Program för UGP1 2019-2020, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Sim & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
671 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
25m |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
2 |
658 |
|
Ellen Kaituri |
Åbo Simklubb |
2006 |
06A086 |
50m |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Isabelle Brodd |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU4803 |
25m |
1:14.87 |
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
1:16.22 |
|
|
|
|
|
5 |
495 |
|
Hanna Åkerman |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AJ0204 |
25m |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
6 |
666 |
|
Daniela Lietzén |
Åbo Simklubb |
2006 |
06A241 |
50m |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
25m |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
8 |
389 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
9 |
200 |
|
Felicia Östlund |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
BD6202 |
25m |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
10 |
230 |
|
Alexandra Alkas Alias |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE2406 |
25m |
1:17.35 |
|
|
|
|
|
11 |
199 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
50m |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
12 |
330 |
|
Veronika Hiram |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AK7204 |
25m |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
13 |
349 |
|
Ella Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AT5206 |
25m |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
AA8406 |
25m |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
15 |
287 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
25m |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
551 |
|
Karolina Tylets |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
BA9806 |
25m |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
17 |
523 |
|
Jessika Watanabe |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AW3606 |
25m |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
18 |
343 |
|
Julia Ottosson |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AN9206 |
25m |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
19 |
106 |
|
Iris Martinsson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF3405 |
25m |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
20 |
436 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
21 |
460 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
50m |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
22 |
260 |
|
Frida Loqvist |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BB6806 |
25m |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
23 |
243 |
|
Alina Färm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV3605 |
25m |
1:21.74 |
|
|
|
|
|
24 |
438 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:21.77 |
|
|
|
|
|
25 |
654 |
|
Sonila Selimi |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A278 |
25m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
26 |
672 |
|
Josefine Torell |
Lidingö Simklubb |
2002 |
BD0402 |
25m |
1:22.49 |
|
|
|
|
|
27 |
184 |
|
Thindra Åkerblom |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AK3603 |
25m |
1:22.64 |
|
|
|
|
|
28 |
313 |
|
Clara Teljstedt |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AL7806 |
25m |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
29 |
105 |
|
Anna Wainikka |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP7804 |
25m |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
30 |
412 |
|
Alicia Söderlind |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AQ5805 |
25m |
1:23.13 |
|
|
|
|
|
31 |
476 |
|
Hedda Sköld |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM0402 |
25m |
1:23.39 |
|
|
|
|
|
32 |
136 |
|
Engla Blanco |
Simklubben Neptun |
2006 |
AS0206 |
25m |
1:23.99 |
|
|
|
|
|
33 |
40 |
|
Felicia Göthberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4204 |
25m |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
34 |
61 |
|
Linnea Johansson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AJ5807 |
25m |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
35 |
592 |
|
Nicole Papachristou |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW4203 |
25m |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
36 |
453 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
37 |
600 |
|
Emma Thur |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AR1804 |
25m |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
38 |
158 |
|
Amelia Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2006 |
BB0606 |
25m |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
39 |
117 |
|
Nike Johnston |
Simklubben Neptun |
2005 |
AJ5405 |
25m |
1:24.75 |
|
|
|
|
|
40 |
503 |
|
Hanna Melander |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AB9807 |
25m |
1:24.80 |
|
|
|
|
|
41 |
139 |
|
Sara Lofter |
Simklubben Neptun |
2006 |
AS2806 |
25m |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
42 |
288 |
|
Klara Svenheim |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AT9205 |
50m |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
188 |
|
Willma Hållinder |
Norrtälje Simklubb |
2004 |
BS5404 |
25m |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
404 |
|
