Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag fm pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
2 |
|
Mia Ljungholm |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Klara Kylefors |
2006 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
4 |
|
Lisa Harde |
2006 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Mimmi Cassé |
2002 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
3 |
|
Ebba Holm |
2005 |
MKK |
3:33.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
VELLINGE-N |
3:42.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
5 |
|
Julia Osterman |
2004 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
1 |
|
Vilma Gajmark |
2006 |
MKK |
3:30.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
2 |
|
Julia Primetta |
2006 |
VELLINGE-N |
3:14.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
SK HAJEN |
3:10.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
4 |
|
Elena Seitzberg |
2005 |
SK RAN |
3:11.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
5 |
|
Jennie Christiansen |
2004 |
SK SYDSIM |
3:15.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
6 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
LANDSKRONA |
3:30.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
1 |
|
Hanna Masoumi |
2007 |
POSEIDON |
3:08.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
LANDSKRONA |
3:07.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
SK HAJEN |
3:02.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
4 |
|
Emma Martinsson |
2004 |
SK LÖDDE |
3:04.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Emily Li |
2004 |
MKK |
3:08.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
6 |
|
Lina Malmgren |
2004 |
SK RAN |
3:10.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
|
Nora Olsson |
2005 |
MKK |
3:02.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
|
Agnes Gustafson |
2003 |
MKK |
2:51.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
3 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
SK HAJEN |
2:40.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
4 |
|
Matilda Liljekvist |
2004 |
SK SYDSIM |
2:50.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Emilia Möller |
2004 |
SK HAJEN |
2:58.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Beatrice Ask |
2005 |
MKK |
3:02.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 06:29:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|