Program for UGP1 2019-2020, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Sim & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
336 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AM0205 |
25m |
2:20.90 |
|
|
|
|
|
2 |
646 |
|
Siiri Konkka |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A103 |
25m |
2:27.93 |
|
|
|
|
|
3 |
335 |
|
Nina Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AS7804 |
25m |
2:30.63 |
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Felicia Östlund |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
BD6202 |
25m |
2:33.67 |
|
|
|
|
|
5 |
389 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
2:38.56 |
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
50m |
2:39.85 |
|
|
|
|
|
7 |
334 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
50m |
2:41.17 |
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
25m |
2:42.49 |
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Elsa Lövquist |
Simklubben Neptun |
2004 |
BD6604 |
25m |
2:44.13 |
|
|
|
|
|
10 |
242 |
|
Alma Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV1605 |
25m |
2:44.55 |
|
|
|
|
|
11 |
31 |
|
Rebecca Policastro |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AI2403 |
25m |
2:45.14 |
|
|
|
|
|
12 |
479 |
|
Ella Ekepil |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AR0405 |
25m |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
13 |
469 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
2:46.89 |
|
|
|
|
|
14 |
483 |
|
Mia Samuelsson |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AV7205 |
25m |
2:52.09 |
|
|
|
|
|
15 |
427 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:52.78 |
|
|
|
|
|
16 |
448 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
3:05.20 |
|
|
|
|
|
17 |
452 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
3:07.29 |
|
|
|
|
|
18 |
447 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
3:07.84 |
|
|
|
|
|
19 |
453 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
3:16.98 |
|
|
|
|
|
20 |
436 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
3:17.22 |
|
|
|
|
|
21 |
315 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AY8205 |
25m |
3:27.05 |
|
|
|
|
|
22 |
431 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
3:29.93 |
|
|
|
|
|
23 |
349 |
|
Ella Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AT5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Li Elveskog |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW0604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
525 |
|
Ella Renholm |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY2206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
AA8406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
79 |
|
Hanna Carlberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BF1803 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
495 |
|
Hanna Åkerman |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AJ0204 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
244 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
343 |
|
Julia Ottosson |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AN9206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 13:34:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|