Isa Andersson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BD9606 |
25m |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
508 |
|
Frida Steen |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AY1805 |
25m |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
496 |
|
Mimmi Krekula |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AZ3403 |
25m |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
142 |
|
Anna Eneroth |
Simklubben Neptun |
2007 |
AK4607 |
25m |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
443 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
25m |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
442 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
1:26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
25m |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
32 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
25m |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
357 |
|
Ellinor Eldh |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
BA0206 |
25m |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
229 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
25m |
1:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
449 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
478 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
25m |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
198 |
|
Isabelle Persson |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AC7604 |
25m |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
138 |
|
Saga Lööf |
Simklubben Neptun |
2005 |
BE2205 |
25m |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
350 |
|
Oliwia Lange |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BS6604 |
25m |
1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
66 |
|
Leia Ångman |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AZ5606 |
25m |
1:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
416 |
|
Elma Ridhagen |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
BS9804 |
50m |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
599 |
|
Iza Ramså Ness |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
BG5203 |
25m |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
394 |
|
Ella Faleij |
Turebergs Simklubb |
2003 |
BI0403 |
25m |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
647 |
|
Daniela Degenhardt |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A442 |
50m |
1:28.78 |
|
|
64 |
410 |
|
Alva Jacobsson |
Tyresö Simsällskap |
|
|
25m |
1:28.85 |
|
|
|
2005 |
AJ1605 |
|
65 |
441 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:28.99 |
|
|
|
2004 |
BA8404 |
|
66 |
69 |
|
Fanny Cao |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
1:29.15 |
|
|
|
2005 |
BO8605 |
|
67 |
558 |
|
Elvira Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
1:29.30 |
|
|
|
2004 |
AS3804 |
|
68 |
9 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
1:29.57 |
|
|
|
2006 |
BA7606 |
|
69 |
583 |
|
Moa Karlsson |
Hellas Simklubb |
|
|
25m |
1:29.60 |
|
|
|
2005 |
BE8205 |
|
70 |
572 |
|
Linn Lynch |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
1:29.73 |
|
|
|
2005 |
BP7805 |
|
71 |
13 |
|
Elsa Ekenbäck |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
1:29.91 |
|
|
|
2006 |
BO4406 |
|
72 |
488 |
|
Emma Persson |
Wisby Simsällskap |
|
|
25m |
1:30.17 |
|
|
|
2006 |
BD1206 |
|
73 |
486 |
|
Beatrice Olsson |
Wisby Simsällskap |
|
|
25m |
1:30.42 |
|
|
|
2006 |
BD0206 |
|
74 |
11 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
1:30.43 |
|
|
|
2005 |
BN9605 |
|
75 |
189 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
|
|
25m |
1:30.55 |
|
|
|
2005 |
BO9805 |
|
76 |
566 |
|
Felicia Rydsheim |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
1:30.84 |
|
|
|
2005 |
BI5805 |
|
77 |
452 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:30.84 |
|
|
|
2005 |
AV3405 |
|
78 |
615 |
|
Nellie Thofelt |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
1:30.94 |
|
|
|
2006 |
AT7406 |
|
79 |
90 |
|
Emily Yao |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
1:31.07 |
|
|
|
2005 |
BW2005 |
|
80 |
154 |
|
Sheila Hedman |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
1:31.27 |
|
|
|
2006 |
BB1606 |
|
81 |
140 |
|
Sofia Bang |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
1:31.81 |
|
|
|
2007 |
AH4607 |
|
82 |
212 |
|
Agnes Salmi |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
1:31.95 |
|
|
|
2006 |
AL2606 |
|
83 |
250 |
|
Karolina Nivenius |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:32.25 |
|
|
|
2005 |
BC8405 |
|
84 |
637 |
|
Olivia Lyrberg |
Älvsjö AIK Simförening |
|
|
25m |
1:32.48 |
|
|
|
2005 |
BF8205 |
|
85 |
608 |
|
Sofia Lindqvist |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
1:32.49 |
|
|
|
2004 |
BK3404 |
|
86 |
445 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
|
|
25m |
1:32.68 |
|
|
|
2004 |
BC8204 |
|
|
|
|
87 |
516 |
|
Elin Höök |
Väsby Simsällskap |
|
|
50m |
1:32.70 |
|
|
|
2005 |
BF0405 |
|
|
|
|
88 |
24 |
|
Isabelle Sandström |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
1:32.84 |
|
|
|
2007 |
AB3207 |
|
|
|
|
89 |
353 |
|
Lovisa Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
1:32.89 |
|
|
|
2007 |
AK0407 |
|
|
|
|
90 |
399 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
1:33.09 |
|
|
|
2006 |
AN9406 |
