisendahl |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AV8303 |
25m |
2:19.59 |
|
|
|
|
|
11 |
331 |
|
Jonathan Sandqvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AO3703 |
25m |
2:20.13 |
|
|
|
|
|
12 |
107 |
|
Jakob Rasmuson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AP9103 |
25m |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
13 |
36 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
25m |
2:22.38 |
|
|
|
|
|
14 |
323 |
|
Liam Björklund |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB6503 |
25m |
2:22.90 |
|
|
|
|
|
15 |
640 |
|
Jan Salentin |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AT2104 |
25m |
2:30.20 |
|
|
|
|
|
16 |
200 |
|
Markus Annas |
Spårvägen Simförening |
2004 |
AF1704 |
25m |
2:31.16 |
|
|
|
|
|
17 |
295 |
|
Oscar Fällman |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AM5103 |
25m |
2:32.45 |
|
|
|
|
|
18 |
448 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
2:32.46 |
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Adrian Ekström |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AV6104 |
25m |
2:32.77 |
|
|
|
|
|
20 |
576 |
|
Max Claesson |
Ösmo Simsällskap |
2004 |
AB1904 |
25m |
2:38.74 |
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
50m |
2:38.83 |
|
|
|
|
|
22 |
60 |
|
Bilal Mustefa |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4304 |
25m |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
23 |
301 |
|
Lennon Köndell |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AO3104 |
25m |
2:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 08:07:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|