|
|
|
|
91 |
175 |
|
Felicia Berg |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
1:33.15 |
|
|
|
2007 |
AZ1407 |
|
|
|
|
92 |
435 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
|
|
50m |
1:33.36 |
|
|
|
2005 |
AG7605 |
|
|
|
|
93 |
245 |
|
Agnes Thunberg |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
1:33.62 |
|
|
|
2007 |
AD8807 |
|
|
|
|
94 |
356 |
|
Malva Lundberg |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
1:33.74 |
|
|
|
2007 |
AM6207 |
|
|
|
|
95 |
295 |
|
Alva Herlitz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:33.80 |
|
|
|
2005 |
BF4805 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
7 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
25m |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
97 |
291 |
|
Anna Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AD9807 |
25m |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
205 |
|
Linnea Bäckström |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AH8806 |
25m |
1:34.22 |
|
|
|
|
|
99 |
204 |
|
Nicole Wahlström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AN3405 |
50m |
1:34.24 |
|
|
|
|
|
100 |
494 |
|
Signe Lundh |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AC5805 |
50m |
1:34.35 |
|
|
|
|
|
101 |
168 |
|
Linnea Farrar |
Simklubben Neptun |
2006 |
BK8206 |
25m |
1:34.47 |
|
|
|
|
|
102 |
457 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
1:34.64 |
|
|
|
|
|
103 |
448 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
104 |
128 |
|
Ines Wijk |
Simklubben Neptun |
2006 |
AH2406 |
25m |
1:34.99 |
|
|
|
|
|
105 |
415 |
|
Philippa Ledo Antunes |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
BR7804 |
25m |
1:35.29 |
|
|
|
|
|
106 |
345 |
|
Laura Somers |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BW6603 |
25m |
1:35.72 |
|
|
|
|
|
107 |
235 |
|
Lola Hjort Mowitz |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AI8406 |
25m |
1:35.96 |
|
|
|
|
|
108 |
456 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
1:36.66 |
|
|
|
|
|
109 |
526 |
|
Vera Wijk |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY4206 |
25m |
1:36.83 |
|
|
|
|
|
110 |
153 |
|
Delara Ronquist |
Simklubben Neptun |
2007 |
AN7807 |
25m |
1:36.97 |
|
|
|
|
|
111 |
502 |
|
Ida Johansson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AF8806 |
25m |
1:36.99 |
|
|
|
|
|
112 |
520 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU8606 |
25m |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
113 |
515 |
|
Ebba Björkén |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AH8607 |
25m |
1:37.05 |
|
|
|
|
|
114 |
193 |
|
Laura Midby |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
AG9806 |
25m |
1:37.06 |
|
|
|
|
|
115 |
261 |
|
Liv Dahl |
Spårvägen Simförening |
2005 |
BL0805 |
25m |
1:37.08 |
|
|
|
|
|
116 |
374 |
|
Tilja Stålnacke |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BW4205 |
25m |
1:37.20 |
|
|
|
|
|
117 |
582 |
|
Alexandra Silverryd |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BU6405 |
25m |
1:37.28 |
|
|
|
|
|
118 |
18 |
|
Linnéa Ågren Lundman |
Danderyds Simförening |
2006 |
BT7606 |
25m |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
119 |
28 |
|
Bonnie Tham |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
BG5406 |
25m |
1:37.52 |
|
|
|
|
|
120 |
290 |
|
Emelie Bilands |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN4206 |
25m |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
300 |
|
Olivia Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AP7207 |
50m |
1:38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
423 |
|
Fidelie Börnesson |
Tyresö Simsällskap |
2007 |
AZ8207 |
25m |
1:38.45 |
|
|
|
|
|
123 |
210 |
|
Iris Flykt-Rosén |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AC6607 |
25m |
1:38.46 |
|
|
|
|
|
124 |
218 |
|
Liv Öhrman |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
BH3407 |
25m |
1:38.78 |
|
|
|
|
|
125 |
511 |
|
Isabelle Skytt |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BE4205 |
50m |
1:38.79 |
|
|
|
|
|
126 |
155 |
|
Alicia Dahlberg |
Simklubben Neptun |
2007 |
AN9807 |
25m |
1:38.98 |
|
|
|
|
|
127 |
363 |
|
Hanne-Lore Somers |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BP3205 |
25m |
1:38.99 |
|
|
|
|
|
128 |
451 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
129 |
8 |
|
Julia Anttila |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA9606 |
25m |
1:39.21 |
|
|
|
|
|
130 |
164 |
|
Lea Rodin |
Simklubben Neptun |
2006 |
BH1206 |
25m |
1:39.26 |
|
|
|
|
|
131 |
163 |
|
Signe Mueller |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS2807 |
25m |
1:39.45 |
|
|
|
|
|
132 |
259 |
|
Emma Goulet |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BB5806 |
25m |
1:39.45 |
|
|
|
|
|
133 |
263 |
|
Anna Malmring |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BC4206 |
25m |
1:39.62 |
|
|
|
|
|
134 |
187 |
|
Viola Blomberg |
Norrtälje Simklubb |
2007 |
AJ8807 |
25m |
1:39.66 |
|
|
|
|
|
135 |
303 |
|
Elise Karlsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BA4607 |
25m |
1:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
169 |
|
Julia Lundgren |
Simklubben Neptun |
2007 |
AZ2207 |
25m |
1:39.91 |
|
|
|
|
|
137 |
57 |
|
Selma Deutschmann |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
BE7805 |
25m |
1:39.92 |
|
|
|
|
|
138 |
531 |
|
Tilda Flodin |
Väsby Simsällskap |
2007 |
BB9207 |
25m |
1:40.32 |
|
|
|
|
|
139 |
53 |
|
Anna Löfgren |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AV4605 |
50m |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
140 |
273 |
|
Matilda Lobendahl |
Spårvägen Simförening |
2007 |
BB8407 |
25m |
1:40.69 |
|
|
|
|
|
141 |
302 |
|
Ellen Bystedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AY2207 |
50m |
1:40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
575 |
|
Emilia Lingman |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI3806 |
25m |
1:40.80 |
|
|
|
|
|
143 |
56 |
|
Alma Hjelm |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
BE6205 |
50m |
1:41.79 |
|
|
|
|
|
144 |
65 |
|
Tilda Weman |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
BH8605 |
50m |
1:41.91 |
|
|
|
|
|
145 |
673 |
|
Ida Herold |
Lidingö Simklubb |
2005 |
BU8405 |
25m |
1:42.12 |
|
|
|
|
|
146 |
679 |
|
Freja Löfgren |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AR5807 |
25m |
1:42.26 |
|
|
|
|
|
147 |
10 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
1:42.40 |
|
|
|
|
|
148 |
12 |
|
Agnes Arver |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO1406 |
25m |
1:42.49 |
|
|
|
|
|
149 |
265 |
|
Smilla Palmborg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR9807 |
25m |
1:42.50 |
|
|
|
|
|
150 |
530 |
|
Kristina Eriksson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BF9606 |
25m |
1:42.50 |
|
|
|
|
|
151 |
59 |
|
Kajsa Henriksson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AH4807 |
50m |
1:42.68 |
|
|
|
|
|
152 |
471 |
|
Astrid Enbom |
Täby Sim |
2006 |
BL4806 |
25m |
1:42.68 |
|
|
|
|
|
153 |
362 |
|
Thea Hollén |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AR8207 |
25m |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
676 |
|
Agnes Vedugn |
Lidingö Simklubb |
2006 |
BU7806 |
25m |
1:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
505 |
|
Elise Klingh |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AT7605 |
50m |
1:44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
239 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
25m |
1:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
487 |
|
Elin Palmqvist |
Wisby Simsällskap |
2006 |
BC7806 |
25m |
1:45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
72 |
|
Emma Wallmark |
Kanaans Simsällskap |
2005 |
AH0805 |
25m |
1:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
16 |
|
Carolina Axelsson |
Danderyds Simförening |
2006 |
BS4606 |
25m |
1:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
628 |
|
Sandra Ignatjovic |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
BA4207 |
25m |
1:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
581 |
|
Stella Gammel |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BN4606 |
25m |
1:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
305 |
|
Ellen Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BI3407 |
25m |
1:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
629 |
|
Elisa Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
BH8207 |
25m |
1:49.65 |
|
|
|
|
|
164 |
578 |
|
Esther Hammes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BN4206 |
25m |
1:49.77 |
|
|
|
|
|
165 |
264 |
|
Julia Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR8607 |
25m |
1:51.38 |
|
|
|
|
|
166 |
543 |
|
Alexandra Dombos |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AK6605 |
25m |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
167 |
268 |
|
Elin Yavuz |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AW9807 |
25m |
1:52.37 |
|
|
|
|
|
168 |
585 |
|
Maxima Klein |
Hellas Simklubb |
2004 |
CA3804 |
25m |
1:53.45 |
|
|
|
|
|
169 |
379 |
|
Matilda Centellini |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
BL2607 |
25m |
1:53.81 |
|
|
|
|
|
170 |
276 |
|
Cassandra Strömquist Tampella |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BQ4406 |
25m |
1:54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
422 |
|
Maja Andersson |
Tyresö Simsällskap |
2006 |
BI9206 |
25m |
1:55.12 |
|
|
|
|
|
172 |
554 |
|
Tova Markmyr |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
BO7605 |
25m |
1:56.78 |
|
|
|
|
|
173 |
640 |
|
Malin Johansson |
Älvsjö AIK Simförening |
2007 |
AV3407 |
25m |
1:57.87 |
|
|
|
|
|
174 |
641 |
|
Sofia Östling |
Älvsjö AIK Simförening |
2007 |
BF0407 |
25m |
2:00.41 |
|
|
|
|
|
175 |
425 |
|
Wilma Brunn |
Tyresö Simsällskap |
2007 |
BH4407 |
25m |
2:02.68 |
|
|
|
|
|
176 |
560 |
|
Kristina Nikosjkov |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BE6604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
588 |
|
Sadie Caputo |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
472 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
549 |
|
Wilma Söderqvist |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AI6807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
550 |
|
Alma Cederholm |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AN6407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
181 |
475 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
Täby Sim |
2006 |
BV0606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
473 |
|
Amanda Göthe |
Täby Sim |
2006 |
BU9406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 13:34:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|